Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 3 [ 44 posts ]
Go to page 1, 2, 3  Next
Print view
Write comments Post new topic


Wasz stosunek do piractwa komputerowego

Post Wasz stosunek do piractwa komputerowego 24 Jan 2010, o 16:12

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Moje zdanie jest takie, że aby zobaczyć raz jakiś film/muzykę to OK ale jak komuś jakiś zespół się podoba to należy kupić oryginał lub usunąć gdy nie. Co do programów to jestem przeciwny piractwu bo przecież mam wolne oprogramowanie za darmo. A w gry ostatnio nie gram wiec ten temat pominę.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Wasz stosunek do piractwa komputerowego 24 Jan 2010, o 16:33

Male - Friend  Posts/Topics672/35  Reputation point 546 
Offline  Profile   
Windows Vista Firefox
Filip, Filip ja ci powiem tak artyści krzyczą że ściągamy ich płyty itp taki Muniek Staszczyk co mu płytę przed premierą do neta wsadzili to on był wrzeszczał w niebo głosy ale sprawdźmy ich komputery Filmoteki itp czy są czyści a nie bierzemy się za jednego studenta co sobie przykładowo raz ściągnął Call of Duty taka jest branża i oni muszą się liczyć z tym co do oprogramowania to powiem tak mam orginała bo już w laptopie był system ale Windows jest sam sobie winien cenami i się nie dziwie że ludzie przechodzą na ubuntu etc.
Reply with quote 


Post Re: Wasz stosunek do piractwa komputerowego 24 Jan 2010, o 17:04

Male - Friend  Posts/Topics842/216  Reputation point 856 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
hahah głupie pytanie ja używam pirata i w ogóle mam wyje***e :middlef2: na to co kto sądzi :yeah: skoro jakiś kretyn wrzucił to do sieci to można pobierać i używać a nie.. :middlef2: :middlef: ja nie wiem ludzie maja problemu ale np dzięki piractwu artyści maja tylu fanów bo kogą ich słuchać na kompie i fonach bez potrzeby kupowania oryginału.
Z reszta tak jak napisałem wyżej mam gdzieś czy to oryginał czy pirat oby można było z niego korzystać.
Ja np nie wydam ani grosza na np grę z neta a apropo gier sami kurcze pobieracie stąd gry itp a przecież to piractwo sami używacie tych gier/filmów.
jak coś komuś nie pasi to niech nie pobiera :wall: :X :shoot: :angry: takie moje zdanie xD xP :middlef2: :yeah: :middlef2: :yeah: :clap: :clap:
Reply with quote 


Post Re: Wasz stosunek do piractwa komputerowego 24 Jan 2010, o 17:12

Male - 80%  Posts/Topics318/7  Reputation point 322 
Offline  Profile   
Windows XP Internet Explorer 7
co do windy to mam orginalną bo korzystam z aktualizacji a co do piratów gier to ścigać powinni tych co te piraty sprzedają i tak wogóle niech się autorzy nie dziwią piractwu jak za program lub gre chcą po 2 bańki. Moim zdaniem by tyle samo zarobili jak by sprzedawali po 20 zł mam kilka takich gier i są fajne a tak wogóle to jaki procent ludzi ma GTA SA orginalne?? U mnie w szkole może z 10% jak nie mniej, a jak by je sprzedawali po 20zł to by se karzdy kupił i by mieli podobne zyski.
Reply with quote 


Post Re: Wasz stosunek do piractwa komputerowego 24 Jan 2010, o 17:14

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
W ostatnim czasie przekonałem się do zakupu oryginałów - COD4, COD: MW2 i niestety się zawiodłem. MW2 - shitowy multiplayer, rozpisywał się nie będę dlaczego tak uważam, bo wszystko o tym multi znajdziecie w necie ;). COD4 - owszem jest ok. :D
Reply with quote 


Post Re: Wasz stosunek do piractwa komputerowego 24 Jan 2010, o 17:17

Male - Friend  Posts/Topics840/175  Reputation point 1288 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Ja to trochę tak troche nie lubię. Ale poza tym takie sobie gta 4 sciągniesz z neta i nie będzie działać to kosz będzie to dobrze a tak kupisz sobie na allegro czy w jakimś sklepie dasz te 120 zł i gra nie działa i co wtedy ?? Acha i przecież piractwo a gry na tym forum są legalne ????? wątpię ;P

siwiakpl, nie przesadzaj z tymi emotkami bo ci pawelooss warna da.
Reply with quote 


Post Re: Wasz stosunek do piractwa komputerowego 24 Jan 2010, o 17:19

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Gdyby ceny nie były z kosmosu, to więcej ludzi by kupowało oryginalne oprogramowanie. No ale jak producenci chcą się nachapać kasy, to trudno. Co do muzyki, to jeśli naprawdę jesteś prawdziwym fanem, to wypada kupić płytę. Ale i tak więcej zarabiają na koncertach, niż na sprzedaży płyt.
Reply with quote 


Post Re: Wasz stosunek do piractwa komputerowego 24 Jan 2010, o 17:25

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Java Nieznana
siwiakpl wrote:
skoro jakiś kretyn wrzucił to do sieci to można pobierać i używać a nie.. :middlef2: :middlef:


Skoro jakiś kretyn wrzucił do to sieci, to jakiego pokroju musi być ten który to pobiera... Nie obrażaj ludzi dzięki którym masz za darmo Gry, filmy etc.
Reply with quote 


Post Re: Wasz stosunek do piractwa komputerowego 24 Jan 2010, o 17:27

Female - 30%  Posts/Topics99/2  Reputation point 146 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
Badziewie i tyle z tym piractwem. KARAĆ ICH !!










DO NOT BE A SPAMER PLZ. KONIEC i ****
Reply with quote 


Post Re: Wasz stosunek do piractwa komputerowego 24 Jan 2010, o 17:31

Male - Moderator  Posts/Topics4661/415  Reputation point 3242 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Ja piracę i jestem z tego dumny. xD Nie moja wina, że mam 13 lat i nie mam pracy, bo tak to bym kupował gry.
Reply with quote 


Post Re: Wasz stosunek do piractwa komputerowego 24 Jan 2010, o 17:33

Female - 30%  Posts/Topics99/2  Reputation point 146 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
hoppek, hoppek, szkoda mi cię ... Jesteś dumny /? Chyba ze swojej głópoty >
Reply with quote 


Post Re: Wasz stosunek do piractwa komputerowego 24 Jan 2010, o 17:50

Male - Friend  Posts/Topics1317/140  Reputation point 3159 
Offline  Profile 
Windows Vista Opera
Ja skończyłem z piractwem, ale tylko jeśli chodzi o gry pc... A filmu nie kupię by obejrzeć go raz (wystarczy że za satelitę sie płaci ;P ). Już nie mówiąc o programach: jeśli istnieje darmowy odpowiednik to owszem - można z niego skorzystać nie łamiąc prawa i bez wyrzutów sumienia (np. MS Office zastąpiony Open Office'm). Ale taki np. Phoenix - nie ma darmowego odpowiednika (żeby po USB sie dało flashować), więc używam pirata. Z tym że nie czerpię z tego żadnych korzyści finansowych i używam tylko dla siebie (no i do testowania patchy).

Windows też kosztuje majątek, więc oryginała mam tylko dlatego, że był do lapka dołączony oryginalny.
Reply with quote 


Post Re: Wasz stosunek do piractwa komputerowego 24 Jan 2010, o 17:51

Male - 80%  Posts/Topics318/7  Reputation point 322 
Offline  Profile   
Windows 7 Internet Explorer 8
zgadzam się z Jonnym i hoppkiem
a jeśli speed_963 jest święta to czy do każdej mp3-ki masz płytę z okładką motywy legalnie ściągnięte za 2.44zł i każdą tapetę masz z pobraną za zezwoleniem autora(np. twój awantar)
Reply with quote 


Post Re: Wasz stosunek do piractwa komputerowego 24 Jan 2010, o 18:04

Male - Friend  Posts/Topics842/216  Reputation point 856 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Gązo5, ma racje xD jak jesteś taka uczciwa to skasuj avatar na pewno nie jest legalny
Reply with quote 


Post Re: Wasz stosunek do piractwa komputerowego 24 Jan 2010, o 18:09

Male - Friend  Posts/Topics1684/27  Reputation point 1055 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
W tych czasach raczej każdy ma coś nielegalnego.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3 [ 44 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests