Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 11 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Assassin's Creed Brotherhood!

Post Assassin's Creed Brotherhood! 26 May 2011, o 19:25

Male - Sponsor  Posts/Topics304/65  Reputation point 419 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Witam, otóż niedawno wyszedł Assassin's Creed Brotherhood i to jest niby kontynuacja losów Ezio z II części Assassin's Creed. Jedni mówią, że to jest już jakby III część a niektórzy, że to jest taki jakiś dodatek do II części, więc się pytam czy to jest dodatek czy raczej III część tej serii. Wiadomo mi, że Assassin's Creed: Revelations ukazuje się pod koniec roku, bodajże w listopadzie, i ludzie właśnie tą część nazywają III częścią.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Assassin's Creed Brotherhood! 26 May 2011, o 20:10

Male - Friend  Posts/Topics1684/27  Reputation point 1055 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Ja słyszałem , że to dodatek.

Z internetu:"Jest to trzecia serii gier o asasynach Assassin's Creed. Gra jest bezpośrednią kontynuacją drugiej części serii, nie należy jednak jej mylić z Assassin's Creed III, której akcja ma być osadzona w nowym przedziale czasowym, wraz z nowym bohaterem"
Reply with quote 


Post Re: Assassin's Creed Brotherhood! 26 May 2011, o 20:38

Male - Sponsor  Posts/Topics304/65  Reputation point 419 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Czytałem też właśnie, że to jest dodatek a kontynuacja tych 2 części to będzie Assassin's Creed Revelations, lecz nie będzie to nowy bohater, tylko dokończenie historii Ezio

"Czwarta odsłona serii Assassin's Creed i jednocześnie finalna część trylogii o Ezio. Główny bohater wyrusza śladami swego przodka Altaira, trafiając do średniowiecznego Konstantynopola."

"Akcja Assassin's Creed: Revelations rozgrywa się w XVI wieku, choć miejscami fabuła przenosi się także o cztery stulecia wcześniej. Główną postacią gry jest Ezio Auditore da Firenze, czyli bohater Assassin's Creed II oraz Assassin's Creed: Brotherhood. Wyrusza on w pełną niebezpieczeństw podróż śladami swego przodka i jednocześnie mistrza – Altaira. Trop wiedzie go do Konstantynopola, serca imperium Ottomańskiego, gdzie rosnąca armia Templariuszy grozi destabilizacją regionu.'

Pozwoliłem sobie zacytować,
Reply with quote 


Post Re: Assassin's Creed Brotherhood! 26 May 2011, o 20:51

Male - Friend  Posts/Topics428/8  Reputation point 376 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
BlackJaku wrote:
trylogii o Ezio

Czyli można powiedzieć że Revelations jest trójką dwójki.. :p
Brotherhood jest trzecim Assassin Creed'em z kolei ale drugim o przygodach Ezio, więc nie wiem dlaczego ma być uważany za dodatek...
Reply with quote 


Post Re: Assassin's Creed Brotherhood! 26 May 2011, o 20:58

Male - Friend  Posts/Topics1684/27  Reputation point 1055 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Ale zamotali..
Reply with quote 


Post Re: Assassin's Creed Brotherhood! 26 May 2011, o 21:27

Male - Sponsor  Posts/Topics304/65  Reputation point 419 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Rafciu517 wrote:
Brotherhood jest trzecim Assassin Creed'em z kolei ale drugim o przygodach Ezio, więc nie wiem dlaczego ma być uważany za dodatek...


No tak oni powiedzieli, bo z tego co czytałem o nich i ich wypowiedziach to te "Brotherhood" się tak jakby wcięło z nikąd. Od razu miałobyć Revelations, bez żadnych innych dodatków, czy części i się na te Revelations mówi właśnie, jako Assassin's Creed III a na Brotherhood jako dodatek.
Zrobili takie zamieszanie z lekka, ponieważ się okazało, że gracze trochu się oburzyli, iż nie było pełnego zakończenia przygody Ezio itd. Postanowili dlatego ową część zwaną Brotherhood dać jako takowy dodatek :D Właśnie wyczytałem :D
Reply with quote 


Post Re: Assassin's Creed Brotherhood! 26 May 2011, o 22:16

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
I jeszcze Multiplayer ;)
Reply with quote 


Post Re: Assassin's Creed Brotherhood! 27 May 2011, o 15:04

Male - Sponsor  Posts/Topics304/65  Reputation point 419 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
No taa, multiplayer będzie :D Tylko jak wyglądać będzie to jest pytanie ;p Ja myślę, że każdy se assassynem będzie :D
Reply with quote 


Post Re: Assassin's Creed Brotherhood! 27 May 2011, o 16:34

Male - 30%  Posts/Topics52/2  Reputation point 16 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Szczerze mówiąc grałem w tę grę i starsza wersja gierki była lepsza:))
No ale cóż jak kto woli:P
Reply with quote 


Post Re: Assassin's Creed Brotherhood! 29 May 2011, o 13:21

Male - Sponsor  Posts/Topics304/65  Reputation point 419 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Ja nie wiem, w Brotherhood nie grałem ale w Assassin's Creed I oraz II, owszem. Akurat dla mnie II część lepsza, czekam do listopada na Revelations i się okaże, która najlepsza :lol-above:
Reply with quote 


Post Re: Assassin's Creed Brotherhood! 3 Jul 2011, o 21:11

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Ja przeszedłem obydwie części i powiem tak, jak wątek główny się zakończy to to już nudzi. Ma ktoś Brotherhooda?? Opłaca się kupić?? Demówki nie ma, a pełnej wersji nie chce mi się ściągać. Z gameplayów się dużo nie dowiedziałem.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 11 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 6 guests