Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 5 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Czy opłaca się odblokować skuter i kupić do niego sportowy tłumik ?

Post Czy opłaca się odblokować skuter i kupić do niego sportowy tłumik ? 5 Apr 2011, o 16:32

Male - Friend  Posts/Topics840/175  Reputation point 1288 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
Siemka.
Jestem zadowolonym i szczęśliwym posiadaczem skutera Honda Vision. Niestety jest on locknięty przez co jego v-max to 45 km/h. No co prawda jechałem nim 60 km/h ale to raczej dlatego że miałem bardzo nagrzany silnik i dobry wiatr był. Tak ogólnie to idzie 45-55 ale te 55 to bardzo żadko zazwyczaj trochę ponad 45.
Pierwszym pomysłem było zdjęcie blokad , ale jak się dorwałem do waria to ojciec przyszedł i kazał zakładać locka z powrotem , przez co dalej zapieprzam nim tylko 45 :/
Ale pozwolił mi kupić sportowy tłumik więc tu moje pytanie czy poprawi on osiągi skutera ( chodzi mi o prędkość , a nie przebieg ).
Konkretniej chodzi mi o ten tłumik
Code:
Please Login or Register, to see this Content

Wtedy bym wywalił pod nieobecność ojca locki , założył tłumik i wmówił bym że to wina tłumika.

Co o tym myślicie ? Czy założenie samego sportowego tłumika pozwoli mi wycisnąć nim jakieś 55 km/h ? Czy trzeba koniecznie zdejmować blokady ?

Pozdrawiam.

[ Komentarz dodany przez: _NeedSpeed_: 5 kwietnia 2011, o 17:37 ]
Jak masz blokadę to żaden tłumik nie pomoże :P Po za tym przyrost mocy będzie znikomy jak założysz inny tłumik.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Czy opłaca się odblokować skuter i kupić do niego sportowy tłumik ? 5 Apr 2011, o 16:48

Male - Friend  Posts/Topics824/56  Reputation point 501 
Offline  Profile   
Windows XP Safari
Zdejmuj locka (tata nie zauważy), zakładaj nowy tlumik i naciągnij dobrze łańcuch to może do 90 sie bujnie ale nie gwarantuje.
Reply with quote 


Post Re: Czy opłaca się odblokować skuter i kupić do niego sportowy tłumik ? 5 Apr 2011, o 18:18

Male - Friend  Posts/Topics840/175  Reputation point 1288 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
Quote:
może do 90 sie bujnie

ho ho , ja liczę żeby chociaż 60-70 km/h leciał , przecież on ma tylko 60 na liczniku.
Ale zastanawia mnie jedna rzecz, mianowicie do moja do 45 ładnie się zbiera tzn. dobrego kopa ma , a jak patrzyłem na filmiki to niektóre jakoś wolniej się zbierają do 45 , jestem ciekaw dlaczego ?
Reply with quote 


Post Re: Czy opłaca się odblokować skuter i kupić do niego sportowy tłumik ? 5 Apr 2011, o 19:31

Male - Friend  Posts/Topics1684/27  Reputation point 1055 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
Bo są zamulone.
Reply with quote 


Post Re: Czy opłaca się odblokować skuter i kupić do niego sportowy tłumik ? 5 Apr 2011, o 19:53

Male - 60%  Posts/Topics227/60  Reputation point 106 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
A później wypadki... Nie szalejcie na tych skuterkach.
W momencie jakiegokolwiek wypadku z tego pojazdu nic nie zostaje.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 5 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 4 guests