Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Problem z uruchomieniem gry S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla.

Post Problem z uruchomieniem gry S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla. 14 Dec 2011, o 12:54

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Mam problem z tą grą. Instaluje się normalnie, ale kiedy chcę ją już uruchomić, to włącza się, a po chwili wyskakuje okienko informujące o tym, że program przestał działać. Używam Windows 7 64-bit home premium. Próbowałem z różnymi trybami zgodności i ciągle to samo. Grę mam zainstalowaną na 2-giej partycji (nie systemowej). To raczej nie jest wina hardware, które jest takie: procesor Intel core i5-430M (2.2Ghz x2) ram 4gb grafika ATi Mobility Radeon HD 5470. Gra jest kupiona z gazetą CD action.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Problem z uruchomieniem gry S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla. 14 Dec 2011, o 13:45

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Przed napisaniem postu zapoznaj się z treścią słownika ortograficznego dołączonego do opakowania strony internetowej http://so.pwn.pl/ bądź skonsultuj się z korektą w Wordzie lub Firefoksie, gdyż każdy post niewłaściwie napisany zagraża życiu lub zdrowiu osób, które będą miały odwagę przez niego przebrnąć. :thumbup:
Reply with quote 


Post Re: Problem z uruchomieniem gry S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla. 14 Dec 2011, o 23:00

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
rozwiązaniem okazało się wgranie directx 9, windows 7 miał fabrycznie wgranego w wersji 11 na której to w teorii powinno działać a jak to w teorii nie zawsze znaczy w praktyce. Przepraszam za błędy ale jestem dysortografem.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 14 grudnia 2011, o 16:21 ]
Dlatego napisałem, że można zawsze wspomagać się podkreślaniem błędnej pisowni w Wordzie lub Firefoksie.

[ Dodano: 14 gru 2011, o 22:00 ]
Używam opery i w niej tez jest sprawdzanie pisowni, jednak że nie sprawdziłem czy mam ten słownik aktywny.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 14 grudnia 2011, o 22:01 ]
Stąd moja rada, żeby o tym pamiętać, bo z pomocnych narzędzi zawsze warto korzystać. :)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 3 guests