Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 7 of 7 [ 98 posts ]
Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Print view
Write comments Post new topic


Wgrywanie niebrandowanego softu (BB5 debranding).

Post Re: Wgrywanie niebrandowanego softu (BB5 debranding). 18 Nov 2013, o 19:21

Male - User  Posts/Topics9/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Czy zmiana Product Code w NSS a potem sciągnięcie tego softa
Code:
Please Login or Register, to see this Content
i wgranie go za pomocą Phoenix bedzie dobrze?7

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 18 listopada 2013, o 19:59 ]
Wgrywając soft Phoeniksem, nie musisz nic wcześniej kombinować z NSS.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Wgrywanie niebrandowanego softu (BB5 debranding). 25 Mar 2014, o 22:01

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
zamulała mi się e52 w zasadzie wszędzie gdzie wszedłem. przy blokadzie klawiatury, menu, drażniło mnie to jak musiałem patrzeć na przeskakujące pozycje w zwolnionym tempie itp. Zrobiłem wszystko krok po kroku według instrukcji i powiem Wam że to działa, a przynajmniej jest lepiej. Muszę porównać z dobrym telefonem u kogoś jeszcze. Fajnie że jest tyle tych produkt codów do wybrania. Jeśli ktoś lubi się pobawić to można przebierać. Ogólnie potrzeba cierpliwości do wszystkiego :D Polecam wszystkim ten poradnik.

Telefon mam z plusa i taki byl wgrany soft z logo Plusa. Teraz nie ma nic nawet ikonek. To chyba wszystko zrobiłem prawidłowo... Jestem z siebie dumny :D

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 25 marca 2014, o 21:41 ]
Jak jesteś tak zadowolony z oryginalnego odśmieconego softu, to ciekawe, co powiedziałbyś o customowym. :D
Reply with quote 


Post Re: Wgrywanie niebrandowanego softu (BB5 debranding). 7 Mar 2015, o 17:33

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
witam mam nokie 300 z softem polkomtela 059N3T1 chcialem zmienic na soft niebrandowy wgralem soft 059J8M3 przy pomocy NSS co prawda jest nowszy bo v.7.65 ale nadal mam ikonki w menu plusa napiszcie prosze jak mam sie ich pozbyc
Reply with quote 


Post Re: Wgrywanie niebrandowanego softu (BB5 debranding). 7 Mar 2015, o 17:59

-
roro wrote:
napiszcie prosze jak mam sie ich pozbyc
Wgraj soft Phoenixem w trybie DEAD .
Reply with quote 


Post Re: Wgrywanie niebrandowanego softu (BB5 debranding). 7 Mar 2015, o 18:20

Male - Sponsor  Posts/Topics9186/98  Reputation point 6516 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Przy pomocy NSS nie wgrywa się softów bo ten program na to nie pozwala.
Mogłeś wgrać przez zmianę product code i update NSU ale to nic nie zmieni, NSU nie czyści pamięci telefonu i nie usuwa danych użytkownika (a do tego zaliczają się również dograne przez operatora zakładki internetowe, ikony w menu, aplikacje, motywy itp)
Reply with quote 


Post PHOENIX nie widzi softu dla Nokii X6 9 May 2017, o 11:09

Male - User  Posts/Topics7/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Próbuję wgrać niebrandowane oprogramowanie do Nokii X6 8GB, ale ani metodą NSS+NSU ani przy pomocy Phoenix'a nie wychodzi ta operacja. W tym telefonie był kiedyś zmieniany już soft brandowany przez brytyjską sieć "3" na takiż sam brand, ale z polskim językiem. Dziś chcę się pozbyć brandowania więc ściągnąłem z sieci soft dla mojego telefonu który po rozpakowaniu daje katalog o nazwie : 059B7Q2 . Jednak gdy wrzucę ten katalog pod : C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products i zrobię Connection i "scan product", a potem Flashing i Software Update - to Phoenix go nie widzi. Próbowałem też wrzucać ten soft taki jak go ściągnąłem czyli : RM-559 NOKIA X6 8GB v40.0.2 PL - BLACK.zip , a potem jeszcze wrzuciłem "gołe" pliki po rozpakowaniu oczywiście - każda operacja osobno oczywiście - tak że w katalogu Products w każdej z prób - był tylko jeden z w/w zasobów. Za każdym jednak razem Phoenix wyświetla tabliczkę w której w/g opisu - w górnej "belce" powinna być nazwa softu - to ta cała tabliczka jest "wycieniowana" i nie da się tam nic wpisać lub wkleić. Gdy wcisnę kwadratowy przyciśk tuż za prawym końcem belki żeby naprowadzić rećznie ten program na lokalizacje soft'u to dostaje kolejną - tym razem poziomą tabliczkę z textem :

Neither DP1.0 nor DP2.0 was found Product, or the Product cannot be found.

a na telefonie wyświetla się informacja o wygasłych certyfikatach. Proszę napiszcie kilka słów pomocy.
Reply with quote 


Post Re: Wgrywanie niebrandowanego softu (BB5 debranding). 9 May 2017, o 15:14

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 10 Firefox
Ma być jeden z katalogów wymienionych tutaj: faq-tu-znajduja-sie-odpowiedzi-na-twoje-pytania-vt11.htm#dz02pkt07

Czyli w Twoim przypadku:
Code:
Please Login or Register, to see this Content

i dopiero tutaj rozpakowane pliki softu.
Reply with quote 


Post Re: Wgrywanie niebrandowanego softu (BB5 debranding). 10 May 2017, o 20:51

Male - User  Posts/Topics7/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
OK, dziękuję za pomoc, problem rozwiązany.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Page 7 of 7 [ 98 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 4 guests