Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 4 [ 54 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Print view
Write comments Post new topic


Darmowy starter Play na Kartę w sklepie internetowym

Post Re: Darmowy starter Play na Kartę w sklepie internetowym 2 Mar 2013, o 22:47

Male - Friend  Posts/Topics1517/98  Reputation point 733 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
w setkach miesięcznie ? Czyli dzienny limit ok 140-220sms to w Plusie dużo wygląda na to :D

Last post
Reply with quote 


Post Re: Darmowy starter Play na Kartę w sklepie internetowym 2 Mar 2013, o 22:59

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
nemo333 wrote:
Bardziej polecam do tego Heyah doładujesz teraz i masz rok darmowych esów w sieci, sam z tego korzystam i SMSy wysłane z tej karty są liczone w setkach miesięcznie

No i zaraz z tym skończą, a było tak dobrze...

[ Dodano: 2 mar 2013, o 21:59 ]
Co do starterów, jeszcze nie dostałem maila potwierdzającego zamówienie, więc nie wiem czy mi się udało wyhaczyć czy nie. :P Jednak jak dobrze zrozumiałem, trzeba będzie przy odebraniu przesyłki podpisywać jakąś umowę, więc nie jest to zadowalający fakt...
Reply with quote 


Post Re: Darmowy starter Play na Kartę w sklepie internetowym 3 Mar 2013, o 00:18

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Android Opera
zamowilem jakims cudem 5 starterow przez pomyłkę (dość fajne numery :P) ale jak to ma isc kurierem i jeszcze jakieś umowy podpisywać, to to leje na to. muszę zacząć czytać regulaminy itd :P
Reply with quote 


Post Re: Darmowy starter Play na Kartę w sklepie internetowym 3 Mar 2013, o 03:14

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Chrome
No właśnie w regulaminie jest:
Quote:
Na jeden adres (ulica, numer domu, numer mieszkania, miasto i kod pocztowy) można zamówić
maksymalnie 3 Zestawy Startowe (niezależnie od liczby osób składających zamówienie).

adrian219 wrote:
Jednak jak dobrze zrozumiałem, trzeba będzie przy odebraniu przesyłki podpisywać jakąś umowę, więc nie jest to zadowalający fakt..

Gdzie masz tak napisane?
Reply with quote 


Post Re: Darmowy starter Play na Kartę w sklepie internetowym 3 Mar 2013, o 06:40

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
skrypt sklepu jest pewnie niedopracowany bo przygotowany tylko do umów na abonament i dlatego wyświetla że trzeba podpisać coś ;)
Reply with quote 


Post Re: Darmowy starter Play na Kartę w sklepie internetowym 3 Mar 2013, o 12:32

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
jonny wrote:
Gdzie masz tak napisane?

Po wpisaniu danych, gdy na ekranie pojawia się kod Twojego zamówienia, chociaż...

nemo333 wrote:
skrypt sklepu jest pewnie niedopracowany bo przygotowany tylko do umów na abonament i dlatego wyświetla że trzeba podpisać coś

, więc bardzo możliwe, że jest to z tym związane. :D Dostaliście maila z potwierdzeniem zamówienia? Ja jeszcze nie...
Reply with quote 


Post Re: Darmowy starter Play na Kartę w sklepie internetowym 3 Mar 2013, o 14:45

Male - Friend  Posts/Topics1136/115  Reputation point 888 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
adrian219, też nic jeszcze nie dostałem żadnego maila
Reply with quote 


Post Re: Darmowy starter Play na Kartę w sklepie internetowym 3 Mar 2013, o 14:59

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
ja dostałem po okolo 30 minutach dwa potwierdzenia. Teraz może mają większy ruch z tymi starterami i zamulają jak to w Playu bywa xD
Reply with quote 


Post Re: Darmowy starter Play na Kartę w sklepie internetowym 4 Mar 2013, o 20:25

Male - 50%  Posts/Topics157/17  Reputation point 72 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
Ja maila dostałem dopiero po 2 dniach.. I co sądzicie o tych umowach ? Wątpie żeby wogóle coś takiego zaistniało, dlatego że to tylko darmowe startery.
Reply with quote 


Post Re: Darmowy starter Play na Kartę w sklepie internetowym 4 Mar 2013, o 20:51

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
Ja też dostałem dopiero dzisiaj. Jak będzie umowa to nie podpisujcie i tyle. :)
Reply with quote 


Post Re: Darmowy starter Play na Kartę w sklepie internetowym 4 Mar 2013, o 20:54

Male - Friend  Posts/Topics1136/115  Reputation point 888 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Też dostałem dzisiaj maila dopiero ;P
Reply with quote 


Post Re: Darmowy starter Play na Kartę w sklepie internetowym 4 Mar 2013, o 21:13

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Jak moze byc umowa jak to starter w taryfie Play na karte? xP
Ktos puscil jakas bajke i 97% naiwniakow w to wierzy xD
Reply with quote 


Post Re: Darmowy starter Play na Kartę w sklepie internetowym 4 Mar 2013, o 21:14

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Quote:
Zamówienie zostało przekazane do realizacji. Po wysłaniu przesyłki otrzymasz kolejnego maila z nr listu przewozowego oraz linkiem do strony firmy kurierskiej.
nie taniej wyszłoby pocztą wysyłać? Znowu będę się ciągle mijał z kurierem, aż w końcu odpuszczę a startery wrócą do playa
Reply with quote 


Post Re: Darmowy starter Play na Kartę w sklepie internetowym 4 Mar 2013, o 21:38

Male - 50%  Posts/Topics157/17  Reputation point 72 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
davvid, czyli chcesz sobie odpuścić te startery ? Niech kolega Adrian podeśle stosowany cytat do tego co powiedział.
Reply with quote 


Post Re: Darmowy starter Play na Kartę w sklepie internetowym 4 Mar 2013, o 21:44

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Przemek.B, nie wiem, zobaczę. Nie ma mnie w domu praktycznie od rana do wieczora, a kurierzy też nie jeżdżą 24h. I też nie zależy mi na nich jakoś specjalnie:)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4 [ 54 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest