Cyjanowa "dziewięćset dwudziestka" coraz bliżej.

Najnowsze doniesienia z branży GSM, recenzje nowości aplikacji i gier.

Post by Jencuś97 » 18 Sep 2012, o 20:07

Image

Wśród odmian kolo­ry­stycz­nych topo­wego smart­fona Nokii - Lumia 920 zabra­kło cie­szą­cej się wiel­kim powo­dze­niem wśród innych Lumii wer­sji cyja­no­wej. Takie posu­nię­cie może dzi­wić, lecz zdaje się, że i ona wkrótce zosta­nie zaprezentowana.

Owa wieść ma swoje dwa osobne źródła. Pierw­szym z nich jest komen­tarz Toma War­rena (star­szego redak­tora ser­wisu The Verge) opu­bli­ko­wany na Twit­te­rze. Zapy­tany o kolor Nokii Lumia 920, na którą nie może się docze­kać, stwier­dził, że będzie to cyjan.

Tom War­ren: Na prawdę nie mogę się docze­kać Lumii 920 teraz z jej wyświe­tla­czem 332PPI 4.5″, bez­prze­wo­do­wym łado­wa­niem, NFC i apa­ra­tem PureView.
Simon Bis­son: @tom­war­ren Czer­wona czy żółta? icon smile Cyjanowa Nokia Lumia 920 coraz bliżej
Tom War­ren: @sbis­son cyjan­kowa oczy­wi­ście icon smile Cyjanowa Nokia Lumia 920 coraz bliżej

Oczy­wi­ście nie można trak­to­wać tych słów jako pew­nego dowodu na to, że dzie­więć­set­dwu­dziestka otrzyma ten kolor. Jest to jed­nak bardo praw­do­po­dobne, a atmos­ferę pod­syca -zda­wa­łoby się - nie­winny fil­mik od Nokii przed­sta­wia­jący dzia­ła­nie apli­ka­cji Red Bull. W jego 38 sekun­dzie na uła­mek sekundy poka­zana Nokia Lumia 920 zmie­nia kolor z żółtego na zie­lony. Z racji tego, że fiń­ski pro­du­cent zabro­nił umiesz­cza­nia tego klipu na zewnętrz­nych stro­nach, posłużę się zrzu­tem ekranu:
Image

Czy według Was Nokia powinna wypu­ścić Lumię 920 w cyja­nie? Moim zda­niem tak. Ten kolor w moim prze­ko­na­niu zna­kiem cha­rak­te­ry­stycz­nym poprzed­nich Lumii i chęt­nie przy­jął­bym do wia­do­mo­ści, że Fino­wie chcę pod­trzy­mać tak­tykę utoż­sa­mia­nia cyjan­ko­wych tele­fo­nów z ich produktami

ź:dailymobile.pl


A czy cyjanek czasem nie zabija?
Jencuś97 Male
Chory na Dub-step
Friend
 
Offline
 
Telefon: Microsoft Lumia 535 DS
Soft: 10.0.14393.3
Operator: Plus
Age: 27

Joined: 3 Jul 2011
Online: 83d 7h 56m 4s
Posts: 997Topics: 266
Reputation point: 2689
    Windows 7 Firefox

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Post by nemo333 » 18 Sep 2012, o 20:24

A ja na miejscu Cyanogenmod opatentowalbym swoja nazwe jak jeszcze tego nie zrobil i poszedl do sadu ze ukradli nazwe :hihi:
Image
nemo333 Male
fb.com/nemowaKK
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: S21 FE, oraz 400 innych w ramach kolekcji
Soft: Android 13
Operator: Orange

Joined: 26 Jun 2009
Online: 449d 11h 33m 6s
Posts: 9188Topics: 98
Reputation point: 6525
    Android Safari

Post by mc9 » 19 Sep 2012, o 07:07

Jencuś97 wrote:A czy cyjanek czasem nie zabija?

Nie,mam w telefonie i czuję się dobrze :hihi:
nemo333 wrote: Cyanogenmod

No wiadomo,że Nokia nie nazwie telefona Cyanogen,pewnie będzie to same Cyan
Xperia Ray : Full Stock,No-rooted,blocked bootloader
Xperia Mini Pro : MIUI 2.7.14 chyba xd,Overclocked : 1,8Ghz,root,unlock bootloadera :P


Android najgorszy .___.
mc9 Male
Zostawcie Androida w spokoju
70%

User avatar
 
Offline
 
Telefon: nokia c3
Soft: euro-b1 8.70
Operator: Play
Age: 31
Location: Szczecin,Polska :D

Joined: 19 Aug 2012
Online: 5d 23h 46m 11s
Posts: 292Topics: 33
Reputation point: 7
    Windows 7 Chrome


Return to Nowości & Ciekawostki

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests