Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 5 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Lekki system z łatwym łączeniem internetowym poprzez adapter Wi-Fi od Neo.

Post Lekki system z łatwym łączeniem internetowym poprzez adapter Wi-Fi od Neo. 9 Oct 2010, o 11:29

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
Hejka!

Próbowałem Puppy Linux, raz mi się udało to zrobić, ale teraz po koniecznym zrobionym formacie nie mogę do tego dojść. Może być Linux, może Windows (oczywiście przeróbka). Muszę mieć tylko łatwą instalację internetu (mam adapter Wi-Fi na USB od Neostrady) + wygoda poruszania się po nim, czyli musi system być lekki, żeby zdołał stary komputer go uciągnąć (700+mhz, 128mb ram, GeForce "dwójka" i inne starocie. ;P). Jak myślicie, może powrócić do starych progów i zainstalować Windows 98? (Kiedyś właśnie był zainstalowany na początku, kiedy złomek kosztował 5 tysięcy...). Lecz oczywiście wersję SE bym dał wtedy. To co, jak myślicie?

Pozdrawiam
adrian219

Last post
Reply with quote 


Post Re: Lekki system z łatwym łączeniem internetowym poprzez adapter Wi-Fi od Neo. 9 Oct 2010, o 12:55

Male - Friend  Posts/Topics1111/56  Reputation point 688 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
ja bym spróbował z Windows MX7.
Reply with quote 


Post Re: Lekki system z łatwym łączeniem internetowym poprzez adapter Wi-Fi od Neo. 9 Oct 2010, o 13:17

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
a tam, jak już malcolma to najnowszego 8.1 ;) Zobacz jeszcze
Code:
Please Login or Register, to see this Content
, a tu link do mx8
Code:
Please Login or Register, to see this Content
Reply with quote 


Post Re: Lekki system z łatwym łączeniem internetowym poprzez adapter Wi-Fi od Neo. 13 Oct 2010, o 18:48

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
Coś jeszcze?

Pozdrawiam
adrian219
Reply with quote 


Post Re: Lekki system z łatwym łączeniem internetowym poprzez adapter Wi-Fi od Neo. 13 Oct 2010, o 18:57

Male - Redaktor  Posts/Topics736/109  Reputation point 1589 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Chrome
Raczej to co podają koledzy wyżej. Starsze windowsy mogą mieć problem z kompatybilnością z modemem.

Nie wiem jak wygląda sprawa z driverami ale może warto zainstalować jakiegoś Mac OS'a? W internecie na pewno znajdziesz rozpiskę jak zamienić PC'ta w Hackintosha i wykaz wymagań technicznych.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 5 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 2 guests