Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 3 of 4 [ 49 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Print view
Write comments Post new topic


[Porównanie] E66 vs E52?

Post [Porównanie] Re: E66 vs E52? 30 Oct 2010, o 20:20

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
pawelooss wrote:
Seria E jest przeznaczona dla odbiorców biznesowych, a nie dla gówniarzerii. Dlatego mnie to obchodzi.

Co z tego? Zabroniłbyś im kupować? Co to w ogóle za chore podejście?

Zabronić nie mogę, ale chore podejście jest właśnie wtedy, gdy nastolatek kupuje telefon, który nie jest przeznaczony dla niego w zamyśle polityki producenta, bo musi go mieć.

Last post
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: E66 vs E52? 30 Oct 2010, o 20:22

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Czemu "musi"? Podoba mu się np. lub przyda jedna funkcja choć wszystkich stu nie użyje. I co to znaczy "nie jest przeznaczony"? Targetem producenta jest grupa biznesmenów, ale ja nim nie jestem, a też mi się podoba E52 i ją mam. Niektórzy cenią chociażby jakość, dlatego wybiorą tę Nokie zamiast SE i już.
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: E66 vs E52? 30 Oct 2010, o 20:24

Male - Redaktor  Posts/Topics736/109  Reputation point 1589 
Offline  Profile  WWW 
Macintosh Firefox
Zabronić nie mogę, ale chore podejście jest właśnie wtedy, gdy nastolatek kupuje telefon, który nie jest przeznaczony dla niego w zamyśle polityki producenta, bo musi go mieć.

Dlaczego uważasz, że nie jest przeznaczony dla Niego? Z cały, szacunkiem w większości Twoich wypowiedzi widziałem konstruktywną krytykę a tutaj widzę jakieś dzielenie ludzi na kasty... Jest "pariasem" to nie może mieć serii E.

Zobacz na to z innej strony, jeśli chce telefon z Symbianem, jackiem 3,5mm, o dobrej jakości wykonania a nie potrzebuje świetnego aparatu to dlaczego nie może kupić właśnie E52? To jest najlepszy wybór w tej cenie więc dlaczego chcesz go przypisać do tylko jednej grupy społecznościowej.

I uwierz mi, to nie 12-latek z telefonem biznessow'ym psuje wizerunek marki... Jedyny czynnik, który ma na to wpływ to polityka firmy, modele jakie wydaję, reklamy jakie emitują, to do jakiej grupy trafi docelowo telefon nikogo nie obchodzi... Bo w końcu kolejna słuchawka jest sprzedana, nie?
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: E66 vs E52? 30 Oct 2010, o 20:31

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
"Musi", bo tak sobie ubzdurał, przeczytajcie wcześniejsze posty.
"Nie jest przeznaczony dla Niego", bo jest przeznaczony dla klientów z działalnością gospodarczą. Tutaj logika.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 30 października 2010, o 20:46 ]
Quote:
bo jest przeznaczony dla klientów z działalnością gospodarczą.

Ale co z tego, gdzie jest skierowany target? To on jest konsumentem, on wybiera, on kupuje i on płaci.
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: E66 vs E52? 30 Oct 2010, o 20:46

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
bo jest przeznaczony dla klientów z działalnością gospodarczą

Ale nigdzie nie ma tego wyraźnie napisane, Nigdzie nie pisze że to telefon tylko i wyłącznie dla biznesmenów.
Rozumiem gdyby przy zakupie musiałby pokazać dowód na to że prowadzi działalność gospodarczą, ale tak na całe szczęście nie jest.

I tak większość biznesowych telefonów kupują zwyczajni ludzie, a nie biznesmeni.
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: E66 vs E52? 30 Oct 2010, o 20:54

Male - 60%  Posts/Topics211/15  Reputation point 87 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
wodnik sie oburzyl jak by cos sie stalo, wiec co seria E jest tylko dla biznesmenow, przepraszam jutro sprzedam telefon, bede dzialac wedlug twojego zamyslu...
daj spokoj gosciu
To seria N dla kogo jest, czy stare 6210, 6310 tez sa tylko i wylacznie dla biznesmenow, czy n gage byl tylko dla dzieci, czy 3310 jest tylko do grania w snake - to jest takie myslenie wlasnie ahahahahha
nie zdziwie sie jak ktos cie wrzuci na mistrzow i ludzie beda mieli radoche
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: E66 vs E52? 30 Oct 2010, o 21:07

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
adam wrote:
bo jest przeznaczony dla klientów z działalnością gospodarczą

Ale nigdzie nie ma tego wyraźnie napisane, Nigdzie nie pisze że to telefon tylko i wyłącznie dla biznesmenów.
Rozumiem gdyby przy zakupie musiałby pokazać dowód na to że prowadzi działalność gospodarczą, ale tak na całe szczęście nie jest.

I tak większość biznesowych telefonów kupują zwyczajni ludzie, a nie biznesmeni.

Wyraźnie nie jest napisane, ale w/g fabrykanta są skierowane do określonej grupy odbiorców i na podstawie tego odpowiadam.
oskarlada wrote:
wodnik sie oburzyl jak by cos sie stalo, wiec co seria E jest tylko dla biznesmenow, przepraszam jutro sprzedam telefon, bede dzialac wedlug twojego zamyslu...
daj spokoj gosciu
To seria N dla kogo jest, czy stare 6210, 6310 tez sa tylko i wylacznie dla biznesmenow, czy n gage byl tylko dla dzieci, czy 3310 jest tylko do grania w snake - to jest takie myslenie wlasnie ahahahahha
nie zdziwie sie jak ktos cie wrzuci na mistrzow i ludzie beda mieli radoche

Tak, kupię sobie ngage. Idealna dla mnie. Z twojej wypowiedzi wynika, że powinny chyba być wszystkie takie same. Po co dzielić?
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: E66 vs E52? 30 Oct 2010, o 21:12

Male - 60%  Posts/Topics211/15  Reputation point 87 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
fabrykant, boze pokazali telefon w reklamie w biurze, w biuletynach sa radosni pracownicy biur no i co z tego,

ok przedstawie ci przyklad z mojego zycia:

posiadam BMW 530 z 94 r. odrazu w oczach wielu osob stalem sie dresikiem ktory nie ma na paliwo i jezdzi na gazie <chce podkreslic ze nie mam gazowni>, kupilem to auto dla swojej wygody, cenie komfort i to gdy przejade te 1700km z mojego miejsca zamieszkania do mojego domu nie jestem styrany jak po pracy w kopalni przez miesiac - pozatym zamysl konstruktorski byl taki ze bedzie to auto dla osob zamozniejszych - i co w zwiazku z tym <nawet taksiarze takie maja wiec wytlumacz mi to>

okolo miesiaca temu kupilem BMW 328 e46 po lifcie czyli po 2001r - teraz jestem mamisynkiem i ciagne kase od starych, bo jak to mlody 22 latek moze miec takie BMW, a i dalej jestem dresem - tylko w polsce jakies takie uprzedzenia dziwne, dlatego tam nie siedze!!!!!

wiem ze masz 31 lat ale uspokoj sie
ok juz nie odbiegajmy od tematu
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: E66 vs E52? 30 Oct 2010, o 21:18

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Quote:
fabrykant, boze pokazali telefon w reklamie w biurze, w biuletynach sa radosni pracownicy biur no i co z tego,

Nie chodzi o żadną debilną reklamę.
Quote:
ok przedstawie ci przyklad z mojego zycia:

posiadam BMW 530 z 94 r. odrazu w oczach wielu osob stalem sie dresikiem ktory nie ma na paliwo i jezdzi na gazie <chce podkreslic ze nie mam gazowni>, kupilem to auto dla swojej wygody, cenie komfort i to gdy przejade te 1700km z mojego miejsca zamieszkania do mojego domu nie jestem styrany jak po pracy w kopalni przez miesiac - pozatym zamysl konstruktorski byl taki ze bedzie to auto dla osob zamozniejszych - i co w zwiazku z tym <nawet taksiarze takie maja wiec wytlumacz mi to>

okolo miesiaca temu kupilem BMW 328 e46 po lifcie czyli po 2001r - teraz jestem mamisynkiem i ciagne kase od starych, bo jak to mlody 22 latek moze miec takie BMW, a i dalej jestem dresem - tylko w polsce jakies takie uprzedzenia dziwne, dlatego tam nie siedze!!!!!

