Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat




Czy forum jojo87.feen.pl wczytuje Ci się?
Forum jojo87.feen.pl wczytuje się mi jak każda inna strona na moim łączu. 82%  82%  [ 18 ]
_NeedSpeed_, akatsuki, bastard3son, bombel201, czaro1514, Filip, Help3r, Kiciock, kosmita1993, Leśny, lore3ek, michero, miklaj, Mistrzunio94, nemo333, samara, STALKER52, ZiomalMarcin
Forum jojo87.feen.pl wczytuje się nieznacznie wolniej. 14%  14%  [ 3 ]
adamke, IuDeX, jonny
Forum jojo87.feen.pl wczytuję się bardzo wolno. 5%  5%  [ 1 ]
pawelooss
Forum jojo87.feen.pl w ogóle nie wczytuje się. 0%  0%  [ 0 ]
Total votes : 22


Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 11 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


jojo87.feen.pl - forum na zawodnym hostingu?

Post jojo87.feen.pl - forum na zawodnym hostingu? 5 Aug 2010, o 21:46

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
Siema.

Stworzyłem własne forum na którym zbieram swoje wstawki. Adres tego forum to jojo87.feen.pl. Niestety doszły mnie słuchy, że trafiłem na słaby hosting i co niektórzy nie mogą odwiedzić tej strony. Myślę o zmianie domeny ale musiałbym zaczynać wszystko od nowa. Zanim podejmę decyzję o potencjalnej przeprowadzce, wolałbym się dowiedzieć jaki procent osób ma problem z dostaniem się na moje forum. Proszę o szczere odpowiedzi w ankiecie.

Pozdrawiam.

Last post
Reply with quote 


Post Re: jojo87.feen.pl - forum na zawodnym hostingu? 6 Aug 2010, o 04:22

Male - Friend  Posts/Topics656/33  Reputation point 810 
Offline  Profile   
Windows Vista Firefox
Wszystko normalnie bez żadnego ale...
Reply with quote 


Post Re: jojo87.feen.pl - forum na zawodnym hostingu? 6 Aug 2010, o 09:15

Male - Sponsor  Posts/Topics643/227  Reputation point 817 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Wszystko OK, nie zauważyłem żeby było coś wolniej. Tyle tylko, że sprawdzałem rano.. nie wiem jak jest w godzinach szczytu, bo to też może mieć jakiś wpływ. Raz miałem taki hosting, na który się dało wejść tylko w nocy, a w czasie godzin popołudniowych mogłeś się pożegnać ;)

No i najważniejsze skąd te słuchy Cię doszły :D, od znajomych czy potem czytałeś jakieś opinie na ten temat?
Reply with quote 


Post Re: jojo87.feen.pl - forum na zawodnym hostingu? 6 Aug 2010, o 11:03

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
akatsuki wrote:
No i najważniejsze skąd te słuchy Cię doszły :D, od znajomych czy potem czytałeś jakieś opinie na ten temat?
pawelooss mu powiedział z tego co pamiętam
Reply with quote 


Post Re: jojo87.feen.pl - forum na zawodnym hostingu? 6 Aug 2010, o 11:13

Male - Friend  Posts/Topics1317/140  Reputation point 3159 
Offline  Profile 
Windows Vista Opera
akatsuki wrote:
nie wiem jak jest w godzinach szczytu, bo to też może mieć jakiś wpływ.

Bardzo możliwe. Kiedyś jak wchodziłem to ładowała mi się bardzo długo, a dzisiaj rano (i teraz też) ładuje tak samo jak inne strony.

