Oswajamy smartfona z Plusem

Najnowsze doniesienia z branży GSM, recenzje nowości aplikacji i gier.

Post by EriX05 » 20 Oct 2011, o 15:06

Interesujące i niedrogie oferty sprawiły, że sprzedaż smartfonów rośnie u nas bardzo szybko. W ofertach polskich sieci telefonii komórkowej jest obecnie ok. 200 modeli tego typu telefonów. Przewiduje się, że najbliższe 5 lat będzie okresem dalszego, szybkiego rozwoju rynku smartfonów w naszym kraju. Polacy kupią w tym roku co najmniej 11,5 mln telefonów komórkowych, z czego prawie połowę stanowić będą smartfony. Oznacza to ok. 5 mln nowych inteligentnych telefonów komórkowych na rynku.

Właśnie dla obecnych jak i potencjalnych użytkowników smartfonów Plus wprowadził niedawno ofertę Oswajacz Internetowy przeznaczoną dla użytkowników korzystających z abonamentu, ofert prepaid oraz Mix. Do czego nam się ona przyda i z jakich usług będziemy mogli korzystać ? Zapraszamy do krótkiej prezentacji.
ImageZanim kupimy telefon
Gdy kupujemy nowy telefon często stajemy przed dylematem – kupić zwykły telefon z klawiaturą czy nowoczesny smartfon z systemem operacyjnym? Wybór dla wielu osób nie jest wcale taki oczywisty, bo smartfony, choć dają dużo większe możliwości, to wymagają też całkiem odmiennego podejścia do kwestii obsługi i nawigacji po dotykowym menu. Jeśli jednak zdecydujemy się na smartfona to powinniśmy też poznać możliwości jakie nam oferuje. A są one bardzo duże.

W podęciu decyzji dotyczącej wyboru telefonu przyda nam się specjalnie przygotowany Przewodnik po smartfonach. Do pobrania tutaj:
Code: Select all
Please Login or Register, to see this Content
Celem jego przygotowania jest jak najlepsza edukacja klientów zarówno o ofertach jaki i samych aparatach. Zdaniem Plusa, użytkownicy smartfonów powinni wiedzieć, ile kosztuje surfowanie po Internecie i że niektóre z aparatów same aktualizują dane. Według Operatora można używać smartfonów bez obaw o wysokie koszty, należy jednak jednocześnie korzystać ze specjalnych ofert smartfonowych lub dokupić odpowiedni pakiet internetowy. „Przyjazny przewodnik po smartfonach" pozwala nam dowiedzieć się, jak w pełni świadomie korzystać ze smartfona oraz jak dobrać najbardziej odpowiednią ofertę smartfonową. Przewodnik zawiera także zestawienie różnych systemów operacyjnych oraz opisy niektórych usług na nich dostępnych.


telix.pl
EriX05 Male
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Sony Xperia L
Soft: 4.2.2
Operator: Plus
Age: 27
Location: Kraśnik

Joined: 23 Dec 2010
Online: 35d 12h 23m 46s
Posts: 988Topics: 225
Reputation point: 724
    Windows XP Chrome

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Post by HitFan » 20 Oct 2011, o 16:02

EriX05 wrote:Przewodnik po smartfonach (do pobrania tutaj)

Mógłbyś chociaż zalinkować...
Google Pixel 7 | PC: AMD Ryzen™ 5 5600 6x3,5GHz, 32GB DDR4 RAM, PowerColor Radeon RX 6800 XT Red Dragon OC 16GB GDDR6, SSD 2TB
Patche mojego autorstwa: [5310XM] S40 Belle | [6300] S40 Belle | [5300XM] Anna OS | [5300XM] 6th ed | [6300] 6th Edition Image Image
Zapraszam na mojego bloga o modelach rajdowych RajdowaKolekcja.pl | Podobają Ci się moje patche, uploady? Pomogłem? Kliknij Image na zachętę ; )
| 3100 > 5140i > 5310XM > N70 > E65 > E66 > C5-00 > Xperia S > Galaxy SIII > Redmi Note 4X > Redmi Note 8T > Pixel 4a (5G) > Pixel 7

HitFan otrzymał za ten post 4 punkty reputacji od 1 użytkowników:
+IuDeX.
HitFan Male
www.RajdowaKolekcja.pl
Expert Mod

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Google Pixel 7
Soft: Android 14
Operator: Orange
Age: 28
Location: Bytom

Joined: 3 Aug 2009
Online: 130d 15h 25m 48s
Posts: 6343Topics: 292
Reputation point: 4821
    Windows 7 Opera


Return to Nowości & Ciekawostki

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests