[Strategiczne] Farming Simulator

Gry Android

Post by ryuano » 20 Dec 2012, o 22:20

Farming Simulator v.1.0.1 APK (Android)

Image

Requires Android: 2.3

Details:
From the decade of big hair, excess and pastel suits comes a story of one man's rise to the top of the criminal pile. Vice City, a huge urban sprawl ranging from the beach to the swamps and the glitz to the ghetto, was one of the most varied, complete and alive digital cities ever created. Combining open-world gameplay with a character driven narrative, you arrive in a town brimming with delights and degradation and given the opportunity to take it over as you choose.

Image

Image

.apk
Code: Select all
Please Login or Register, to see this Content


Android Games List:
Code: Select all
Please Login or Register, to see this Content
ryuano Male
40%
 
Offline
 
Telefon: e51
Operator: Play
Age: 31
Location: Wieś

Joined: 24 Jun 2010
Online: 14h 38m 44s
Posts: 139Topics: 129
Reputation point: 12
    Windows 7 Firefox

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Post by wook » 21 Jan 2013, o 23:13

Na GC A73 działa, czasem się przytnie ale ogólnie chodzi dobrze, w grze można dodać kasę programem GameGuardian. Aby dodać kasę włączamy GameGuardian (skrót w poście GG) potem gre, w trakcie gry klikamy na logo GG, klikamy search wpisujemy 92000 (cena traktora który mamy) przytrzymujemy dłużej palec na wyniku wyszukiwania (pojawi się opcja edycji), gdzie wpisujemy najwyższą możliwą liczbe 999999999 potwierdzmy klawiszem "yes" klikamy Fuzzy a następnie Capture, cena zakupu tego traktora zmieniła się na 999999999 sprzedajemy nasz traktor za 750000000 mamy dużo kasy, więc przywracamy dawną cene tego traktora (klikamy na ikonke GG potem przytrzymujemy dłużej wynik poprzedniego wyszukiwania, zmieniamy wartość na wcześniejszą (lub niższą np. 1) klikamy yes potem fuzzy i capture) kupujemy ponownie traktor i gramy.

[ Dodano: 21 sty 2013, o 22:13 ]
Na GC A73 działa, czasem się przytnie ale ogólnie chodzi dobrze, w grze można dodać kasę programem GameGuardian. Aby dodać kasę włączamy GameGuardian (skrót w poście GG) potem gre, w trakcie gry klikamy na logo GG, klikamy search wpisujemy 92000 (cena traktora który mamy) przytrzymujemy dłużej palec na wyniku wyszukiwania (pojawi się opcja edycji), gdzie wpisujemy najwyższą możliwą liczbe 999999999 potwierdzmy klawiszem "yes" klikamy Fuzzy a następnie Capture, cena zakupu tego traktora zmieniła się na 999999999 sprzedajemy nasz traktor za 750000000 mamy dużo kasy, więc przywracamy dawną cene tego traktora (klikamy na ikonke GG potem przytrzymujemy dłużej wynik poprzedniego wyszukiwania, zmieniamy wartość na wcześniejszą (lub niższą np. 1) klikamy yes potem fuzzy i capture) kupujemy ponownie traktor i gramy. Miłej gry.


Poradnik znalazłem na jakiejś zagranicznej stronie (nie pamiętam adresu, jak będę miał czas to odnajdę), przetłumaczyłem i wprowadziłem drobne poprawki (aby był prostrzy w zrozumieniu).
Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
wook Male
Nokia Fanboy - Wook
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: NOKIA E6/N8/Lumia 820/Walton Primo G1/Honor 8
Soft: Symbian Belle/WP 8.1/Android 4.2/7.0
Operator: Virgin Mobile
Location: Polska

Joined: 16 Aug 2011
Online: 57d 10h 29m 57s
Posts: 2604Topics: 346
Reputation point: 1585
    Symbian Opera


Return to Gry: Android

 


  • Related topics
    Replies
    Views
    Last post

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests