Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 5 of 7 [ 94 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Print view
Write comments Post new topic


Zmiana Product Code za pomocą Nemesis Service Suite (NSS).

Post V05-60 nokia x3-02 27 Feb 2011, o 17:06

Male - User  Posts/Topics3/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
zapomiałem dopisać

[ Dodano: 27 lut 2011, o 14:44 ]
zapomniałem wpisać

[ Dodano: 27 lut 2011, o 14:54 ]
V05.60 nokia x3-02

[ Dodano: 27 lut 2011, o 14:57 ]
moja wersja softu to V05.60 i nokia x3-02

[ Dodano: 27 lut 2011, o 15:16 ]
V05.60 x3-02

[ Dodano: 27 lut 2011, o 16:06 ]
pomorze mi ktos

Last post
Reply with quote 


Post Re: Zmiana Product Code za pomocą Nemesis Service Suite (NSS). 30 Apr 2011, o 17:54

Male - 20%  Posts/Topics29/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Internet Explorer 8
jak w nokia C7 ten product code zmienić,żeby był niebrandowany soft bo mam telefon brandowany z PLAY........?
instalowałem 100 rodzajów phoenixa i zaden mi nie odpala,wyskakuje błąd nokia dongle,
natomiast na NSS jakiś error,prosze o pomoc,pleaseee
Reply with quote 


Post Re: Zmiana Product Code za pomocą Nemesis Service Suite (NSS). 30 Apr 2011, o 18:07

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
W Symbianach^3 nie da się już zmieniać PC. Trzeba więc flashować Phoeniksem.
Reply with quote 


Post Re: Zmiana Product Code za pomocą Nemesis Service Suite (NSS). 30 Apr 2011, o 18:46

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Witam ja mam taki problem ze gdy kilkam SCAN to pisze ze ERROR i nic robilem to ze 100 razy i nie dziala moze ktos pomoc ?
Reply with quote 


Post Re: Zmiana Product Code za pomocą Nemesis Service Suite (NSS). 30 Apr 2011, o 19:47

Male - 20%  Posts/Topics29/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Internet Explorer 8
A jak prawidłowo przeprowadzić te fleszowanie phoniksem dla NOKIA C7 ,żeby zmienić prawidłowo ten product code i skąd go wziąśc dobrego.......?
Bo z kilkanaście wersji jego naściągałem i żadna wersja mi nie działa i nie uruchamia na moim win7 32-bit;
Reply with quote 


Post Re: Zmiana Product Code za pomocą Nemesis Service Suite (NSS). 30 Apr 2011, o 21:09

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
wiertolot wrote:
A jak prawidłowo przeprowadzić te fleszowanie phoniksem dla NOKIA C7

Ogólna procedura jest taka: faq-tu-znajduja-sie-odpowiedzi-na-twoje-pytania-vt11.htm#dz02pkt02

wiertolot wrote:
żeby zmienić prawidłowo ten product code

Nic z tego. Tu już nie zmienisz PC, więc musisz po prostu "na pałę" wgrać oprogramowanie z już innym Product Code.

wiertolot wrote:
Bo z kilkanaście wersji jego naściągałem i żadna wersja mi nie działa i nie uruchamia na moim win7 32-bit;

Najnowszy Phoenix 2011 działa mi bez problemu na Win7 x64.
Reply with quote 


Post Re: Zmiana Product Code za pomocą Nemesis Service Suite (NSS). 30 Apr 2011, o 21:17

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 7 Internet Explorer 9
Mi wersja z lutego śmiga na Win7 x86 (32-bit)
Reply with quote 


Post Re: Zmiana Product Code za pomocą Nemesis Service Suite (NSS). 1 May 2011, o 22:00

Male - 20%  Posts/Topics29/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Internet Explorer 8
No na win xp ruszył mi ten phoenix,
a po fleszowaniu zmieni mi ten product code w Nokia C7,czy pozostanie ten sam tylko z nowym softem.........????
że np.jak podłącze do NSU to zaktualizuje mi znów do brandowanego softa na tym starym product code sprzed fleszowania;
bo próbowałem tym phoenixem zmienic ten product code to nie idzie,żąda jakiś older number siedmiocyfrowy i nie chce go zmienić tego product code i wskakuje ten sam co był,
proszę opomoc co to za older number i skąd go wziąśc?
proszę o odpowiedzi,pozdrawiam
Reply with quote 


Post Re: Zmiana Product Code za pomocą Nemesis Service Suite (NSS). 1 May 2011, o 22:07

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 7 Internet Explorer 9
PC się zmienia

[ Dodano: 1 maja 2011, o 22:07 ]
tzn, nowy PC masz już na stałe
Reply with quote 


Post Re: Zmiana Product Code za pomocą Nemesis Service Suite (NSS). 1 May 2011, o 22:16

Male - 20%  Posts/Topics29/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Internet Explorer 8
tylko teraz skąd wziąśc do ta C7 najnowszy niebrandowany soft do tego phoenixa,żeby go do niej wrzucić i wgrać...?
i jak to szczegółowo nim zrobić,zeby czegoś nie schrzanić.........
Reply with quote 


Post Re: Zmiana Product Code za pomocą Nemesis Service Suite (NSS). 1 May 2011, o 22:19

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 7 Internet Explorer 9
w FAQ jest poradnik
Reply with quote 


Post Re: Zmiana Product Code za pomocą Nemesis Service Suite (NSS). 2 May 2011, o 07:51

Male - 20%  Posts/Topics29/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Internet Explorer 8
no wgrałem do swojej NOKIA C7-00 tym phoenixem najnowszy soft 14.0.0.2,zrobiłem fleszowanie,soft niebrandowany najnowszy jest w telefonie ,ale du** jasia product code telefonu pozostał ten sam co był z softu brandowanego z Play,czyli sprzed fleszowania i nie zmienił na nowy z softa......!!!!!A soft jest nowy..........dziwna sprawa.
Więc jak i czym zmienić ten product code w NOKIA C7........?
Bo teraz jak nokia wypuści nowszy soft do tego telefona i dam upadate NSU to znowu na tym starym product code zrobi mi brandowany soft Play;
Proszę więc pilnie o pomoc jak zmienić ten product code w Nokia C7,N8,E7 ,czyli w najnowszych telefonach z Symbian3,bo narazie nie ma na to sposobu i phonixem też tego ni da zrobić podobnie jak NSS.
Pozostaje fleszowanie,ale i tak tego product code nie mienia;
Może ktoś znalazł jakiś szybki dobry alternatywny sposób na to.............
Reply with quote 


Post Re: Zmiana Product Code za pomocą Nemesis Service Suite (NSS). 2 May 2011, o 09:40

Male - Sponsor  Posts/Topics9187/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
nie da się zmienić PC w telefonach Symb^3... jak nokia wyda nowy niebrandowany soft to poprostu wgrasz go phoenixem
Reply with quote 


Post Re: Zmiana Product Code za pomocą Nemesis Service Suite (NSS). 8 May 2011, o 18:11

Male - 20%  Posts/Topics29/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Internet Explorer 8
A może już jest no public lub w przyszłości znajdzie takowy sposób na zmiane tego product code w telefonach Symb^3 między innymi : NOKIA N8,NOKIA E7,NOKIA C7 i jest jeszcze nie odkryty lub nie ujawniony..............?

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 2 maja 2011, o 15:07 ]
Tak, to spisek, specjalnie wszyscy ukrywają... :facepalm: Weź, skończ.
Problemy wymyślasz, jak można spokojnie wgrać wszystko Phoeniksem.


Tylko ktoś nie chce tego zdradzić lub nie opracowano odpowiedniego programiku i jest to tylko kwestią czasu,bo wiadomo narazie te telefony co wymieniłem są jeszcze za nowe i ten cały system Symbian3
Jakby cosik takiego pojawiło proszę pilnie o info do mnie i poniżej w tym temacie.
Dziękuję z góry.Pozdrawiam
Reply with quote 


Post Re: Zmiana Product Code za pomocą Nemesis Service Suite (NSS). 23 Jun 2011, o 10:45

Male - User  Posts/Topics3/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
Witam,
posiadam nokie 5130c-2 RM-495 v 7.97 (wczesniej 7.91)
postepowałem według poradnika,zmieniłem kod na wybrany przez siebie,sprawdzajac go parokrotnie programem.Jednak po włożeniu karty sim i wpisaniu mojego kodu wyskakuje cały czas :error code: .Przeczytałem juz duzo tematow na tym forum,wgrywajac juz nowszy soft navifirmem (choc mialem problem ktory wgrac..),uzywalem w phoenixie opcji refurbish; update soft i ciagle wyskakuje ten kod.... nawet probowalem kodow ze stron do odblokowania nokii ale nie przyniosło to oczekiwanego rezultatu,prosze o pomoc bo juz mnie krew zalewa :wall:

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 5 of 7 [ 94 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest