Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 11 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[Porównanie] E52 vs X2 vs C2-01

Post [Porównanie] E52 vs X2 vs C2-01 2 Nov 2011, o 17:25

Male - Friend  Posts/Topics1517/98  Reputation point 733 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Witam.Biorę w sobotę telefon na przedłużenie umowy i nie wiem który telefon wybrać.Moim zdaniem E52 będzie najlepszym wyborem z tych trzech modeli Nokii :) Telefon będzie mi służył do pisania sms-ów, do pół godzinki pogadania dziennie, od czasu do czasu lubię też posłuchać radia/muzyki na słuchawkach i wydaje mi się że E52 będzie spełniać moje wymagania a poza tym ma najlepszą baterie więc nie będę się martwił o codzienne ładowanie baterii:) Pomóżcie mi dokonać wyboru:]

Last post
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: E52 vs X2 vs C2-01 2 Nov 2011, o 18:18

Male - 60%  Posts/Topics224/62  Reputation point 46 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
Tez bym ja bral, chociaz slyszalem ze sie czesto psuja.
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: E52 vs X2 vs C2-01 2 Nov 2011, o 19:01

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
X2 jest wiele tańsza, a spełnia wymogi, bateria dość dobrze trzyma 2-3 dni przy średnim używaniu
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: E52 vs X2 vs C2-01 2 Nov 2011, o 19:26

Male - Friend  Posts/Topics997/266  Reputation point 2689 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
HitFan, 2 godziny słuchania muzyki + chwila grania + 20 -30 minut przeglądania neta = 1-2 dni :)
mikas1996, polecam ten telefon niekiedy przydają się klawisze muzyczne ;)
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: E52 vs X2 vs C2-01 2 Nov 2011, o 19:27

Male - 20%  Posts/Topics36/0  Reputation point 39 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
bierz E52 mi bateria trzyma przy dość częstym użytkowaniu 4-5 dni, szybkie wifi, ładny desing, wygodna klawiatura, duże kąty widoczności ekranu, szybki symbian, wadą jest delikatność telefonu, potrafi też trzeszczeć głośnik od rozmów, ja 2 razy miałem z nim problemy, ale telefon ma 1,5 roku.

[ Komentarz dodany przez: HitFan: 2 listopada 2011, o 18:34 ]
i masz cholerne stary soft ;P
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: E52 vs X2 vs C2-01 2 Nov 2011, o 20:00

Male - Redaktor  Posts/Topics2312/361  Reputation point 11286 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Mimo wszystko zaryzykuj E52 :) najwyżej będziesz latał na gwarancje, albo będziesz miał farta i trafisz na niewadliwy model :)
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: E52 vs X2 vs C2-01 2 Nov 2011, o 22:31

Male - User  Posts/Topics2/0  Reputation point 0 
Offline  Profile   
Windows 7 Internet Explorer 9
E52... Cóż, fajny telefon, nie miałem go jako swój, ale miałem okazję często użytkować. Moim zdaniem jesli idzie o jakość wykonania, do pięt nie doratsta poprzednikowi. To Symbian, wiec sporo aplikacji. Bateria naprawdę dobra.
X2. Tę koleżankę mam w domu, i jeśli nie potrzebujesz Symbiana, w kwesti E52 vs. X2 ja brałbym X2. Prosta i dość solidnie zrobiona. Jak dla mnie podstawową jej wadą jest brak wi-fi, chociaż mnie to nie ciśnie, bo w 6020 to nawet Niebieskiego Kla nie ma :). A wi-fi to zawalista rzecz nawet przy okazji sprawdzianów, bo sporo szkół ma już hot spoty.
C2 to na oczy nie widztałem więc nie będę sie wypowiadał.
Podsumowując: Jesli nie potrzebujesz wi-fi, a niepotrzebny Ci dość jednak pogmatwany Symbian, bierz X2. Inaczej E52, chociaż ja jednak nie brałbym umowy, a zakupił na allegro jej poprzedniczkę w dobrym stanie.
No i E52 nie ma latarki. A to przydatna rzecz w nocnych wędrówkach po mieszkaniu :)

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 2 listopada 2011, o 21:53 ]
Zawsze można sobie dograć aplikację zmieniającą diodę LED z aparatu w prowizoryczną latarkę. ;)
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: E52 vs X2 vs C2-01 3 Nov 2011, o 16:36

Male - Friend  Posts/Topics1517/98  Reputation point 733 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Dzięki za odpowiedzi.Mam pytanie co jest takiego wadliwego w E52?? I mam pytanie czy ktoś miał może styczność z C2-01 bo zależy mi na jej opinii :shy: Co do X2 to telefon podoba mi się jednak miałem już 3 modele muzycznych nokii i były to nie wypały i nie chce mieć powtórki:)
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: E52 vs X2 vs C2-01 3 Nov 2011, o 16:56

Male - Friend  Posts/Topics997/266  Reputation point 2689 
Offline  Profile   
Java Opera
mikas1996, Nokia X2 nie jest niewypałem.
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: E52 vs X2 vs C2-01 3 Nov 2011, o 17:04

Male - 60%  Posts/Topics224/62  Reputation point 46 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
Co do e52, to czesto podzespoly sam widzialem jak w miesiecznej nokii aparat sie z...epsul :D

Co do C2-01 to minusem jest wyswietlacz, naprawde jakby nokia zrobila krok w tyl, maly, slaby kontrast, i straszne katy widzenia- mam ten telefon w rece wiec odradzam. Co wiecej klawaitura alfanumeryczna wyglada jakby miala zaraz sie rozpasc, cala klawiatura rusza sie na boki. W dotyku jest ok, matowy plastik, ktory sie wytrze po 3 miesiacach i bedzie swiecil jak psu ... Telefon wykonany z plastiku co czuc od razu, nie jest zlej jakosci, ale telefonik jest bardzo lekki. Dla mnie to minus, nie chce miec zawalu serca lapiac sie za kieszen "czy nie zgubilem telefonu". Slabszy aparat, moim zdaniem jest to telefonik dla troche starszej osoby czyt. rodzica czyli zadzwon, napisz smsa i czasami radio/muzyka. A dodam, ze telefon ma nie caly miesac i jest wziety nowy z ery. Wiec odradzam c ta nokie, bo nie bedziesz raczej zadowolony. Wez ta e52, najwyzej bedizesz latal do serwizu. Po 3 razie daja nowy fon, wiec moze ci sie to nawet oplacic :D Mi nawet wymienili obudowe, jak mialem uszkodzonego softa w telefonie, a byly w niej kamyki, wiec nie musieli.

Na temat x2 sie nie wypowiadam, bo nie mialem tego telefonu.
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: E52 vs X2 vs C2-01 3 Nov 2011, o 22:17

Male - Sponsor  Posts/Topics9189/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
sonyman wrote:
Po 3 razie daja nowy fon, wiec moze ci sie to nawet oplacic
czyli hitfanowi pozostały jeszcze 2 naprawy do już 4 sztuki telefonu :hmm:

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 11 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 22 guests