Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 1 post ]
Print view
Write comments Post new topic


Xiaomi Mi-3 przełamuje stereotypy na temat chińskiej elektroniki.

Post Xiaomi Mi-3 przełamuje stereotypy na temat chińskiej elektroniki. 6 Sep 2013, o 22:30

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Xiaomi co prawda nie wzięło udzi­ału w tar­gach IFA 2013, lecz zwołało własną kon­fer­encję w Pekinie. Zaprezen­towało na niej smart­fona Mi-3, który zapowiada się rewela­cyjnie. Nie tylko w porów­na­niu do chińskiej konkurencji — jest to najprawdzi­wsza klasa premium.

Image

O fir­mach takich, jak Xiaomi i Meizu słyszeli chyba wyłącznie ci najuważniejsi fani mobil­nych tech­nologii. Ma to oczy­wiś­cie swoje uza­sad­nie­nie, gdyż ich smart­fony nie są ofer­owane w naszym kraju. A szkoda, gdyż pro­dukują rewela­cyjne urządzenia, które chęt­nie bym widział na naszym rynku. Xiaomi przed­staw­iło właśnie model Mi-3, który mógłby wywołać gigan­ty­czną burzę, gdyby tylko był dys­try­buowany na cały świat.



Smart­fon ten jest ofer­owany w dwóch wer­s­jach różnią­cych się pro­ce­sorem: z Tegrą 4 1,8 GHz lub Snap­drag­onem 800 o mocy 2,2 GHz. W obu przy­pad­kach pamięć RAM wynosi 2 GB. Pię­ciocalowy ekran chińskiego flagowca charak­teryzuje się wysoką rozdziel­czoś­cią FullHD (1920x1080 pik­seli) i wyko­rzys­tuje matrycę IPS. Aparat główny wykonuje zdję­cia 13 Mpix, a dodatkowy 2 Mpix. Całość hula pod kon­trolą Androida 4.2.1 Jelly Bean. Bate­ria nie powinna zawodzić, gdyż posi­ada pojem­ność 3050 mAh. Dostępne będą dwa wari­anty pojem­noś­ciowe: 16 i 64 GB.

Image

Twierdzi­cie, że chińskie smart­fony to plas­tikowy szmelc, który roz­pada się po miesiącu użytkowa­nia? To słucha­j­cie teraz - Xiaomi Mi-3 posi­ada obu­dowę wyko­naną z mag­nezu. Sam­sung powinien się uczyć! Szkoda tylko, że wzor­nictwo nie jest zbyt ory­gi­nalne i mocno zajeżdża smart­fon­ami Nokii…

Najlep­sze pozostaw­iłem na koniec — cenę. Xiaomi Mi-3 w odmi­anie 16 GB będzie kosz­tować w przelicze­niu na złotówki zaled­wie 1050 zł, nato­mi­ast pojem­niejsza, bo 64-gigowa wer­sja odchudzi nasze port­fele o 1350 zł. Nie wiem jak wy, ale jeśli smart­fon będzie dostępny w Polsce (a to jest możliwe, bo Xiaomi myśli poważnie o wejś­ciu na europe­jski rynek), to biorę go w ciemno!

Źródło: dailymobile.pl
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 1 post ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 10 guests





cron