Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


WebOne - brak problemu braku TLS 1.2 / 1.3 na Symbian

Post WebOne - brak problemu braku TLS 1.2 / 1.3 na Symbian 11 Apr 2023, o 18:21

Male - Moderator  Posts/Topics1297/236  Reputation point 610 
Offline  Profile   
Linux Firefox
Postawiłem sobie testowo proxy HTTP WebOne na Ubuntu. Po skonfigurowaniu i ustawieniu na Nokii 808... Opera Mobile wczytuje sobie np. Reddita :shifty: Nie mówiąc nic o certyfikatach itp. itd.

Wiem, że to za późno, bo telefon za słaby, przeglądarka stara jak świat, wynik HTML5 mniej niż 150, brak porządnego JavaScriptu - no ale i tak uważam że nie jest źle.

Dla zainteresowanych. Proxy WebOne:

Code:
Please Login or Register, to see this Content


Dla niektórych działa również alternatywa - OldSSL-Proxy - ale mi z Ubuntu w Dockerze odmawiało posłuszeństwa.

Code:
Please Login or Register, to see this Content


Poniżej screeny.

Image Image Image Image

Last post
Reply with quote 


Post Re: WebOne - brak problemu braku TLS 1.2 / 1.3 na Symbian 16 Apr 2023, o 07:48

Male - Sponsor  Posts/Topics335/140  Reputation point 233 
Offline  Profile  WWW 
Nokia OS Nieznana
To jest program który trzeba uruchomić na komputerze z publicznym IP lub w tej samej sieci WLAN z telefonem ustawiając adres komputera jako proxy w ustawieniach konfiguracji telefonu? Tak przypuszczam, nie napisałeś wprost jak to zastosować.
Reply with quote 


Post Re: WebOne - brak problemu braku TLS 1.2 / 1.3 na Symbian 16 Apr 2023, o 08:46

Male - Moderator  Posts/Topics1297/236  Reputation point 610 
Offline  Profile   
Linux Firefox
Jak masz stałe publiczne IP (ja mam VPS więc tak) to działa z dowolnego miejsca na świecie.
Oczywiście adres wewnętrzny WLAN też pójdzie, jak z lokalnego komputera odpalasz.

Po prostu wpisujesz publiczne IP serwera i ustawiony port WebOne w ustawieniach punktu dostępu -> proxy (tak na Symbianie jest). Albo w ustawieniach proxy przeglądarki. Domena podpięta pod IP zdaje się nie działać.

Tu masz info jak na Windowsie instalować:

Code:
Please Login or Register, to see this Content

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests