[X2-00] aktualizacja Opery

Wbudowane oprogramowanie, problemy z softem, flashowanie.

Post by olo320i » 14 Jun 2011, o 19:02

Witam drodzy forumowicze..
Nie wiem czy pisze w dobrym dziale ale mam nadzieję na wyrozumiałość
generalnie chodzi mi o to ze zrobiłem kumplowi w nokii X2-00 zmianę produkt code i po tej akcji zmieniłem softa na taki z Językiem Polskim. Po całej akcji wszystko chodzi elegancko, postanowiłem sie pobawić internetem i główną przeglądarką okazuje się być Opera mini z tym ze wersja 4.2 po wejściu na stronę opery mini pobrałem aktualizację którą mi zaproponowało do wersji 5.1 co zrobiłem, następnie kolejny raz wszedłem na stronę opery mini i pobrałem przeglądarkę w wersji 6.0 po zainstalowaniu chodzi fajnie szybko i gibko, no ale po wyłączeniu jej i ponownym uruchomieniu przeglądarki z menu aparatu (ikona kuli ziemskiej) ponownie włącza się wersja opery 4.2 , a wersja 6.0 jest w aplikacjach i dopiero po przekopaniu menu i dojsciu do tego mozna dopiero uruchomić wersję 6.0, i nie potrafie tego ogarnąć tak zeby można było odpalać wersję 6.0 z pozycji menu albo chociaż przenieś ikone wersji 6.0 na pulpit aby można było szybko jednym klikiem uruchomić wersję 6.0.
czy jest jakiś łatwy sposób aby w miejsce wersji 4.2 na stałe zagościła wersja 6.0 ??
z góry dzięki za odpowiedź.
olo320i Male
User
 
Offline
 
Telefon: 2730
Soft: v09.41
Operator: ----------

Joined: 1 Apr 2010
Online: 10h 43m 54s
Posts: 8Topics: 5
Reputation point: 0
    Windows 7 Firefox

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Return to [S40] Firmware

 


  • Related topics
    Replies
    Views
    Last post

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests