Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 2 of 2 [ 19 posts ]
Go to page Previous  1, 2
Print view
Write comments Post new topic


Zestaw Nokia HS-23 jak przerobić na wejście jack 2,5 mm

Post Re: Zestaw Nokia HS-23 jak przerobić na wejście jack 2,5 mm 17 Dec 2011, o 08:25

Male - Sponsor  Posts/Topics9187/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
teoretycznie przycisk powinien działać. Jeśli jest sprawny to widać wina systemu, z tego co pamiętam to na E50 też nie działało naciskanie go, po prostu nikt nie zrobił w systemie reakcji na naciśnięcie go. Nic nie zdziałasz modyfikacją systemu :P
Ale chyba powinno działać przełączanie stacji w radiu :P

Last post
Reply with quote 


Post Re: Zestaw Nokia HS-23 jak przerobić na wejście jack 2,5 mm 17 Dec 2011, o 12:03

Male - User  Posts/Topics9/1  Reputation point 2 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
No ale podłączając słuchawki HS-47 chyba działa też przycisk (nie mam jak tego teraz sprawdzić). Czy się mylę? Bo jeśli HS-47 działają to HS-23 też na pewno dałoby się jakoś przerobić.

EDIT:
Ewentualnie czy ktoś zna jakiś odtwarzacz mp3, który umożliwia obsługę tego przycisku?
Reply with quote 


Post Re: Zestaw Nokia HS-23 jak przerobić na wejście jack 2,5 mm 18 Dec 2011, o 11:43

Male - Sponsor  Posts/Topics9187/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
przycisku chyba nie obsługuje żaden player... Ale skoro przycisk działa w 6300 to jest wszystko ok podłączone a wina jest po stronie telefonu, tak jak mówiłem, w systemie nie zrobili obsługi tego przycisku takiej jak w 6300 :P Zaraz też sprawdzę na N73 jak to jest ale to muszę odkopać słuchawki jakieś od niej ;)
Reply with quote 


Post Re: Zestaw Nokia HS-23 jak przerobić na wejście jack 2,5 mm 19 Dec 2011, o 22:59

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Ubuntu Chrome
Nie zadziała w żaden sposób. Mi w 6220 działały tylko przyciski głośności i odbieranie. Reszta w żaden sposób nie chciała ruszyć.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2
Page 2 of 2 [ 19 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests