[5800XM] wgranie cfw a kopia zapasowa / prośba o cfw dla nokia 5800

Wbudowane oprogramowanie, problemy z softem, flashowanie.

Post by mischa77 » 14 Jul 2014, o 12:43

Witam.
Widzę ze tematy z wgrywaniem cfw na nokie 5800 już dawno przestały być "na topie". Ale ja dopiero teraz odkryłem taką możliwość i mam kilka pytań z tym związanych.

1- ponieważ wgranie cfw przez flashowanie czyści telefon to czy jeśli zrobię kopie telefonu w PCSUITE, wgram nowe cfw a potem przywrócę kopie ustawień (tematy, ks. tel itp) to czy te ustawienia powrócą i czy nie zmienią nic w cfw ?

2 - mam wgrane najnowszą aktualizacje z PCSUITE v60.0.003 czy to znaczy ze jest oparta no porcie c6 ?

3- wiem że wiele pracy kosztuje twórcę cfw wgranie wszystkich modyfikacji, ale jak dla mnie sa za bardzo ingerujące w soft (te publikowane cfw mają za dużo bajerów). A chciałbym mieć kilka niezbędnych (jak dla mnie) zmian. Więc czy jesli sciągne oryginalny soft z NAVI (ten sam jaki mam obecnie w telefonie), to czy podjąłby się ktoś z Was zmiany kilku (tylko kilku) ustawień ?

Z góry dzieki za odpowiedzi, a jeśli ktos byłby chętny zrobić "specjalnie dla mnie" takie lekko zmodyfikowane cfw to byłbym wdzięczny
mischa77 Male
User
 
Offline
 
Telefon: nokia 5800
Operator: Orange

Joined: 27 Feb 2014
Online: 3h 41m 37s
Posts: 5Topics: 3
Reputation point: 0
    Windows XP Firefox

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Post by nemo333 » 14 Jul 2014, o 14:17

Odpuść sobie wszystkie CFW bo to jest nic nie warte. Tona błędów, połowa niedziałających opcji, pousuwane aplikacje i funkcje, słaba wydajność i często kiepski wygląd po próbach upodobnienia go do nowszych Symbianów.

Testowałem dużo CFW ale i tak nie ma nic sensownego bo większość jest robiona przez debili albo dzieci. W życiu chyba tylko jedno mi się spodobało ale był problem ze spolszczeniem a bez polskiego słownika nie umiałem pisać SMSów :P
Image
nemo333 Male
fb.com/nemowaKK
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: S21 FE, oraz 400 innych w ramach kolekcji
Soft: Android 13
Operator: Orange

Joined: 26 Jun 2009
Online: 449d 11h 59m 38s
Posts: 9189Topics: 98
Reputation point: 6525
    Windows 7 Firefox

Post by mischa77 » 14 Jul 2014, o 19:34

Więc zapytam inaczej
Czy ma ktoś mod/plik (lub jak to nazwać) dodający emotikony z c6 lub x7 i czy można takie coś wrzucić (dograć) do softu na telefonie bez flashowania ??
mischa77 Male
User
 
Offline
 
Telefon: nokia 5800
Operator: Orange

Joined: 27 Feb 2014
Online: 3h 41m 37s
Posts: 5Topics: 3
Reputation point: 0
    Windows XP Firefox


Return to [S60] Firmware

 


  • Related topics
    Replies
    Views
    Last post

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests