Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 2 of 2 [ 26 posts ]
Go to page Previous  1, 2
Print view
Write comments Post new topic


Wybór systemu dla komputera o słabych parametrach sprzętowych.

Post Re: Wybór systemu dla komputera o słabych parametrach sprzętowych. 7 Mar 2013, o 22:10

Male - Sponsor  Posts/Topics747/142  Reputation point 985 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Nie no, ja jestem zwykłym wyjadaczem NH, Onet, Telix i od biedy Fakebuk. Więc mnie o pluginy tylko chodzi. Jakie zużycie mają ?

Last post
Reply with quote 


Post Re: Wybór systemu dla komputera o słabych parametrach sprzętowych. 7 Mar 2013, o 22:24

Male - Friend  Posts/Topics1517/98  Reputation point 733 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
mikas1996 wrote:
Windows MX 8.1


Polecam od siebie. U mnie na 768MB ramu i procku 2.6GHz za***rdala. Zwykły XP bez modyfikacji wywalał niebieskie ekrany, a ten działa bardzo stabilnie bez resetów czy BSODów.


Jak wygląda praca systemu ? Nie wywala jakiś błędów ? Masz antywirusa ? Czy pakiet Office będzie działać normalnie czy pobrać lepiej coś z podobnego ? Jaką masz przeglądarkę na nim ?

Sorry że tyle na raz ale no nie zawsze mam w domu dostęp do laptopa a chce sobię zrodzić dziadka tak aby jeszcze trochę pochoodził :P
Reply with quote 


Post Re: Wybór systemu dla komputera o słabych parametrach sprzętowych. 8 Mar 2013, o 14:10

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Android Opera
Vipe, ATI mam nie nvidie nemo333, U mnie nic sie nie dzieje, nie boję się flashować telefonów. Moźe mam farta.
Reply with quote 


Post Re: Wybór systemu dla komputera o słabych parametrach sprzętowych. 8 Mar 2013, o 16:28

Male - Friend  Posts/Topics1303/61  Reputation point 1244 
Offline  Profile   
Windows 8 Chrome
ATI mam nie nvidie

sorka, umknęło mi "radeona" ;x
Reply with quote 


Post Re: Wybór systemu dla komputera o słabych parametrach sprzętowych. 8 Mar 2013, o 16:34

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
mikas1996, MS Office 2010 używam i jest spoko. Błędów nie wyrzuca, na moim komputerze działa bardzo stabilnie, nie ma BSODów, antywirus Avast, Opera działa dosyć dobrze, czasem zamuli. Ale i tak formatować muszę bo zaj***łem systemową partycję tak że mam już 626MB wolnego :| Widzę że większość zjebuje MXa że ch***wy, ale akurat na moim komputerze się spisuje doskonale.
Reply with quote 


Post Re: Wybór systemu dla komputera o słabych parametrach sprzętowych. 10 Mar 2013, o 14:06

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Ubuntu Firefox
Linux Mint Cinnamon i do Windowsa już nie wrócisz :letssin:
Reply with quote 


Post Re: Wybór systemu dla komputera o słabych parametrach sprzętowych. 10 Mar 2013, o 16:40

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
Linux Mint Cinnamon i do Windowsa już nie wrócisz

Jeśli ktoś ma za dużo czasu na pieprzenie się z każdą pierdółką, która się psuje co chwile, to tak.
No i do pierwszej aktualizacji :D
Reply with quote 


Post Re: Wybór systemu dla komputera o słabych parametrach sprzętowych. 10 Mar 2013, o 18:34

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Nie o to chodzi. Wszyscy wracają do Windowsa bo na nim jest co instalować, a na Linuxie mało.
Reply with quote 


Post Re: Wybór systemu dla komputera o słabych parametrach sprzętowych. 11 Mar 2013, o 02:01

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Chrome
Linuks lubi się psuć od tak, bez przyczyny. Mint chyba bardziej, niż inne dystrybucje, przynajmniej tak było jakiś czas temu. Wnioskuję z własnych półrocznych doświadczeń.

Wszyscy wracają do Windowsa bo na nim jest co instalować, a na Linuxie mało.

Albo nie stać ich na razie na Maca i dlatego wracają. :(
Reply with quote 


Post Re: Wybór systemu dla komputera o słabych parametrach sprzętowych. 11 Mar 2013, o 03:13

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
jonny wrote:
bez przyczyny

Przyczyna tam jakaś zawsze jest ale żeby to znaleźć, rozpoznać i wyeliminować to trzeba mieć milion lat czasu.
Reply with quote 


Post Re: Wybór systemu dla komputera o słabych parametrach sprzętowych. 11 Mar 2013, o 04:00

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Chrome
To zazwyczaj nie zajmuje zbyt wiele czasu, ale sam fakt, że trzeba coś naprawiać, w ogóle martwić się, że coś się spsuje z niezauważalnych powodów, może zdenerwować i ostatecznie zniechęcić do takiego Linuksa.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2
Page 2 of 2 [ 26 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests