Register Login

RegulaminFAQSearch
BlogWikiCzat

Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 2 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Xperia Z5 w T-Mobile od 21. września z prezentem

Post Xperia Z5 w T-Mobile od 21. września z prezentem 18 Sep 2015, o 18:51

Male - 70%  Posts/Topics278/38  Reputation point 289 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Już od poniedziałku, 21. września T-Mobile, ponownie jako pierwszy operator na polskim rynku, wprowadzi do swojej oferty kolejny topowy smartfon. Tym razem będą to flagowe modele Sony – Xperia Z5 oraz Z5 Compact.

Dokonując zakupu w sklepie internetowym T-Mobile, do każdego modelu Xperia Z5 klienci otrzymają wyjątkowy prezent w postaci słuchawek Sony Extra Bass z systemem Vibration Bass. Ci, którzy wybiorą model Xperia Z5 Compact, otrzymają słuchawki ZX660AP, doskonale współpracujące ze smartfonem

Na klientów T-Mobile, którzy poszukują najwyższej jakości i urządzeń najnowszej generacji, czeka nie lada gratka – na stronie www.t-mobile.pl już od 21 września pojawią się w przedsprzedaży najnowsze modele najnowszych smartfonów od Sony – Xperii Z5 oraz Xperii Z5 Compact.

Smartfony Xperia Z5 zostały wyposażone w ekran o wysokiej rozdzielczości – 2560 x 1440 pikseli oraz mocny procesor i 4 GB pamięci RAM, co pozwoli wygodnie korzystać z najbardziej wymagających aplikacji. Xperia Z5 dzięki mechanizmowi automatycznej ostrości, matrycy o wielkości 23 Mpix i funkcji pięciokrotnego powiększenia, pozwoli zarejestrować nawet najbardziej ulotne chwile, także w nocy. To wszystko opakowane w smukłą i elegancją obudowę ze szkła i aluminium. Model będzie dostępny w czterech kolorach – białym, czarnym, zielonym oraz złotym. Dla użytkowników, którzy cenią sobie mniejszy rozmiar telefonu, Sony oferuje model Xperia Z5 Compact.

Dzięki ofercie T-Mobile każdy klient zamawiający nowe smartfony Sony będzie mógł cieszyć się najwyższą jakością dźwięku i muzyki. Do modelu Xperia Z5 Klient otrzyma słuchawki o wartości rynkowej 370 zł, pozwalające wydobyć jakość basu i poczuć się jak w klubie lub na koncercie dzięki specjalnemu systemowi Bass Vibration i Electro Bass Booster. Miękkie nauszniki zapewnią pełną wygodę, a dzięki wbudowanemu pilotowi z mikrofonem słuchawki pozwolą korzystać ze wszystkich funkcji telefonu. Z kolei przy wyborze modelu Xperia Z5 Compact klient otrzyma słuchawki Sony ZX660AP, które pozwolą poczuć mocne brzmienie i łączą w sobie komfort użytkowania z atrakcyjnym wyglądem.

Oferta dostępna będzie od 21 września tylko w sklepie internetowym T-Mobile. Jest skierowana do obecnych i nowych klientów T-Mobile, zarówno w ofercie indywidualnej, jak i dla biznesu.

źródło: T-Mobile zródło Telix

Last post
Reply with quote 


Post Re: Xperia Z5 w T-Mobile od 21. września z prezentem 18 Sep 2015, o 19:40

Male - Newsman  Posts/Topics140/37  Reputation point 240 
Offline  Profile   
Windows 10 Chrome
No niezła oferta. Pewnie 150 miesięcznie z przedpłatą 1000zł. Ciekawe dlaczego Z5 Premium nie oferują. Pewnie nikt by nie chciał.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 2 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests