Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 14 of 18 [ 262 posts ]
Go to page Previous  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next
Print view
Write comments Post new topic


Wgrywanie zmodyfikowanego PPM-a (patcha) via Phoenix.

Post Re: Wgrywanie zmodyfikowanego PPM-a (patcha) via Phoenix. 1 Feb 2011, o 03:03

Female - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Mam pytanie-czemu okienko firmware update jest puste? Phoenix znajduje mój telefon,ale jak wciskam firmware update to nic-zero-pusto, co robić?

Last post
Reply with quote 


Post Re: Wgrywanie zmodyfikowanego PPM-a (patcha) via Phoenix. 1 Feb 2011, o 15:52

Male - Friend  Posts/Topics600/77  Reputation point 787 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
gensi89, Pewnie nie zainstalowałeś firmware na kompie, albo nie ma Twojego PC w paczce firmware. Musisz kliknąć w Product Code - ten kwadracik, żeby wczytać firmware.
Reply with quote 


Post Re: Wgrywanie zmodyfikowanego PPM-a (patcha) via Phoenix. 3 Feb 2011, o 10:07

Male - User  Posts/Topics4/0  Reputation point 0 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Chrome
siema mam problem z nokia X3 nie chce mi wgrac PPM nie wiem co jest grane wyskakuje ERROR i nie wiem czemu wszystko ładnie gra tylko wogole nie chce rospoczac fleszowania PROSZE O POMOC

[cenzura]

[ Komentarz dodany przez: adrian219: 3 lutego 2011, o 18:50 ]
Pomagamy na forum, cenzuruję nr. GG.
Reply with quote 


Post Re: Wgrywanie zmodyfikowanego PPM-a (patcha) via Phoenix. 3 Feb 2011, o 13:10

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Pomagamy na forum. I jak oczekujesz pomocy to napisz może jaki error i wklej log z Phoenixa
Reply with quote 


Post Re: Wgrywanie zmodyfikowanego PPM-a (patcha) via Phoenix. 2 Mar 2011, o 19:54

Male - User  Posts/Topics6/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
a ja mam problem bo ani phoneix ani jaf nie wykrywają mojej noki c3 mógłby mi ktoś pomóc bo jestem zielony... (telefon podłączony jako pamięć masowa i jest w mój komputer)
Reply with quote 


Post Re: Wgrywanie zmodyfikowanego PPM-a (patcha) via Phoenix. 2 Mar 2011, o 23:49

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Ma być w trybie pc suite, a nie pamięć masowa.
Reply with quote 


Post Re: Wgrywanie zmodyfikowanego PPM-a (patcha) via Phoenix. 11 Apr 2011, o 19:10

Male - User  Posts/Topics8/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Witam. Miałem kiedyś wątpliwości co do aktualizacji mojej 5310XM xP
Teraz jest tak samo, choć jestem już zdecydowany na wgranie patcha :) Otóż pytanie brzmi:
Czy plik *ppm_b musi mieć jakąś "specjalną" nazwę, czy jest to obojętne?
Reply with quote 


Post Re: Wgrywanie zmodyfikowanego PPM-a (patcha) via Phoenix. 11 Apr 2011, o 19:17

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
zuro4, w Phoenixie jest to obojętne, jeśli wybierzesz go z okna flashowania>options>edit.
Reply with quote 


Post Re: Wgrywanie zmodyfikowanego PPM-a (patcha) via Phoenix. 12 Apr 2011, o 20:00

Male - User  Posts/Topics8/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Ok... A skąd mógłbym wziąć paczkę z softem na moją 5310XM?? Bo w pierwszym poście pisze coś "wybieramy paczkę z oprogramowaniem (nie tylko sam patch)".

P.S. Soft v10.10

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 12 kwietnia 2011, o 20:26 ]
faq-tu-znajduja-sie-odpowiedzi-na-twoje-pytania-vt11.htm#dz02pkt07
Reply with quote 


Post Re: Wgrywanie zmodyfikowanego PPM-a (patcha) via Phoenix. 22 Apr 2011, o 07:24

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Siema. Sluchajcie mam problem,nie wiem jaki tryb wybrac gdy wlączam kabel do fona. Tryb nokia, druk i multimedia czy przechowywanie pamieci. Probowalem wszystkie i phoenix nie odczytuje zadnego. W jaf-ie jest duzo aplikacji i nie wiem jaka wybrac bo mam launch jaf com emulator,launch jaf logger i jeszcze jakies. Za odpowiedzi z gory dzieki. ;)

[ Komentarz dodany przez: _NeedSpeed_: 22 kwietnia 2011, o 14:54 ]
odpalasz emulator, a z poziomu emulatora dopiero jafa
Reply with quote 


Post Re: Wgrywanie zmodyfikowanego PPM-a (patcha) via Phoenix. 22 Apr 2011, o 12:40

Male - Friend  Posts/Topics1684/27  Reputation point 1055 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Tryb Nokia.
Reply with quote 


Post Re: Wgrywanie zmodyfikowanego PPM-a (patcha) via Phoenix. 30 May 2011, o 00:38

Male - User  Posts/Topics2/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
Z punktu 3 instrukcji od razu przechodzi mi do 7 punktu, pomijając poprzednie etapy :/
Nie wiem czemu tak się dzieje, mam najnowszego Phoenixa.
Reply with quote 


Post Re: Wgrywanie zmodyfikowanego PPM-a (patcha) via Phoenix. 30 May 2011, o 07:43

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Safari
Polecam starsza wersję phoenixa, bo ta nowa jest strasznie dziwna. Też miałem najnowsza wersję, ale przesiadłem się na starsza, bo po prostu jest łatwiejsza w używaniu
Reply with quote 


Post Re: Wgrywanie zmodyfikowanego PPM-a (patcha) via Phoenix. 11 Jun 2011, o 22:27

Male - Sponsor  Posts/Topics346/70  Reputation point 360 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Witam :)

Wczoraj kupiłem nokię 6500slide. Postanowiłem wgrać patch. Postępowałem tak jak w tym poradniku. Po pobraniu paczki z oprogramowaniem i jej zainstalowaniu oraz patcha, włączyłem pxoenixa. Telefon oczywiście podłączyłem i dałem PC SUITE.
Tak jak w poradniku dałem FILE a następnie SCAN PRODUKT i nic się nie pojawiało. Próbowałem jeszcze raz to zrobić i nic.
Nie wiem co zrobiłem zle? Jeśli ktoś wie jaki jest błąd to niech napisze :)
Reply with quote 


Post Re: Wgrywanie zmodyfikowanego PPM-a (patcha) via Phoenix. 11 Jun 2011, o 22:36

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
Code:
Please Login or Register, to see this Content


Postępuj podobnie, jednak pamiętaj o podmianie pliku, czyli gdy będziesz przy okienku po naciśnięciu "Firmware Update", wejdź w Options i przy pliku PPM musisz dać edit i odszukać patcha, a potem już flashing przez wciśnięcie np. Software Updater. :)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next
Page 14 of 18 [ 262 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Wgrywanie do telefonu patchy w postaci plików EXE.

Author: pawelooss (24 May 2009, o 10:05)

Views: 3872  •  Replies: 3

Last post: pawelooss (26 Sep 2009, o 20:33) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 0 guests