Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 2 [ 20 posts ]
Go to page Previous  1, 2
Print view
Write comments Post new topic


Windows 7 - Czy opłaca się kupić ?

Post Re: Windows 7 - Czy opłaca się kupić ? 18 Jan 2011, o 18:19

Male - 20%  Posts/Topics26/2  Reputation point -6 
Offline  Profile 
Java Opera
Dobra,kupuję systemu Windows 7 ale najpierw muszę znaleść sobię kostkę RAM 2GB od firmy GoodRam.Jest to pierwszy raz,i nie wiem na co zwrócić uwagę podczas kupna.Wrzucę zdjęcie kosrki RAM i się zobaczy jaki to model itp.

[ Dodano: 18 sty 2011, o 17:18 ]
Dobra,kupuję systemu Windows 7 ale najpierw muszę znaleść sobię kostkę RAM 2GB od firmy GoodRam.Jest to pierwszy raz,i nie wiem na co zwrócić uwagę podczas kupna.Wrzucę zdjęcie kosrki RAM i się zobaczy jaki to model itp.

[ Dodano: 18 sty 2011, o 17:19 ]
Dobra,kupuję systemu Windows 7 ale najpierw muszę znaleść sobię kostkę RAM 2GB od firmy GoodRam.Jest to pierwszy raz,i nie wiem na co zwrócić uwagę podczas kupna.Wrzucę zdjęcie kosrki RAM i się zobaczy jaki to model itp.

[ Dodano: 18 sty 2011, o 17:19 ]
Dobra,kupuję systemu Windows 7 ale najpierw muszę znaleść sobię kostkę RAM 2GB od firmy GoodRam.Jest to pierwszy raz,i nie wiem na co zwrócić uwagę podczas kupna.Wrzucę zdjęcie kosrki RAM i się zobaczy jaki to model itp.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Windows 7 - Czy opłaca się kupić ? 18 Jan 2011, o 20:31

Male - Friend  Posts/Topics1317/140  Reputation point 3159 
Offline  Profile 
Windows Vista Opera
errorR, najważniejsze jest oznaczenie typu:
PC2-5300 - tak wygląda to u mnie. Wystarczy powiedzieć tyle i sprzedawca wie (a jak nie wie to sprawdzi), ile kość ma styków, jakie napięcie, jaka częstotliwość taktowania, czy są to DDR, DDR2 czy DDR3 itd.

CO do siódemki wiele się nie wypowiem bo ja nie używam. Za to moja siostra ma go na laptopie i nie narzeka. Ani jednego BSODa, żadnych problemów z grami. To co mi najbardziej się spodobało to nowy pasek zadań - genialne rozwiązanie. ;)
Reply with quote 


Post Re: Windows 7 - Czy opłaca się kupić ? 18 Jan 2011, o 20:41

Male - 50%  Posts/Topics157/17  Reputation point 72 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Mi na laptopie win 7 działa idelanie ^^, System nie ma żadnych lagów :lol: , ogólnie szata graficzna jest ciekawa .Chyba nawet można troche tiuingować system :P
Reply with quote 


Post Re: Windows 7 - Czy opłaca się kupić ? 18 Jan 2011, o 21:22

Male - 20%  Posts/Topics26/2  Reputation point -6 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
kosmita1993,a jak to sprawdzić ? Sory za te pytania ale jestem bardzo zielony i tępy w tym temacie
Reply with quote 


Post Re: Windows 7 - Czy opłaca się kupić ? 18 Jan 2011, o 21:28

Male - Friend  Posts/Topics1317/140  Reputation point 3159 
Offline  Profile 
Windows Vista Opera
EVEREST Home Edition

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2
Page 2 of 2 [ 20 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 12 guests