Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 4 [ 57 posts ]
Go to page 1, 2, 3, 4  Next
Print view
Write comments Post new topic


Klasyki wszechczasów! W co bezwględnie trzeba zagrać choć raz w życiu?

Post Klasyki wszechczasów! W co bezwględnie trzeba zagrać choć raz w życiu? 9 Apr 2011, o 22:01

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
A naszło mnie na taki spis. Dawajcie swoje propozycje z uzasadnieniem. ;D

Last post
Reply with quote 


Post Re: Klasyki wszechczasów! W co bezwględnie trzeba zagrać choć raz w życiu? 9 Apr 2011, o 22:07

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
Na pewno Mario, PacMan, czy IcyTower ;D
Do tego
  • Hitman: Blood Money - niezapomniany klimat, ciekawa fabuła, wiele możliwości ukończenia misji, modyfikacje bronii.
  • Call of Duty 4: Modern Warfare - świetna i bardzo wciągająca fabuła, bardzo fajne zakończenie gry. Przeszedłem na pewno w ilości dwucyfrowej liczby (chyba 13) z czego 4x na Weteranie. Moje ulubione misje to te w Prypeciu na Ukrainie.
  • Call of Duty: Modern Warfare 2 - kontynuacja fabuły poprzednika, która jest równie świetna, szczególnie zakończenie gry, które jest jeszcze lepsze od poprzednika, świetna grafika, duża swoboda. Przeszedłem chyba z 7 razy i na pewno kiedyś jeszcze to zrobię. 2x przeszedłem na Weteranie
  • Need for Speed: Underground 2 - świetny nastrój, dużo wyścigów, świetne modyfikacje samochodów, bardzo wciągająca
  • Crashday - bardzo fajowa gierka, świetny edytor tras, bardzo łatwo się dodaje samochody, świetna grafika i efekty specjalne.
  • Medal of Honor 2010 - naprawdę świetna gierka, idealna fabuła, tylko, że trochę za krótka... Przeszedłem 3 razy, z czego raz na najtrudniejszym poziomie.
Last edited by HitFan on 9 Apr 2011, o 23:28, edited 2 times in total.
Reply with quote 


Post Re: Klasyki wszechczasów! W co bezwględnie trzeba zagrać choć raz w życiu? 9 Apr 2011, o 22:09

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
NFS Shift - bije wszystkie poprzedniki, a także obecny następnik. Prawdziwe wyścigi na torach które istnieją w rzeczywistości. Bardzo dobre odwzorowanie torów. Sprawdziłem i zgadzają się nawet najmniejsze dołki. Gra ma trochę bugów w zliczaniu czasu podczas gry online. Bardzo duże możliwości mechanicznego tuningu aut. W tym roku ma być Shift 2. Reszta wyścigówek to dno. Tyle.
Reply with quote 


Post Re: Klasyki wszechczasów! W co bezwględnie trzeba zagrać choć raz w życiu? 9 Apr 2011, o 22:18

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
Wodnik Szuwarek, Shift 2 już jest i ponoć jeszcze lepszy od jedynki, kumpel mi mówił, bo miał w polskojęzycznej wersji 2 dni przed premierą w Polske ;D
Reply with quote 


Post Re: Klasyki wszechczasów! W co bezwględnie trzeba zagrać choć raz w życiu? 9 Apr 2011, o 22:21

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
O ku*** faktycznie, od końca marca :wall:
http://allegro.pl/listing.php/search?ca ... nge_view=1
Reply with quote 


Post Re: Klasyki wszechczasów! W co bezwględnie trzeba zagrać choć raz w życiu? 9 Apr 2011, o 22:30

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
NFS Most Wanted - Niezliczoną ilość razy ją przechodziłem i jeszcze z kilka razy to zrobię. Bardzo fajna gierka, sporo aut, spore możliwości tuningu i dobra fabuła.
Kane and Linch: Dead Men - bardzo fajna fabuła, wysoki poziom trudności, troszkę gorzej z realizmem, ale nie ma katastrofy. Grafika miodzio.
TES Morrowind + dodatki (2 oficjalne). Gierka full wypas. Grafika nie jest najpiękniejsza, ale za to fabuła kosmos! Setki questów, i innych mniej lub bardziej ważnych czynności. Gra potrafi zająć naprawdę dużą liczbę dni.
CoD MW - super fabuła, ładna grafika, nawet dobry realizm. Gierkę przeszedłem już 5 razy ;)
CoD WaW - FABUŁA!, II WŚ, bronie, misje ruskie niszczą system! :D Ręce, głowy i nogi odpadają. Nawet dobry realizm.
CoD MW2 - najlepsza część z serii. Grafika bajo, kampania jeszcze lepsza. W tą grę trzeba zagrać !
MoH PA - najlepsza (moim zdaniem) gra obsadzona w czasach II WŚ. Gierka stara, ale nadal trzyma klimat. Grafika nadal jest ładna. Na poziomie HARD dopiero zaczyna się zabawa. Najlepsze misje tylko na Tarawie, oraz misja z samolotami.
MoH 2010. Spierniczony system broni, tj broń krótka ma nielimitowaną amunicje, świetne efekty trafień, mało życia, świetne efekty wystrzałów, grafika bardzo miodna. Największym minusem tej gry jest to że jest bardzo krótka. Zaczyna się wkręcać nam na samym końcu gry.
Last edited by adamke on 9 Apr 2011, o 22:32, edited 2 times in total.
Reply with quote 


Post Re: Klasyki wszechczasów! W co bezwględnie trzeba zagrać choć raz w życiu? 9 Apr 2011, o 22:30

Male - Friend  Posts/Topics824/56  Reputation point 501 
Offline  Profile   
Windows XP Safari
Call od Duty Black Ops, Medal of Honore 2010, Need for speed Carbon i ProStreet, Fifa 10 i Pro evolution soccer 2010, Flat Out, BAttlefield Bad comapny 2, Colin McRea 2005 i Dirt2, Fifa Manager 2010, FootBall Manager 2010, Call of Duty World at War,
Reply with quote 


Post Re: Klasyki wszechczasów! W co bezwględnie trzeba zagrać choć raz w życiu? 9 Apr 2011, o 22:35

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Saper z Windowsa ;D
Reply with quote 


Post Re: Klasyki wszechczasów! W co bezwględnie trzeba zagrać choć raz w życiu? 9 Apr 2011, o 22:37

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
born2die wrote:
Call od Duty Black Ops, Medal of Honore 2010, Need for speed Carbon i ProStreet, Fifa 10 i Pro evolution soccer 2010, Flat Out, BAttlefield Bad comapny 2, Colin McRea 2005 i Dirt2, Fifa Manager 2010, FootBall Manager 2010, Call of Duty World at War,

pawelooss wrote:
Dawajcie swoje propozycje z uzasadnieniem
...
Reply with quote 


Post Re: Klasyki wszechczasów! W co bezwględnie trzeba zagrać choć raz w życiu? 9 Apr 2011, o 22:39

Male - Sponsor  Posts/Topics643/227  Reputation point 817 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Według mnie Majesty, najlepiej jedynkę chociaż może być i dwójka. RTS , gdzie nie mamy kontroli przy poruszaniu podwładnymi ;) Moja ulubiona gra.

Ogólnie lubię takie nieszablonowe gry w których wprowadzane są jakieś innowacje ;) a nie w kółko wałkowane to samo...
Reply with quote 


Post Re: Klasyki wszechczasów! W co bezwględnie trzeba zagrać choć raz w życiu? 9 Apr 2011, o 22:39

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
born2die wrote:
Call od Duty Black Ops

Black Ops jest najgorszą częścią z serii, liczba błędów przeraża!


Podaję przykład

Idę sobie z bronią Super Commando, wchodzę do okopu i co? Nagle biegnę z M4...
To jest porażka. Przesadzony jest także efekt trafienia pocisków. Ja się pytam jak to możliwe że taki GLOCK może oderwać rękę?

Fabuła nawet fajna, ale czułem niedosyt, bo MW2 czy MW zrobiły na mnie wielkie wrażenie, a tu było tylko ok.
Grafika fajna, chyba jest na tym samym silniku co WaW.
Last edited by adamke on 9 Apr 2011, o 22:40, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Klasyki wszechczasów! W co bezwględnie trzeba zagrać choć raz w życiu? 9 Apr 2011, o 22:44

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
adam wrote:
Grafika fajna, chyba jest na tym samym silniku co WaW.

Chyba tak, bo to też Treyarch, a nie Infinity Ward, jak w Modern Warfarach...
Reply with quote 


Post Re: Klasyki wszechczasów! W co bezwględnie trzeba zagrać choć raz w życiu? 9 Apr 2011, o 23:04

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Java Opera
Zapomniałem dodać do listy fifa 2005. Według mnie jest to najlepsza część tej serii. Nie mam pojęcia dlaczego, ale być może dlatego ze miał najlepszy tryb menedżera? Ścieżka dźwiękowa była super. Piosenki nieźle się wkrecąły.
Last edited by adamke on 9 Apr 2011, o 23:06, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Klasyki wszechczasów! W co bezwględnie trzeba zagrać choć raz w życiu? 10 Apr 2011, o 00:28

Male - Friend  Posts/Topics1684/27  Reputation point 1055 
Offline  Profile   
Symbian Opera
Contra z nesa. Tekken , PES
Reply with quote 


Post Re: Klasyki wszechczasów! W co bezwględnie trzeba zagrać choć raz w życiu? 10 Apr 2011, o 00:51

Male - Friend  Posts/Topics1113/192  Reputation point 2644 
Offline  Profile 
Java Opera
klasyczne gry rpg od black isle i obsidian - baldurs gate :)
/edit Wczoraj pisałem z komy, teraz uzasadnienie:
- świetna fabuła (sterujemy dzieckiem boga...)
- wiele godzin naprawde wciągającej rozgrywki
- duża liczba możliwości rozwinięcia fabuły (czasem można przegadać, czasem trzeba się szykować do bitki)
Gry, którę również mogę polecić to Fallout i Fallout II - to samo co wyżej, tylko do kwadratu.
Last edited by kurupt on 10 Apr 2011, o 09:51, edited 1 time in total.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4 [ 57 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 3 guests