206 tys. osób chętnych na HTC 7 Mozart

Najnowsze doniesienia z branży GSM, recenzje nowości aplikacji i gier.

Post by EriX05 » 2 Nov 2011, o 14:33

Rzecznik Grupy TP Wojciech Jabczyński poinformował, że Orange zakończył nabór chętnych do testowania smartphone`a HTC 7 Mozart. Stronę konkursową odwiedziło ponad 206 tys. osób, z których do konkursu zarejestrowało się dokładnie 39 993. Właśnie spośród nich Operator wybierze teraz 2012 testerów.

Lista zostanie opublikowana jutro na stronie http://www.testuj.orange.pl/. Potem na szczęśliwców czekają zadania konkursowe, a zwycięzcy, czyli 1006 osób zatrzymają na własność testowane telefony.

Image

HTC 7 Mozart

Testuj z Orange 2012 telefonów HTC 7 Mozart z Windows Phone jest już czwartym tego typu konkursem, który Orange organizuje od ponad roku. Poprzednio testowane były Motorola Flipout, Motorola Defy i HTC ChaCha.

W eliminacjach do konkursu mógł wziąć udział każdy, kto do 30 października br., wypełnił formularz rejestracyjny zamieszczony na stronie http://www.testuj.orange.pl. O wynikach eliminacji zdecydują odpowiedzi na zawarte w nim pytania. Lista osób, które pomyślnie przejdą eliminacje zostanie opublikowana najpóźniej 3 listopada br., a zwycięzcy otrzymają powiadomienia drogą e-mailową.

2012 finalistów otrzyma do testów smartfony HTC 7 Mozart z Windows Phone oraz startery Orange Free na Kartę, które umożliwią im mobilną realizację zadań konkursowych. W czasie testów, które potrwają do końca roku, uczestnicy będą m. in. prowadzili na stronie http://www.testuj.orange.pl, blogi poświęcone własnym wrażeniom z użytkowania smartfona HTC 7 Mozart i nowego systemu operacyjnego Windows Phone. Jakość i zawartość merytoryczna blogów również będzie przedmiotem oceny jury, które wyłoni 1006 laureatów konkursu.

Nagrodą dla każdego z nich będzie HTC 7 Mozart, który stanie się ich własnością.

HTC 7 Mozart z Windows Phone w języku polskim, pozwala użytkownikom pozostać w stałym i bliskim kontakcie ze swoimi znajomymi, przyjaciółmi i współpracownikami. To również pierwszy smartfon na rynku, na którym można prowadzić konwersacje za pośrednictwem SMS-ów, czatu na Facebooku albo komunikatora Live Messenger. Od teraz to użytkownik decyduje, który sposób komunikacji jest dla niego najwygodniejszy. Za pomocą swojego osobistego dynamicznego kafelka „Ja”, użytkownicy mogą publikować posty w sieciach społecznościowych oraz otrzymywać aktualizacje z Facebooka, Twittera i LinkedIn.

HTC 7 Mozart z Windows Phone w języku polskim, pozwala na tworzenie grup kontaktów, które możemy przypinać do ekranu startowego. Dzięki temu użytkownik może w jednej chwili wysyłać wiadomości sms i e-mail do wszystkich członków grupy i sprawdzać na bieżąco, co nowego opublikowali oni w serwisach społecznościowych. Kafle z grupami kontaktów, przypięte do ekranu startowego, są zawsze żywe i informują użytkownika o aktualizacjach statusów oraz nowych powiadomieniach. Windows Phone pozwala również zarządzać statusem dostępności na Facebooku i prowadzić rozmowy na czacie bez konieczności pobierania i wykorzystywania dodatkowych aplikacji.

Telefon wykorzystuje technologię Dolby Mobile i SRS WOW HD umożliwiającą uzyskanie najwyższej klasy wirtualnego dźwięku surround w muzyce i filmach. Dzięki integracji z Microsoft Zune użytkownicy mogą synchronizować zawartość smartfona z danymi z komputerów PC, co umożliwia im stały dostęp do zgromadzonej kolekcji filmów i muzyki. Pamięć HTC 7 Mozart jest dodatkowo rozszerzona przez wirtualny internetowy dysk SkyDrive o pojemności 25 GB, na który można wysyłać dokumenty, zdjęcia i filmy bezpośrednio z telefonu.

Miłośników gier z pewnością ucieszy dostęp do serwisu Xbox LIVE, który zapewnia najlepszą ofertę rozrywki na przenośne urządzenia i oferuje duży wybór fantastycznych gier przygotowanych dla Windows Phone. Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie życia bez aplikacji, przygotowano serwis Marketplace, w którym jest dostępnych ponad 30 000 programów. Ich liczba stale rośnie, a większość z nich można wypróbować za darmo.

HTC 7 Mozart umożliwia szybkie i bezproblemowe edytowanie dokumentów Microsoft Office Mobile i zapewnia możliwość współpracy z innymi osobami za pomocą Office 365 oraz Sharepoint.

telix.pl
Last edited by EriX05 on 2 Nov 2011, o 16:10, edited 1 time in total.

EriX05 otrzymał za ten post 4 punkty reputacji od 1 użytkowników:
+IuDeX.
EriX05 Male
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Sony Xperia L
Soft: 4.2.2
Operator: Plus
Age: 27
Location: Kraśnik

Joined: 23 Dec 2010
Online: 35d 12h 23m 46s
Posts: 988Topics: 225
Reputation point: 724
    Windows XP Firefox

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Post by IuDeX » 2 Nov 2011, o 14:37

Jakoś nie wierzę, żebym mógł dostać ten telefon na testy.
Skoro chcieli, żeby wrzucić filmik, który zwiększy nasze szanse, to oznacza, że pewnie kliknęli POKAŻ TYLKO Z FILMIKAMI i mieli od razu do przejrzenia tylko 5tys zgłoszeń, bo reszta nie robiła. :)
Image
IuDeX Male
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: SE XPERIA Tipo
Soft: Android 4.0.4
Operator: Play
Age: 30
Location: Poznań

Joined: 23 Aug 2009
Online: 155d 22h 42m 24s
Posts: 4081Topics: 125
Reputation point: 3661
    Windows 7 Chrome

Post by Wodnik Szuwarek » 2 Nov 2011, o 15:00

206 tys. osób chętnych na HTC 7 Mozart

do konkursu zarejestrowało się dokładnie 39 993

Chętnych jest prawie 40 tyś, a strona miała 206 tyś odsłon.
Weź ty w końcu zacznij czytać te newsy, bo bezmyślnie kopiujesz.
Wodnik Szuwarek Male
Szef Wszystkich Szefów
Expert
 
Offline
 
Telefon: iPhone Xs
Operator: Orange
Location: Warszawa

Joined: 9 Aug 2010
Online: 41d 1h 28m 17s
Posts: 4427Topics: 480
Reputation point: 5230
    Windows 7 Firefox

Post by EriX05 » 2 Nov 2011, o 15:45

Wodnik Szuwarek wrote:
206 tys. osób chętnych na HTC 7 Mozart

do konkursu zarejestrowało się dokładnie 39 993

Chętnych jest prawie 40 tyś, a strona miała 206 tyś odsłon.
Weź ty w końcu zacznij czytać te newsy, bo bezmyślnie kopiujesz.


Po pierwsze czytałem ten news bo temat ciekawy .
Po drugie ja kopiuje newsy a nie mam je poprawiać . To że autor zrobił mały błąd to nie znaczy że ja kopiuje bezmyślnie newsy . xP
:lol-above:
EriX05 Male
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Sony Xperia L
Soft: 4.2.2
Operator: Plus
Age: 27
Location: Kraśnik

Joined: 23 Dec 2010
Online: 35d 12h 23m 46s
Posts: 988Topics: 225
Reputation point: 724
    Windows XP Firefox

Post by ZiomalMarcin » 2 Nov 2011, o 15:49

EriX05 wrote:Po pierwsze czytałem ten news bo temat ciekawy .

Coś kijowo czytałeś bo tytuł jest zwalony. Nie 206k osób tylko prawie 40k.

[ Dodano: 2 lis 2011, o 14:49 ]
IuDeX wrote:Jakoś nie wierzę, żebym mógł dostać ten telefon na testy.

Ja też nie wierzę. Jak się nie uda, to zbieram kaskę na E71 i pozbywam się 5800 i C5. :D
ZiomalMarcin Male
Show must go on!
Junior Admin

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Galaxy A55 5G
Soft: Android 14
Operator: Heyah
Age: 31
Location: Polska

Joined: 7 Mar 2009
Online: 201d 8h 36m 15s
Posts: 4621Topics: 121
Reputation point: 6384
    Windows 7 Chrome

Post by Wodnik Szuwarek » 2 Nov 2011, o 15:54

EriX05 wrote:
Wodnik Szuwarek wrote:
206 tys. osób chętnych na HTC 7 Mozart

do konkursu zarejestrowało się dokładnie 39 993

Chętnych jest prawie 40 tyś, a strona miała 206 tyś odsłon.
Weź ty w końcu zacznij czytać te newsy, bo bezmyślnie kopiujesz.


Po pierwsze czytałem ten news bo temat ciekawy .
Po drugie ja kopiuje newsy a nie mam je poprawiać . To że autor zrobił mały błąd to nie znaczy że ja kopiuje bezmyślnie newsy . xP
:lol-above:

Masz je zamieszczać, co wcale nie oznacza, że masz je kopiować słowo w słowo. W innych tematach kopiowałeś tylko pierwszą podstronę, a było 4-5, więc widać, że robisz to bezmyślnie.
Zasady rekrutacji do grupy Newsman:
1. Permanentne umieszczanie najciekawszych nowości ze świata GSM z podaniem źródła.
Wodnik Szuwarek Male
Szef Wszystkich Szefów
Expert
 
Offline
 
Telefon: iPhone Xs
Operator: Orange
Location: Warszawa

Joined: 9 Aug 2010
Online: 41d 1h 28m 17s
Posts: 4427Topics: 480
Reputation point: 5230
    Windows 7 Firefox

Post by IuDeX » 3 Nov 2011, o 16:06

A tam nie dostałem.
A co do newsów, to pogadamy.
Image
IuDeX Male
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: SE XPERIA Tipo
Soft: Android 4.0.4
Operator: Play
Age: 30
Location: Poznań

Joined: 23 Aug 2009
Online: 155d 22h 42m 24s
Posts: 4081Topics: 125
Reputation point: 3661
    Windows 7 Chrome

Post by Wodnik Szuwarek » 3 Nov 2011, o 17:08

IuDeX wrote:A tam nie dostałem.

Też gratulujemy :)
Wodnik Szuwarek Male
Szef Wszystkich Szefów
Expert
 
Offline
 
Telefon: iPhone Xs
Operator: Orange
Location: Warszawa

Joined: 9 Aug 2010
Online: 41d 1h 28m 17s
Posts: 4427Topics: 480
Reputation point: 5230
    Windows 7 Firefox


Return to Nowości & Ciekawostki

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests