[E71] Zawiesza się na logo Nokia

Wbudowane oprogramowanie, problemy z softem, flashowanie.

Post by kamilkamien » 20 Dec 2011, o 22:52

Witam wszystkich serdecznie!
Powiem szczerze jak było, dwa tygodnie temu kupiłem od kolegi telefon nokia E71. Okazja niesamowita, bo telefon uszkodzony za dobrą cenę. Uszkodzenie polegało na tym, że telefon włącza się i staje na logo Nokia. Kiedyś po znajomości robiłem taki telefon szwagrowi i udało się go ruszyć po wgraniu świeżego softu więc myślałem, że to samo i będzie działał... I tu jest mały kisiel...
Wgrałem jak trzeba najnowszy soft przez JAF'a i wszystko elegancko leci, wgrywanko się kończy i jest na ekranie test telefonu. Po tym JAF sygnalizuje, że gotowe wszystko a po tym się odłącza. Telefon słychać na kompie że się podłącza do niego i jest reakcja ale nic nie wyświetla, że jakieś urządzenie podłączone.
Tak samo walczyłem przez phoenixa i to samo... Wszystko startuje przez dead USB...
Telefon startuje jak trzeba, pojawia się napis Nokia i po chwili się podświetla... Dalej staje i koniec roboty...
Dodam tylko jeszcze, że widzi on ładowarkę, wyświetla proces ładowania ale jak by się resetuje po ok 3 minutach i dalej zaczyna ładować...
Czy da się ten telefon jakoś postawić na nogi czy jest on skopany na dobre? Tak się połakomiłem, bo jeden taki już robiłem i objawy identycznie te same tyle, że ten nie chce wstać i przerobić dalej procesu uruchamiania...

edit
"Komentarz dodany przez: pawelooss..." a edytowany z zapamiętaniem błędów i obietnicą poprawy ;)
kamilkamien Male
User
 
Offline
 
Telefon: 5530
Operator: Heyah

Joined: 23 Jun 2011
Online: 1h 23m 32s
Posts: 1Topics: 1
Reputation point: 0
    Windows XP Internet Explorer 8

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Return to [S60] Firmware

 


  • Related topics
    Replies
    Views
    Last post

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests