Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 11 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[Propozycja] Drobniutka poprawka pozycji przechodzenia na następną stronę.

Post [Propozycja] Drobniutka poprawka pozycji przechodzenia na następną stronę. 10 Sep 2010, o 13:55

Male - Friend  Posts/Topics937/52  Reputation point 762 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
Dałoby radę przenieść to spod "szybkiej odpowiedzi" nad nią? Kończy się czytać daną stronę i żeby zobaczyć, czy jest następna, trzeba zjechać jeszcze sporo niżej pod okno "szybkiej odpowiedzi". Byłoby wygodniej, jakby znalazło się to nad nim. :yes:

Last post
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Drobniutka poprawka pozycji przechodzenia na następną stronę. 10 Sep 2010, o 14:58

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
Wszystko da radę, tylko czy to ma sens. Na wszystkich forach phpBB3 standardowo jest taki układ, więc potem znów trzeba by było się przyzwyczajać.
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Drobniutka poprawka pozycji przechodzenia na następną stronę. 10 Sep 2010, o 15:19

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
Nieeee.. jest dobrze, co to obrócić kółkiem troszkę niżej..
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Drobniutka poprawka pozycji przechodzenia na następną stronę. 10 Sep 2010, o 15:27

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
mi też podoba się jak jest.

[ Dodano: 10 wrz 2010, o 15:27 ]
można y jedynie zrobić, by szybką odpowiedź było widać tylko na ostatniej stronie.
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Drobniutka poprawka pozycji przechodzenia na następną stronę. 10 Sep 2010, o 15:31

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
Filip wrote:
można y jedynie zrobić, by szybką odpowiedź było widać tylko na ostatniej stronie.

To na pewno nie, bo często otwieram sobie obok siebie kilka stron długiego tematu dla cytowania selektywnego.
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Drobniutka poprawka pozycji przechodzenia na następną stronę. 10 Sep 2010, o 17:53

Male - Friend  Posts/Topics937/52  Reputation point 762 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
A to może chociaż coś, żeby można było szybką odpowiedź zwijać i rozwijać albo zrobić i pod i nad, bo ja np. często nie zauważam, że jest druga strona tematu.
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Drobniutka poprawka pozycji przechodzenia na następną stronę. 10 Sep 2010, o 19:25

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
Obeebok wrote:
bo ja np. często nie zauważam, że jest druga strona tematu.


Chwila przyzwyczajenia i wszystko będzie dobrze. ;] Też kiedyś miałem z tym problemy, lecz gapom nie będziemy ułatwiać życia, a normalnym użytkownikom utrudniać.

Pomysł bez sensu, to logiczne, przeczytasz cały temat i nie musisz się cofać do pierwszego postu żeby napisać odpowiedź, bo masz ją po ostatnim poście. Lepiej i wygodniej. Nie widzę sensu zmiany.

Pozdrawiam
adrian219
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Drobniutka poprawka pozycji przechodzenia na następną stronę. 11 Sep 2010, o 09:13

Male - Friend  Posts/Topics622/66  Reputation point 326 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
Obeebok wrote:
albo zrobić i pod i nad


Również bez sensu. Obeebok, spędzisz na forum trochę więcej czasu a na pewno się przyzwyczaisz do rozkładu elementów na stronie :)
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Drobniutka poprawka pozycji przechodzenia na następną stronę. 11 Sep 2010, o 12:02

Male - Friend  Posts/Topics937/52  Reputation point 762 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
adrian219 wrote:
Pomysł bez sensu, to logiczne, przeczytasz cały temat i nie musisz się cofać do pierwszego postu żeby napisać odpowiedź, bo masz ją po ostatnim poście. Lepiej i wygodniej. Nie widzę sensu zmiany.


Chyba mnie nie zrozumiałeś... Ja nie chcę nigdzie przenosić okna szybkiej odpowiedzi, tylko cyferki, którymi się przechodzi na następną stronę tematu i nie chcę, żeby były na samej górze, tylko między oknem szybkiej odpowiedzi a ostatnim postem na stronie.
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Drobniutka poprawka pozycji przechodzenia na następną stronę. 11 Sep 2010, o 13:15

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
Aaa... ale to i tak bez sensu pod szybką odpowiedzią masz napisane:

Quote:
Posty: 9 • Strona 1 z 1


;)

Pozdrawiam
adrian219

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 11 września 2010, o 13:41 ]
A nad pierwszym postem również jest paginacja.
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Drobniutka poprawka pozycji przechodzenia na następną stronę. 16 Dec 2010, o 23:34

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Niech tam... Zamiast przenosić, skopiowałem to w drugie miejsce, by każdy był zadowolony i nawet nie wygląda źle. ;)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 11 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Dział "Zareklamuj swoją stronę"

Author: Filip (13 May 2010, o 14:07)

Views: 1067  •  Replies: 2

Last post: IuDeX (13 May 2010, o 14:52) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 5 guests





cron