Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 2 [ 20 posts ]
Go to page Previous  1, 2
Print view
Write comments Post new topic


Co myślicie o pokrowcach na telefon? Plusy i minusy. ;]

Post Re: Co myslicie o pokrowcach na telefon? Plusy i minusy. ;] 15 Mar 2010, o 01:26

Male - Expert  Posts/Topics1576/61  Reputation point 3148 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
nigdy nie używałem pokrowców i raczej nie będę. Kiedyś na jeden dzień spróbowałem, szału dostawałem bo zanim wyciągnąłem ten telefon z pokrowca to przestawał dzwonić, poza tym jestem osobą która nie przywiązuję dużej uwagi do wyglądu zewnętrznego telefonu. Skarpety dobre są dla kobiet które noszą telefony w torebkach, między różnymi gratami które mogą rysować telefon. Zwykła kieszeń to jest to samo co skarpeta. trzeba tylko uważać żeby go nie nosić razem z monetami itp.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Co myslicie o pokrowcach na telefon? Plusy i minusy. ;] 17 Mar 2010, o 20:09

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
michero, ale ja nie liczę na to, że kiedyś sprzedam drożej telefon ;) Po prostu chcę żeby ładnie wyglądał dla własnej satysfakcji, a nie kiedyś dla kogoś innego.

Pozdro
Reply with quote 


Post Re: Co myslicie o pokrowcach na telefon? Plusy i minusy. ;] 18 Mar 2010, o 17:45

Male - Friend  Posts/Topics1317/140  Reputation point 3159 
Offline  Profile 
Windows Vista Opera
adrian219 wrote:
michero, ale ja nie liczę na to, że kiedyś sprzedam drożej telefon Po prostu chcę żeby ładnie wyglądał dla własnej satysfakcji, a nie kiedyś dla kogoś innego.


No to się trochę mija z celem, bo tak naprawdę to ty będziesz oglądał teraz ten telefon w pokrowcu, a dopiero następny właściciel będzie się cieszył fajnym wyglądem telefonu - jeśli nie będzie do niczego wkładał. Ja mógłby powiedzieć dokładnie to samo - słowo w słowo, jako argument dlaczego nie używam pokrowców i innych rzeczy tego typu. Tym bardziej że jeśli szanuje się telefon (nie rzuca o ściany i wszystko inne) to sam z siebie szybko się nie zniszczy.
Reply with quote 


Post Re: Co myslicie o pokrowcach na telefon? Plusy i minusy. ;] 18 Mar 2010, o 18:54

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
Zawsze nosiłem pokrowce i nie wyobrażałem sobie bez tego telefonu. Jednak gdy w 3110c zniszczył się jeden taki tak potwornie, że wyglądał gorzej jak sam zdezelowany telefon, to postanowiłem nie używać. Obawiałem się tylko o "deszcze niespokojne", ale jak się umiejętnie zrobi z ręki parasol i chowa szybko do kieszeni, to nic się nie dzieje. :P
Reply with quote 


Post Re: Co myslicie o pokrowcach na telefon? Plusy i minusy. ;] 18 Mar 2010, o 19:00

Male - Friend  Posts/Topics631/42  Reputation point 430 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Najlepsze są silikonowe. Wodoszczelne. Jak woda wleci to już nie wyleci :D

A tak serio nie wyobrażam sobie używania jakiegokolwiek pokrowca. Choć ten mój LG jest dosyć spory i raczej do dżinsów go nie włożę jak będzie gdzieś rowerem jechał więc zmuszony będę zakupić jakąś w miarę wygodną w użytkowaniu kaburę. Co do noszenia w kieszeni to wybaczcie ale tylko bardzo niemądry człowiek nosi telefon razem z kluczami, monetami czy innymi groźnymi dla niego rzeczami. Kolega robił auto, w kieszeni miał paper ścierny. Nowa Nokia i cały wyświetlacz matowy ledwo widoczny ;]

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2
Page 2 of 2 [ 20 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 5 guests





cron