![]() |
| Register | Login |
|
Site Rules
• FAQ
• Search • Contact
Portal • Blog • Wiki • Chat |
| Board index » Hyde Park » Bazar » Zlecę |
| Previous topic | Next topic Page 1 of 1 [ 2 posts ] |
| Print view |
| Write comments | Post new topic |
| Zlecę zmiane oprogramowania | NOKIA 5800 | Poznań |
|---|
| 26 Feb 2014, o 18:47 |
J4ck ![]() |
|
Witam
Jako że mam problem z ustawieniem JAFa w win7, a próbowałem już na różne sposoby. Zlecę zmiane oprogramowania na przeze mnie wskazane. Ty użyczasz swój czas i sprzęt do tego. Czekam na POWAŻNE propozycje na priv. Jeżeli jesteś początkujący - nie pisz ![]() Interesuje mnie TYLKO Poznań! Pozdrawiam J4ck |
|
Last post |
|
| 26 Feb 2014, o 23:49 |
IuDeX ![]() |
|
Czekam na propozycje.
![]() |
|
Top |
|
| Write comments | Post new topic |
|
Page 1 of 1 [ 2 posts ] Previous topic | Next topic |
|
|
Users browsing this forum: No registered users and 3 guests |
| Board index » Hyde Park » Bazar » Zlecę |
|
© 2009-2026 Forum NokiaHacking.pl • Full version of site (Hi-Fi)
Powered by phpBB & phpBB3.PL & phpBB SEO modified by Pawelooss Time : 1.513s | 42 Queries | GZIP : Off |