OT: ja nie bardzo widzę sens robienia "kopii" naszego forum, tym bardziej że znajdują się tam tylko linki na chomika...
Reply with quote 


Post Re: jojo87.feen.pl - forum na zawodnym hostingu? 6 Aug 2010, o 11:33

Male - 50%  Posts/Topics162/34  Reputation point 4 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Szybciutko jak normalnie niektóre stronki mi się wolniej ładują od twojej twoja w 1s a nawet mniej i gotowa :)
Reply with quote 


Post Re: jojo87.feen.pl - forum na zawodnym hostingu? 6 Aug 2010, o 12:01

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
nemo333 wrote:
pawelooss mu powiedział z tego co pamiętam
Dokładnie tak.

nie bardzo widzę sens robienia "kopii" naszego forum, tym bardziej że znajdują się tam tylko linki na chomika...
To nie kopia NokiaHacking lecz kopie tematów z moimi wstawkami :P Szukanie plików na "chomiku" jest trochę denerwujące dlatego, że niektóre gry/aplikacje/motywy, itd. mają różne dziwne nazwy. Bezpośrednio na NH swoich plików także nie lubię szukać bo przewijają się także nie moje posty. Tak wiem, mógłbym ograniczyć wyniki tylko dla mojego nicku (czy nicka - jak się powinno pisać?) ale zawsze już zajmuje to trochę czasu a tak to mam pliki posegregowane na odpowiednie kategorie, podkategorie a już w nich wszystko jest alfabetycznie. A jeśli zdarzy się taka sytuacja, że NH straci bazę danych albo ktoś usunie część/wszystkie moje posty (nie żebym "pij" do kogoś) to będę miał ich kopię zapasową.
Reply with quote 


Post Re: jojo87.feen.pl - forum na zawodnym hostingu? 6 Aug 2010, o 22:22

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Ja posiadałem forum na yoyo.pl, a tam 130 userów. ;)
Działało sprawnie, a wiele osób narzeka.
Poszedł hack, a ja to zostawiłem, bo 130 to niewielu. 2 albo 3tygodnie to funkcjonowało ;D
Reply with quote 


Post Re: jojo87.feen.pl - forum na zawodnym hostingu? 7 Aug 2010, o 00:47

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
Na Helu nie wczytywało mi się w ogóle, w domu w 58 sekund załadował mi się aż tytuł. Zaraz odświeżę i sprawdzę w ile minut załaduje się całość. ;]

jojo87 wrote:
nicku (czy nicka - jak się powinno pisać?)

Nkicu brzmi bardziej poprawnie. Ta sama sprawa ma się z blogiem - piszę na blog, nie na bloga; mam notkę na blogu. ;P

jojo87 wrote:
A jeśli zdarzy się taka sytuacja, że NH straci bazę danych albo ktoś usunie część/wszystkie moje posty (nie żebym "pij" do kogoś) to będę miał ich kopię zapasową.

Spokojna Twoja rozczochrana, kopie są robione regularnie - nie tak jak na FN, które swego czasu straciło ot tak miesiąc postów i userów bez żadnej odpowiedzialności. ;P

[ Dodano: 7 sie 2010, o 00:47 ]
Za piątym razem załadowało się już w całości dość szybko, poprzednimi razami ładowało się w nieskończoność.
Reply with quote 


Post Re: jojo87.feen.pl - forum na zawodnym hostingu? 7 Aug 2010, o 01:45

Male - Administrator  Posts/Topics357/70  Reputation point 907 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
Ja na Twoim miejscu przeniósłbym się na inny skrypt. Jeżeli chcesz robić warez to musisz być: szybszy, lepszy, szybszy.
Po Twojej inicjatywie wnioskuję że to tylko Twoje wstawki i innych nie bierzesz pod uwagę. Dobierz więc skrypt tak aby ilość funkcji nie przytłoczyły użytkownika.

Na moje oko potrzebujesz prostego CMS z obsługą downloadu i możliwością komentowania. A do tego starcza już nawet skrypt blogowy.
Sporo takich można znaleźć już w sieci.
Reply with quote 


Post Re: jojo87.feen.pl - forum na zawodnym hostingu? 7 Aug 2010, o 14:25

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Strona ładuje się nieznacznie wolniej na łączu ok 20-30mb/s.
Jest to różnica ok. 1sek w porównaniu do NH.
NH pracuje jakbym byl OFFLINE :)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 11 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 14 guests





cron