No i ???
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: E66 vs E52? 30 Oct 2010, o 21:20

Male - 60%  Posts/Topics211/15  Reputation point 87 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
no i wlasnie twoje rozumowanie jest tak chore jak tych ludzi ktorzy przypinaja do mnie identyfikator - dress
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: E66 vs E52? 30 Oct 2010, o 21:24

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
oskarlada wrote:
tylko w polsce jakies takie uprzedzenia dziwne, dlatego tam nie siedze!!!!!
Tylko z tego powodu? =D
Też mam e-series, i gdybym był biznesmenem, nie wyszedłbym na tym za dobrze. Zawiasy po odebraniu połączeń, nie stabilny soft. Nie polecam E63. Ale przy wyborze kierowałem się klawiaturą, wifi, dobrym aku i s60. I padło na serię E, bo nie znalazłem innego o takiej specyfikacji.
Teraz takie czasy mamy, że 12 latek lepiej obsłuży taki wybajerzony telefon jak e52, niż 'podstarzały' biznesman ^^,
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: E66 vs E52? 30 Oct 2010, o 21:27

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
oskarlada wrote:
no i wlasnie twoje rozumowanie jest tak chore jak tych ludzi ktorzy przypinaja do mnie identyfikator - dress

Widzisz, tylko że BMW nie kieruje swoich samochodów na rynek "dresów", więc co to ma wspólnego?
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: E66 vs E52? 30 Oct 2010, o 21:34

Male - 60%  Posts/Topics211/15  Reputation point 87 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
a kto jezdzi w wiekszoci starymi BMKAMI!!!!!! przeczytaj uwaznie,
zarys konstruktorski jest inny, a nabywa go inna grupa,
niewazne, chlopak chce kupic E52 niech kupi, a ty nic nie masz do tego i nie masz po co sie oburzac, bo twoje rozumowanie jest bledne wiec, ja juz koncze ten temat

proste, masz kase to cos kupujesz, nie masz to nie kupujesz i tyle!!! i jezeli jemu cos sie podoba to nie znaczy ze nie jest dla niego, jak bys byl jego ojcem i wykladal kase to mogbys miec cos do gadania a tak to ciao ciiao

[ Komentarz dodany przez: ryba: 30 października 2010, o 21:34 ]
Proszę o zakończenie już tego offtopu bo będę się musiał gniewać. Tego typu dyskusję proszę dalej prowadzić na PW. Temat ten dotyczy wyboru między E52 i E66 a nie dyskusji na temat docelowej grupy odbiorczej modeli z serii E.
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: E66 vs E52? 30 Oct 2010, o 21:45

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Błędne jest w/g ciebie, co nie oznacza że jest w ogóle błędne :P Nie ważna jaka grupa ludzi kupuje, mnie interesuje do jakiej jest skierowany.

EOT
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: E66 vs E52? 30 Oct 2010, o 21:47

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
Tak tylko dopowiem, że samochód to jest kiepski przykład porównania tego z telefonem. Nikt nie kupi busa, jeśli chcę jeździć nim tylko do kościoła, jeśli nawet kupi to nie wykorzysta tego wielkiego bagażnika w pełni.

Dlatego ten argument bardziej jest po stronie Wodnika. :P

Code:
Please Login or Register, to see this Content


Kacper5, popatrz sobie.

Pozdrawiam
adrian219

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4 [ 49 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 7 guests