Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 3 of 3 [ 32 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3
Print view
Write comments Post new topic


Windows XP kończy 10 lat

Post Re: Windows XP kończy 10 lat 27 Aug 2011, o 08:26

Male - 90%  Posts/Topics401/39  Reputation point 863 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
boczkens, albo są te hacjkerzy, którzy przez "tajne" hasło, najczęściej zaq1@WSX, "włamują" się na admina i instalują gry,

Last post
Reply with quote 


Post Re: Windows XP kończy 10 lat 27 Aug 2011, o 10:26

Male - Friend  Posts/Topics625/62  Reputation point 771 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
choinka176 wrote:
Sam używam windows XP od początku kupna komputera. Jestem z niego zadowolony. Dobrze, że jeszcze nie mają zamiaru go wycofać z rynku. ;)

Nawet jak wycofają z rynku, bedziesz mógł uzywac, poprostu nie bedzie mozna kupic. :)
A XP jak XP, miałem od początku posadania komputera, system dobry ale zawiódł mnie dwa razy, za drugim razem przesiadłem sie na se7en, nie załuje tego, bo szybkość systemu jest większa, szata graficzna lepszy, przynajmniej dla mnie, gry chodzą bez problemów, a nie jak niektórzy mówią ze gry z XP Visty, nie ruszą na se7en, albo ze bądą miały jakie kolwiek lagi. O programach nie wspominam, bo tak samo chodzą wysmienicie. Sterowniki, i w tym miejscy Xp ma problem, ponieważ krzyczy o stery, i trzeba szukac w necie, (nie zawsze wyszukac ta systemowa wyszukiwarka) jak niema sterów nie pohulamy sobie... A w 7 stery automatycznie sie instalują, chyba ze jest błąd lub konflikt, to trzeba sprawdzić i pomóc komputerowi. :)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3 [ 32 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 10 guests