Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 7 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[6120c] FW 7.02

Post [6120c] FW 7.02 17 Aug 2009, o 21:33

Male - User  Posts/Topics8/1  Reputation point 1 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Na początek minutka na nieskromność - Upgrade softu nie jest wcale jakimś arcytrudnym zadaniem, mimo że niesie za sobą ryzyko, to przebiega gładko i szybko - przynajmniej w moim przypadku przy użyciu najnowszego Phoenixa. Stąd mój apel - nie bójcie się. Jeżeli ktoś ma jakieś pojęcie o komputerach, to poradzi sobie z pewnością, a to lepsze niż wydanie cennych złociszy w serwisie (które notabene mogą jednak być przydatne, jeśli coś pójdzie mimo wszystko je tak :P)

Ale nie o tym ma być temat.

Wczoraj update'owałem moją 6120 do FW o wersji 7.02. Nic szczególnego nie zauważyłem, a nawet śmiem twierdzić, że telefon delikatnie zwolnił. Natomiast nie występuje już efekt zamulonego menu zaraz po jego uruchomieniu, co jest wielką zaletą. Czeka mnie jeszcze sprawdzenie javy - moze w tej kwestii coś się poprawiło, bo jak wiadomo to pięta achillesowa 6120.

Jeśli zaś chodzi o hackowanie to HelloOX 1.03 załatwił wszystko za bodajże drugim podejściem.

Ktoś jeszcze miał/ma do czynienia z tym softem? Zauważyliście coś nowego? Jak wrażenia?

Last post
Reply with quote 


Post [6120c] Re: FW 7.02 17 Aug 2009, o 22:01

Male - Friend  Posts/Topics1145/137  Reputation point 931 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
nie miałem nic wspólnego z tym softem, ale pozwolę sobie napisać w tym temacie być może cenna wypowiedź, a mianowicie NOKIA jeśli wydaje nowy soft to zazwyczaj nie dodaje w nim jakichś nowych rzeczy, uptade softu to zazwyczaj zniwelowanie błędów systemowych telefonu np resetów tak jak to miało miejsce np w 3110c na sofcie V05.50
Reply with quote 


Post [6120c] Re: FW 7.02 17 Aug 2009, o 22:05

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
A w Symbianowcach czasem dodaje lepsze zabezpieczenia przez złamaniem systemu :P
Reply with quote 


Post [6120c] Re: FW 7.02 18 Aug 2009, o 08:34

Male - User  Posts/Topics8/1  Reputation point 1 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
A w Symbianowcach czasem dodaje lepsze zabezpieczenia przez złamaniem systemu :P

Co to to fakt :P

Telefon na 7.02 jest eksploatowany bardzo intensywnie od dwóch dni i jak dotąd żadnych problemów. Może to dlatego, że jeszcze jest świeżo po formacie. W każdym razie myślę, że aktualizacja była dobrą decyzją - chociażby ze względu na ten niecały mb ramu więcej, który teraz zauważyłem.
Reply with quote 


Post [6120c] Re: FW 7.02 18 Aug 2009, o 09:44

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
donpopiel, sry, że zjadę na offtop, ale mam pytanie: Czy u Ciebie też jest wał z baterią, że jak zostawisz włączony telefon na noc, to czy rano jest rozładowany? ;]
Reply with quote 


Post [6120c] Re: FW 7.02 18 Aug 2009, o 13:56

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
To ja też o sofcie ale o n73

Dlaczego na starszym sofcie 3.07 czy jakoś tak telefon bardzo szybko chodził a teraz na 4.08 zdeka muli?

To jest trochę dziwne... Bo wcześniej zasuwał jak głupi a teraz troszkę ślimaczy. Czy aktualizacja nie powinna przyśpieszać telefonu?
Reply with quote 


Post [6120c] Re: FW 7.02 18 Aug 2009, o 16:26

Male - User  Posts/Topics8/1  Reputation point 1 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
donpopiel, sry, że zjadę na offtop, ale mam pytanie: Czy u Ciebie też jest wał z baterią, że jak zostawisz włączony telefon na noc, to czy rano jest rozładowany? ;]

Hmm, niet, nic takiego nigdy mi się nie przytrafiło. Jeszcze nie wiem jak jest właściwie na tym nowym sofcie, bo telefon mam praktycznie non stop podłączony pod ładowarkę (używam go jako swoisty bezprzewodowy modem - via bluetooth - do iPLUSA). Jeśli zaobserwuje takie coś to dam znać.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 7 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 16 guests