Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat






Forum rules
Jeżeli poszukujesz jakiejś rzeczy:
Załóż nowy temat, z listy rozwijalnej wybierz kategorię poszukiwanej rzeczy, w tytule tematu napisz jej dokładną nazwę, a w treści tematu opisz jej szczegóły.

Jeżeli realizujesz prośbę o daną rzecz:
Nie zamieszczaj linku do znalezionego pliku bezpośrednio w temacie z prośbą, tylko wrzuć go najpierw do osobnego tematu w odpowiednim dziale Downloadu.


Previous topic | Next topic
Page 2 of 2 [ 22 posts ]
Go to page Previous  1, 2
Print view
Write comments Post new topic


[Aplikacje] gg plus

Post [Aplikacje] Re: gg plus 10 Aug 2009, o 21:35

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Koniecznie to gg plus chcesz? Ściągnij sobie normalne mobilne gg, kup pakiet za 5zł i spokojnie ci starczy i jeszcze po internecie sobie pochodzisz:)

Last post


Post [Aplikacje] Re: gg plus 10 Aug 2009, o 21:36

Female - 10%  Posts/Topics11/1  Reputation point 0 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Nie,ściągnęłam z linku podanego przez Adrianku :http://odsiebie.com/pokaz/4718247---2a2a.html
Kiedy próbowałam bezpośrednio z plusa, po wielu konfiguracjach, i zmian mimo wszystkie kiedy chcę pobrać ten link wyświetlało,że aplikacja nie jest dostępna na mój telefon,potem,że nieprawidłowy adres ip ... więc poradzono abym lepiej ściągnęła se na komputer.


Post [Aplikacje] Re: gg plus 10 Aug 2009, o 21:39

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Jak pisałem, na innym forum jeden pisał, że to awaria plusa. Możesz sobie na tamtym forum poszukać, możesz napisać maila do plusa, albo możesz ściągnąć mobilne gg;)


Post [Aplikacje] Re: gg plus 10 Aug 2009, o 21:48

Female - 10%  Posts/Topics11/1  Reputation point 0 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Tylko,że tak: ogólnie korzystam z Orange, a tą kartę mam w se W810i.Tam to już w ogóle nie ma możliwości aby gg odpaliło, to już chyba wina softu.Plus to moja druga karta, w nokii 6300, i pierwszy tydzień jest za free więc chciałam wypróbować.Plusa nie tak często doładowuję, a aby gg działało muszę mieć coś na koncie. Za 2 tyg nokię pożyczam.Chętniej skorzystałabym z GG w Orange ale zmiana softu wyniesie mnie 40zł a jak na razie nie chcę w to inwestować.:/Więc najlepszym rozwiązaniem było mi te darmowe tygodniowe gg w plusie:)Ale się rozpisałam;p sorry Michero;)


Post [Aplikacje] Re: gg plus 11 Aug 2009, o 02:01

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Przecież nie ma za co:) w zwykłym gadu przez pierwszy tydzień też nie płacisz abonamentu, tylko za ten transfer. Nie wiem dokładnie ile, ale to raczej groszowe sprawy. A jeśli cię to nie interesuje i chcesz tylko gg plus, to może zadzwoń do nich i spytaj o co chodzi. Może pomogą:)


Post [Aplikacje] Re: gg plus 11 Aug 2009, o 19:59

Female - 10%  Posts/Topics11/1  Reputation point 0 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
No właśnie zamierzam jakoś przejść się do nich ;P jak miałam gaduAir to ponad 7zł mi zżarło, a pierwszy tydzień też za free miał być xD


Post [Aplikacje] Re: gg plus 13 Aug 2009, o 01:36

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
joannnnna, gg plus już ponoć działa:) wejdź na stronę plusa, ściągnij i daj znać:)

Top

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2
Page 2 of 2 [ 22 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 17 guests