[E65] Ciemnoniebieski ekran.

Rozbieranie telefonu, usterki sprzętowe, naprawa części.

Post by lukasz23w » 7 Jan 2012, o 20:49

Witam. Mam problem z nokią e65. Otóż jakiś czas temu telefon przestał działać, na wyświetlaczu widniał obraz, ale nie dało się nic zrobić, nie działał żaden klawisz. Wyłączyłem telefon poprzez wyciągnięcie baterii bo inaczej się nie dało, niestety po ponownym uruchomieniu telefon pokazał jedynie niebieski ekran, nie było dźwięków ani wibracji, nie dało się na niego dzwonić, nie był wykrywany przez komputer. Podświetlenie klawiatury działa. Próbowałem go wielokrotnie włączać i kilka razy uruchomił mi się "prawie normalnie". Pojawiło się coś więcej niż niebieski ekran, obraz co prawda utrudniał użytkowanie, ale był. ekran migał a obraz był w kawałkach, niewiele się dało z niego odczytać, ale telefon stał się widzialny dla komputera. Gdy jest włączony z niebieskim ( niemrugającym) ekranem słychać cichy dźwięk, ale wyczytałem w innym wątku że jest on związany z podświetleniem klawiatury. Starałem się jak najdokładniej opisać mój problem, jeżeli ktoś ma pomysł co może być przyczyną proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
lukasz23w Male
User
 
Offline
 
Telefon: 729156189
Operator: Play

Joined: 2 Jan 2012
Online: 1h 12m 34s
Posts: 1Topics: 1
Reputation point: 0
    Windows 7 Chrome

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Return to [S60] Hardware

 


  • Related topics
    Replies
    Views
    Last post

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests