Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 3 of 4 [ 52 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Print view
Write comments Post new topic


Apel do drogich użytkowników Nokia Hacking!

Post Re: Apel do drogich użytkowników Nokia Hacking! 9 Jan 2012, o 00:16

Male - Friend  Posts/Topics690/54  Reputation point 1220 
Offline  Profile 
Java Nieznana
U mnie w budzie (tez gimnazjum) jestem jedynym niepalącym w klasie. Jak wychodze na przerwę to widzę jak znajomi chowają się po kiblach żeby zapalić. Ludzie... Dorosłemu nikt nie zabroni i nikogo nie potępiam ale jak ktos zaczyna w wieku 14 lat (teraz mamy po 16) to trochę przesada :/

Last post
Reply with quote 


Post Re: Apel do drogich użytkowników Nokia Hacking! 9 Jan 2012, o 00:23

Male - Moderator  Posts/Topics4661/415  Reputation point 3242 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Error wrote:
Nie palcie przy niepalących !
Łatwo powiedzieć, powiedz to wszystkim moim domownikom i ludziom na ulicy. Denerwujące jest to, że idąc w tłumie ludzi, znajdzie się taki ktoś, kto kilkadziesiąt centymetrów przed Tobą idzie z papierosem w ręku, a jak się powie takiemu, by się odsunął, to gwarantowany gong na ryj. A no tak, zapomniałem, this is Polska.
Last edited by hoppek on 9 Jan 2012, o 00:35, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Apel do drogich użytkowników Nokia Hacking! 9 Jan 2012, o 00:25

Male - Friend  Posts/Topics937/52  Reputation point 762 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Też mi filmik pobudzający wyobraźnię - zwykła antypalaczowa propaganda.
Primo, nie widziałem fajek w Polsce, które by miały 18mg smoły. Czerwone Marlborasy mają koło 10, chyba że mi się parametry pokićkały. xP
Secundo, wielkie mi odkrycie, że jakbym wypalił 400 fajek jedna po drugiej bez przerwy, to bym dobrze nie skończył. Przy umiarkowanym paleniu płuca się oczyszczają.
Po trzecie :shy: , wszystko jest dla ludzi, ale z rozsądkiem. Papieroski są bardzo fajne przy paleniu towarzyskim. Jak kto nie zna umiaru, to jego problem, niech ginie. :yes:
Last edited by Obeebok on 9 Jan 2012, o 00:26, edited 2 times in total.
Reply with quote 


Post Re: Apel do drogich użytkowników Nokia Hacking! 16 Jan 2012, o 22:14

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
hoppek wrote:
Łatwo powiedzieć, powiedz to wszystkim moim domownikom i ludziom na ulicy. Denerwujące jest to, że idąc w tłumie ludzi, znajdzie się taki ktoś, kto kilkadziesiąt centymetrów przed Tobą idzie z papierosem w ręku, a jak się powie takiemu, by się odsunął, to gwarantowany gong na ryj.


1. Idąc na chodniku palić można.
2. To po ch** idziesz za tą osobą i chcesz ją upominać. wk***ia mnie powoli wasze myślenie, że jak on gazuje to niech się odsunie w pi***. Stojąc gdzieś na wiosce w pobliżu rozkładającego się jakiegoś zwierzaka też będziesz kazał mu się odsunąć czy zmienisz miejsce postoju?
Reply with quote 


Post Re: Apel do drogich użytkowników Nokia Hacking! 16 Jan 2012, o 22:18

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
hoppek, wiem, że to głupie, ale co na to domownicy jakbyś zaczął palić przy nich? Po prostu, wziął od siostry papierosa i zaczął jarać. Może w taki niekonwencjonalny sposób pokazałbyś, że palenie w domu szkodzi Tobie i osobom w pobliżu (ty się zaraziłeś, wyniosłeś z domu palenie). Wiem, ryzykowne, ale z psychologicznego punktu widzenia skuteczne.
Reply with quote 


Post Re: Apel do drogich użytkowników Nokia Hacking! 16 Jan 2012, o 22:44

Male - Moderator  Posts/Topics4661/415  Reputation point 3242 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Adrian, nie głupi pomysł, ale jaka draka by była w domu. ;x Wole nie próbować. Ogólnie denerwuje mnie to, że ubrania mam przesiąknięte papierosami, wczoraj będąc u koleżanki jej mama zapytała czy paliliśmy papierosy, bo czuć. Powiedziałem, że to ode mnie, bo wszyscy palą. ;x Już nawet perfumy nie pomagają na ten smród. ;c

[ Dodano: 16 sty 2012, o 21:42 ]
Choć teraz tak pomyślałem, że to trochę niezbyt przemyślany pomysł, ponieważ mogą sobie u mnie w domu pomyśleć, że obracam się w złym towarzystwie, że towarzystwo mnie namówiło czy coś w tym stylu.

[ Dodano: 16 sty 2012, o 21:44 ]
Nawet w szkole mnie pytali, czy palę, bo czuć ode mnie papierosami. Jak mówiłem to w domu, to olali. ;x Prędzej by mnie posądzili o to, że sam palę.
Reply with quote 


Post Re: Apel do drogich użytkowników Nokia Hacking! 16 Jan 2012, o 23:29

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
hoppek, wiadomo, to wszystko jest indywidualne, nie znam Twoich rodziców, więc ciężko mi się określić. :)

U Ciebie muszą mocno palić, u mojej koleżanki jest podobnie w domu, jednak nie czuć od niej. Może inne ciuchy "domowe", a te do szkoły i na dwór chować szczelnie?
Reply with quote 


Post Re: Apel do drogich użytkowników Nokia Hacking! 17 Jan 2012, o 01:36

Male - 30%  Posts/Topics59/3  Reputation point 40 
Offline  Profile 
Windows Vista Chrome
Pozdrawiam ostatni wzrost cen 12.60 za Frosty ;D
Last edited by Forest_Gump on 17 Jan 2012, o 01:36, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Apel do drogich użytkowników Nokia Hacking! 18 Jan 2012, o 00:10

Male - Moderator  Posts/Topics4661/415  Reputation point 3242 
Offline  Profile   
Android Opera
Adrian, palą jak smoki, z tymi ciuchami nie da rady, bo szybko przesiąkają, perfumy nie pomagają, a po praniu chyba też nie. Nie czuję różnicy.
Reply with quote 


Post Re: Apel do drogich użytkowników Nokia Hacking! 18 Jan 2012, o 00:19

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
ja dziś będąc z HitFanem w sklepie stwierdziłem że cieszę się że nie pale ;xx 8.80 najtańsze syfiate fajki... na tydzień to 60 zł przy paczce dziennie, na miesiąc to prawie 3 stówy... za rok fajek - 3600... można kupić już porządnego laptopa albo słabszego laptopa i smartfona z górnej półki... więc wolę sobie walnąć raz na miesiąc nowego fona jak codziennie nową paczkę fajek. i tak idzie mniej na to jak na przeciętne papierosy...
Reply with quote 


Post Re: Apel do drogich użytkowników Nokia Hacking! 18 Jan 2012, o 00:40

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
hoppek, nie będziesz czuł różnicy, skoro tak palą. Ja proponowałbym wszystko od początku (wszystkie ciuchy pralka) i zaufana osoba, która będzie Ci przy tej Twojej "akcji" pomagała. Tak w ogóle mi to łatwo mówić, a przecież wiadomo jak to jest. Mam nadzieję, że wiele rozmów (nawet "odpychanek") już przeżyłeś, bo wiadomo, od tego najlepiej zacząć. No i też jestem ciekaw ile sytuacja taka trwa, jeśli długo, to może jakieś problemy ze zdrowiem masz? Udowadniać, udowadniać i jeszcze raz udowadniać, że jest to szkodliwe.
Reply with quote 


Post Re: Apel do drogich użytkowników Nokia Hacking! 18 Jan 2012, o 00:56

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Nie pitol się, tylko weź zrób se wieloletnią obdukcję i sądź się o odszkodowanie. :D
Reply with quote 


Post Re: Apel do drogich użytkowników Nokia Hacking! 18 Jan 2012, o 00:59

Male - 30%  Posts/Topics60/5  Reputation point 20 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Boże swięty dzieci w gimnazjum to uczyć się powinny a nie palić!

Rozumiem w LO ale w gimnazujm?
Reply with quote 


Post Re: Apel do drogich użytkowników Nokia Hacking! 18 Jan 2012, o 01:11

Male - Moderator  Posts/Topics4661/415  Reputation point 3242 
Offline  Profile   
Android Opera
Adrian, to nic nie da, gadanie jak do ściany. Problemów zdrowotnych nie mam, ale irytujące jest to, że jak jestem chory, mam gorączkę, ledwo oddycham, to jeszcze muszę te papierosy wdychać. Z tymi ciuchami też nie za bardzo. Nawet jakbym włożył do każdego papierosa kapiszona, to też by się nie nauczyli.
Reply with quote 


Post Re: Apel do drogich użytkowników Nokia Hacking! 18 Jan 2012, o 01:20

Male - 30%  Posts/Topics59/3  Reputation point 40 
Offline  Profile 
Windows Vista Chrome
Hmmmm Przejdź się po mieszkaniu zabierz wszystkie paczki fajek wywal przez okno,albo pochowaj sam ogień,jak muszą palić to zrób im jakąś specjalną palarnię.U mnie w domu rodzice też palą i ja,ale nigdy w domu przenigdy zawsze na taras,balkon.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4 [ 52 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests