Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Windows XP Home Editiion - 30 dni do końca aktywacji? Oryginał.

Post Windows XP Home Editiion - 30 dni do końca aktywacji? Oryginał. 16 Jul 2011, o 16:31

Male - Friend  Posts/Topics988/225  Reputation point 724 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Witam otóż już mam 5 lat win xp home edition sp1 , kupiłem go razem z komputerem ale komp niedawno się spalił i poszedł na złom , i kupiłem używany z allegro niedawno zainstalowałem system wpisałem kod wszystko dobrze i tp a tu nagle wyskakuje komunikat 30 dni do końca aktywacji WTF?? :D Przecież jest oryginalny w necie pisze przez to że mam inny model . Chciałem zaktywować przez telefon ale kiedyś już tą opcje aktywowałem bo bratu na kompa i już chyba jest to wykorzystane :D nie??:P proszę co mam zrobić żebym nie miał że do 30dni jest system . Może są jakieś legalizatory??:D lub coś proszę o pomoc

[ Komentarz dodany przez: adrian219: 16 lipca 2011, o 16:35 ]
Patrz jaki ładny tytuł. Szkoda, że Twój musiałem poprawiać.

Last post


Post Re: Win xp home orginał 30 dni do końca?? WTF?? 16 Jul 2011, o 16:34

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
EriX05, zaktywuj go... Przecież można w internecie, dosłownie 10 sekund roboty. Home Edition tak ma.

Jeśli nie masz internetu na tym komputerze to spróbuj aktywatorem. To na pewno zadziała.


Post Re: Win xp home orginał 30 dni do końca?? WTF?? 16 Jul 2011, o 16:42

Male - Friend  Posts/Topics988/225  Reputation point 724 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
mam internet właśnie z tego kompa piszę ale wyskakuje błąd zaraz opisze ten błąd

[ Dodano: 16 lip 2011, o 16:42 ]
Problem rozwiązany zaktywowałem system przez neta wyskoczył błąd to wpisałem kod z naklejki i GIT :D Dziękuje oczywiście reputy lecą :P

Top

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests





cron