Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 2 [ 21 posts ]
Go to page 1, 2  Next
Print view
Write comments Post new topic


Czy Windows Phone 8.1 przyniesie tapety i ruchome tła?

Post Czy Windows Phone 8.1 przyniesie tapety i ruchome tła? 3 Jun 2013, o 02:37

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Coraz głośniej na temat przyszłej, globalnej aktualizacji systemów Microsoftu do wersji 8.1 (Windows Phone Blue). Ostatnio dowiedzieliśmy się mniej więcej co przyniesie aktualizacja GDR2 (przynajmniej na Lumiach), zaś dziś pojawiły się konkretne informacje na temat zmian w samym Windows 8.1. O ile większość z tamtych informacji jest stricte powiązana z desktopową wersją systemu Microsoftu, o tyle jeden z tych elementów może odnosić się do całego Metro UI, obecnego także na Windows RT oraz Windows Phone.

Image

Powższy screen to tylko koncept, zaś poniżej możecie zobaczyć oficjalny zrzut z nowej opcji, którą przyniesie przyszła aktualizacja. Mowa o tłach. Nasz system pozwala jedynie na wybór białego lub czarnego tła pod kolorowymi kafelkami. W pozostałych dwóch systemach kolor teł można ustawiać tak samo według własnych upodobań jak kafelki. Jednakże, przyszła aktualizacja pozwoli ustawienie tapety lub nawet animowanego tła! Jest to porządny prztyczek w nos dla wszystkich anty-fanów designu Metro UI, który rzekomo niemal w całości eliminuje jakąkolwiek personalizację. Na systemie Windows 8.1 będzie można bez problemu ustawić dowolne ruchome, lub stałe tło czy zdjęcie. Miodnie!

Image

Czy jednak aktualizacja Windows Phone 8.1 przyniesie tę samą możliwość? Tego nie wiadomo, przynajmniej jak na razie. Lecz czy według Was jest to potrzebny gadżet? Czy Metro UI nie straci swojego uroku? W końcu z pewnością to będzie wybór – jednolity kolor czy piękne, barwne tło jak na obrazkach powyżej. Dla mnie bomba! ;)

Źródło: windows-phone.pl

Last post
Reply with quote 


Post Re: Czy Windows Phone 8.1 przyniesie tapety i ruchome tła? 3 Jun 2013, o 11:54

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
:no: :no: :no:

Nie mogą tego zrobić :( Co ja będę hejtował w WP jak już prawie naprawili wszystkie jego braki? :thumbdown:
Reply with quote 


Post Re: Czy Windows Phone 8.1 przyniesie tapety i ruchome tła? 3 Jun 2013, o 12:31

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
mówie nie dla tapety w windows phone 8, nie będzie najlepszej rzeczy z tego systemu.
Reply with quote 


Post Re: Czy Windows Phone 8.1 przyniesie tapety i ruchome tła? 3 Jun 2013, o 13:56

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
nemo333, to samo mówię. ;D

wook, a kto ci każe ustawiać tapetę? Możesz walnąć czarne tło. Ale daj innym wybór. :P
Reply with quote 


Post Re: Czy Windows Phone 8.1 przyniesie tapety i ruchome tła? 3 Jun 2013, o 16:05

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 8 Chrome
nemo333 wrote:
prawie naprawili

Poczekamy do wersji 392.2 i już zbliży się do Androida 1.6 :)
Reply with quote 


Post Re: Czy Windows Phone 8.1 przyniesie tapety i ruchome tła? 3 Jun 2013, o 16:14

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
Image

Jaki jest sens, no ok, ustawiłbym sobie zdjęcie swojego dziecka i co? Wszystko i tak by zasłaniały kafelki. :(

pawelooss wrote:
Na systemie Windows 8.1 będzie można bez problemu ustawić dowolne ruchome, lub stałe tło czy zdjęcie.


U Ziomala widziałem własne jego tło, więc nie wiem o co haalo :DD
Reply with quote 


Post Re: Czy Windows Phone 8.1 przyniesie tapety i ruchome tła? 3 Jun 2013, o 16:16

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 8 Chrome
Jaki jest sens, no ok, ustawiłbym sobie zdjęcie swojego dziecka i co? Wszystko i tak by zasłaniały kafelki.
A do tego jest to nieczytelne :v
Reply with quote 


Post Re: Czy Windows Phone 8.1 przyniesie tapety i ruchome tła? 3 Jun 2013, o 21:05

Male - Friend  Posts/Topics608/88  Reputation point 363 
Offline  Profile   
Windows Phone 7 Internet Explorer 9
Czarny pobiera najmniej energii, więc jest ok.
Reply with quote 


Post Re: Czy Windows Phone 8.1 przyniesie tapety i ruchome tła? 3 Jun 2013, o 21:23

Male - Friend  Posts/Topics466/67  Reputation point 1047 
Offline  Profile  WWW   
Windows 8 Opera
nemo333 wrote:
:no: :no: :no:

Nie mogą tego zrobić :( Co ja będę hejtował w WP jak już prawie naprawili wszystkie jego braki? :thumbdown:


Ja nie widzę w WP możliwości instalacji programów spoza sklepu, a także użycia smartphonu jako przenośnej pamięci masowej, do wyboru mam dwie przeglądarki, o jakichkolwiek głębszych modyfikacjach systemu mogę pomarzyć (tak wiem, że można odblokować WP 7.x), system nie posiada żadnego centrum notyfikacji, aplikacje otwarte w tle zamrażają się, brak jakotakiego menadżera plików- można by tak wyliczać sporo, ale dość tego hejtu.

Poza tym, akurat kafle dla mnie sensownie wygadają tylko jak mają w tle delikatny wzór lub monolityczny kolor, ale to i tak dobrze, że M$ powoli zaczyna rozumieć, że nie każdemu musi się podobać to co On podyktuje.
Reply with quote 


Post Re: Czy Windows Phone 8.1 przyniesie tapety i ruchome tła? 3 Jun 2013, o 21:28

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
Conrado967, zmartwie cię w WP 8 jest tryb pamięci masowej
Reply with quote 


Post Re: Czy Windows Phone 8.1 przyniesie tapety i ruchome tła? 3 Jun 2013, o 21:39

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 8 Chrome
Jaki jest sens, no ok, ustawiłbym sobie zdjęcie swojego dziecka i co? Wszystko i tak by zasłaniały kafelki.

Zacznijmy od tego, że nie masz dzieci. xD

[ Komentarz dodany przez: _NeedSpeed_: 4 czerwca 2013, o 14:43 ]
No i co taki przykład xD

U Ziomala widziałem własne jego tło, więc nie wiem o co haalo

To już jest popularne bardzo długi czas. :)
Reply with quote 


Post Re: Czy Windows Phone 8.1 przyniesie tapety i ruchome tła? 3 Jun 2013, o 22:00

Male - Friend  Posts/Topics466/67  Reputation point 1047 
Offline  Profile  WWW   
Windows 8 Opera
wook wrote:
Conrado967, zmartwie cię w WP 8 jest tryb pamięci masowej


W takim razie powoli odkrywają na nowo Amerykę :). I jeszcze co do zmieniania tła to już od momentu odblokowania telefonów z WP 7.x dało się zmienić tło więc gdybym miał taką Lumię to pierwsze co bym zrobił, to ją odblokował.
Reply with quote 


Post Re: Czy Windows Phone 8.1 przyniesie tapety i ruchome tła? 3 Jun 2013, o 22:27

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 8 Chrome
Romland wrote:
Czarny pobiera najmniej energii, więc jest ok.

W wyświetlaczach LCD to biały pobiera najmniej energii :)
Reply with quote 


Post Re: Czy Windows Phone 8.1 przyniesie tapety i ruchome tła? 3 Jun 2013, o 22:46

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 8 Chrome
Czarny - podświetlenie aktywne, 0 subpikseli aktywnych
Biały - podświetlenie aktywne, 3 subpiksele aktywne
WTF XD
Reply with quote 


Post Re: Czy Windows Phone 8.1 przyniesie tapety i ruchome tła? 3 Jun 2013, o 22:48

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Powiedzcie mi, ile zaoszczędzicie tej baterii pozbywając się tapety? :D 2%? 5%?
Równie dobrze możecie się pozbawić dźwięku SMS, wibracji przy połączeniu czy wibracji klawiszy dotykowych. Takie same nikłe zaoszczędzenie baterii a jak bardzo niektórym przeszkadza.
Może jeszcze wyjmijcie kartę pamięci i nie podświetlajcie ekranu do sprawdzenia godziny? To całe biadolenie o baterie jest bez sensu, tak trudno podpiąć telefon jak się kładziecie spać?

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2  Next
Page 1 of 2 [ 21 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 7 guests