Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 4 of 9 [ 125 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Next
Print view
Write comments Post new topic


Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych.

Post Re: Wojenka: Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych. 6 Feb 2012, o 18:33

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
zibi305 wrote:
Wystarczający do stwierdzenia , że w8 jest lepszy.

Pytanie nie było o to, czy lepszy, tylko czym skusi użytkowników.

Mi Siódemka nie muli. XP-ek w swoim czasie też nie mulił. Vista muliła. Po co mi szybszy system? Dobrze działa.

Nikt nie lubi czekać :hihi: Taka jest prawda.

Czyli wychodzi na to, że:
pawelooss wrote:
Się samo automagicznie sprzeda? Bo można ludziom każde dziadostwo wcisnąć? :D

:D :D :D

[ Dodano: 6 lut 2012, o 17:33 ]
Zresztą Ósemkę może i kupią, ale do upośledzonych kafelek na desktopach nie ma ich co przekonać. :D

Last post
Reply with quote 


Post Re: Wojenka: Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych. 6 Feb 2012, o 18:34

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 8 Firefox
Dziadostwo, że działa szybciej? Android to dziadostwo, bo zawsze działa tak samo wolno.
Reply with quote 


Post Re: Wojenka: Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych. 6 Feb 2012, o 18:35

Male - Patcher  Posts/Topics2810/173  Reputation point 1827 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Jak jest szybki to kusi chyba tą szybkością.
Reply with quote 


Post Re: Wojenka: Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych. 6 Feb 2012, o 18:38

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Szybkość to nie wszystko. Chrome też była kiedyś szybka, a z wersji na wersję muli. Nic dziwnego, skoro na początku nie miała żadnych funkcji, tylko okno, pasek adresu i 3 przyciski, ale później musieli w końcu coś dodać, by tak łyso nie było. :lol-sweat:
Reply with quote 


Post Re: Wojenka: Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych. 6 Feb 2012, o 18:42

Male - Friend  Posts/Topics1154/47  Reputation point 591 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Wodnik Szuwarek, fanbojem windowsa jesteś jak dla mnie a ja wolę mieć inny system w telefonie niż windows gdyż monotonia by mnie dopadła jak bym miał windowsa w telefonie a po drugie mało kogo stać na telefon za ponad 2300zł to lepiej za tyle sobie dobry komputer złożyć moim zdaniem.
Reply with quote 


Post Re: Wojenka: Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych. 6 Feb 2012, o 18:44

Male - Patcher  Posts/Topics2810/173  Reputation point 1827 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Graficznie też go wspomagali i zaczął robić się muł.

Skoro Wodnik Szuwarek jest to ja też :D
Reply with quote 


Post Re: Wojenka: Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych. 6 Feb 2012, o 18:46

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 8 Firefox
Wodnik Szuwarek, fanbojem windowsa jesteś jak dla mnie a ja wolę mieć inny system w telefonie niż windows gdyż monotonia by mnie dopadła jak bym miał windowsa w telefonie a po drugie mało kogo stać na telefon za ponad 2300zł to lepiej za tyle sobie dobry komputer złożyć moim zdaniem.

Co ty gadasz. Nowy HTC 7 Mozart można już kupić na Allegro za 650zł ;P
Reply with quote 


Post Re: Wojenka: Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych. 6 Feb 2012, o 18:49

Male - 90%  Posts/Topics401/39  Reputation point 863 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Ten temat nie ma sensu, jeszcze tego nie zrozumieliście?
Wodnik wie lepiej i nie macie się nawet po co kłócić.
Reply with quote 


Post Re: Wojenka: Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych. 6 Feb 2012, o 18:49

Male - Friend  Posts/Topics1154/47  Reputation point 591 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Wodnik Szuwarek, też cena kosmiczna jak dla mnie ja wolę kupić fona do max 400zł bo 680zł to też przesada jak dla mnie.
Reply with quote 


Post Re: Wojenka: Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych. 6 Feb 2012, o 18:53

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 8 Firefox
Ta, tylko sobie porównaj szybkość X8 i Mozarta. Najtańszy Mozart jest nawet szybszy od najdroższego Androida za 2-2,5 tys.
Reply with quote 


Post Re: Wojenka: Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych. 6 Feb 2012, o 18:54

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Mi tam Nokia 3110c też nie przymulała zbytnio... :D

A przynajmniej tam tapetę dało się ustawić. Lub zmiana głośności odtwarzacza MP3 nie zmieniała mi głośności dzwonka. :D
Reply with quote 


Post Re: Wojenka: Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych. 6 Feb 2012, o 18:58

Male - Friend  Posts/Topics1154/47  Reputation point 591 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Wodnik Szuwarek, po pierwsze najważniejsze aby dało się sms'y pisać,dzwonić,słuchać muzyki i od czasu do czasu pograć a nie wymagasz kosmicznych rzeczy od telefonu mi wystarcza do moich potrzeb co do telefonu moja X8 ;P
Reply with quote 


Post Re: Wojenka: Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych. 6 Feb 2012, o 19:02

Male - Patcher  Posts/Topics2810/173  Reputation point 1827 
Offline  Profile 
Symbian Opera
pawelooss, To tak samo symbian jest lepszy od androida bo jest łatwiejszy w obsłudze itd.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 6 lutego 2012, o 18:16 ]
Ale w moim poczuciu Android nie był trudniejszy w obsłudze.
Reply with quote 


Post Re: Wojenka: Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych. 6 Feb 2012, o 19:03

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 8 Firefox
Wodnik Szuwarek, po pierwsze najważniejsze aby dało się sms'y pisać,dzwonić,słuchać muzyki i od czasu do czasu pograć a nie wymagasz kosmicznych rzeczy od telefonu mi wystarcza do moich potrzeb co do telefonu moja X8 ;P

Nie wymagam kosmicznych rzeczy od systemu, tylko płynności i szybkości działania, brak zawieszania się...itp. Wymagam tylko podstawowych rzeczy od systemu, a taki Android ich po prostu nie spełnia.
Reply with quote 


Post Re: Wojenka: Windows Phone kontra reszta systemów operacyjnych. 6 Feb 2012, o 19:11

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Android Safari
zibi305 wrote:
pawelooss, To tak samo symbian jest lepszy od androida bo jest łatwiejszy w obsłudze itd.

3310 jest lepsza od Symbiana, bo jest prostsza w obsludze itd.

A ten filmik, ktory wodnik zamiesciles na portalu, to jakis lol. Ten telefom z Androidem, ktory pokazales dzialal jak gowno :D

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Next
Page 4 of 9 [ 125 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests