[500] Wprowadzanie tekstu (Swype i nie tylko).

Problemy z aplikacjami, grami, motywami i wszelkimi dodatkami.

Post by Rostov » 30 Sep 2012, o 13:22

Mam pewien problem z aplikacją Swype na swojej N500 z Belle.
Miałem wcześniej Swype'a w wersji 1.0.xxx (niestety, nie pamiętam, jaka to była dokładnie wersja i teraz tego żałuję, jednak wiem, że na pewno jeszcze 1.0).
Coś mnie podkusiło, żeby zainstalować sobie Swype 2.1 dla Symbiana.
Odinstalowałem poprzednią wersję wraz ze słownikiem.
No i tu pojawił się problem - w poprzedniej wersji miałem coś takiego, że gdy np. chciałem wpisać nowy status na FB (korzystając z Opery Mini), klikając na pole tekstowe, pojawiała mi się klawiatura i u góry białe, puste pole, gdzie bez problemu widziałem całość wpisanej wiadomości; w wersji 2.1, po kliknięciu na pole tekstowe, pojawia mi się klawiatura i podgląd pola tekstowego na stronie FB z suwakiem, co jest niewygodne, bo w przypadku np. dłuższego statusu, nie widać całości wpisywanego tekstu, tylko trzeba go przewijać.
To wina wersji/ustawień Swype, czy jakichś ustawień w telefonie?
Niestety, nie pamiętam, jaki dokładnie nr wersji miałem wcześniej, więc nie mam możliwości powrotu do niej.
W Operze Mini dla telefonów z klawiaturą sprzętową sprawę rozwiązywało ustawienie "Edycja pełnoekranowa", a w wersji dla dotykowców nie ma tego.
Zresztą, tu nie tylko chodzi o Operę, bo dzieje się to samo np. podczas pisania sms'a.

Jak to zrobić, by po kliknięciu na pole tekstowe otrzymać klawiaturę wraz z pustym, białym ekranem do wpisywania tekstu, a nie malutką, wąską linijkę, gdzie nawet 2 zdania trzeba przesuwać?
Last edited by Rostov on 30 Sep 2012, o 13:59, edited 1 time in total.
Rostov Male
10%
 
Offline
 
Telefon: Nokia 500
Soft: Symbian Belle
Operator: Play

Joined: 28 Jul 2010
Online: 7h 30m 4s
Posts: 15Topics: 8
Reputation point: 0
    Windows 7 Chrome

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Return to [S60] Software

 


  • Related topics
    Replies
    Views
    Last post

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests