Forum nie tylko dla ekspertów! Dyskusje o telefonach, rozwiązywanie problemów, zaawansowany tuning - hacki, patche i modyfikacje, darmowe gry i aplikacje.
A mainowicie ... Mam nonie N73 instaluje jakas gierke lepsza no i ... Nie wyskakuje zaden blad pamieci itp. ale Gra mi sie tnie ... Nie tnie mi sie bardzo , ale gorzej jes grac Da sie cos z tym zrobic? Czy tak juz ma ta malo ramowa Nokia?
Samsung c450 -> SE w200i -> Nokia 6288 -> Nokia N73
K4liber, zależy, bo Java może się na Symbianie zawieszać (ja na E51 też tak czasami mam). Są różne wersję gier Java, zrobione pod Symbiana, które zajmują więcej, ale za to czysto "chodzą". Jednak nic nie zastąpi gry "Symbianowskiej". Moja rada dla ciebie: instaluj gry Symbian (rozszerzenia:*.sis i *.sisx), a jeśli Java to poszukaj np. "guglach", wersji gry na twój telefon.
Jeśli Pomogłem lub podoba Ci się mój UPload kliknij . Pozwól Mi być z siebie zadowolonym
jeśli chodzi o gry java to prawie zawsze będą mulic ponieważ java na symbianie jest emulowana, jeśli chodzi gry sis to zwolnij trochę pamięci ram, zainstaluj jakiegoś taskamana i powyłączaj zbędne procesy
Lepiej JBak Taskman. Handy ma czasami problem z zamknieciem niktórych procesów. Dobrze by bylo tez zainstalować RAMBlow. Program ten czysci za cb ram mi srednio w e52 zwalnia po 5mb wiec warto
TOSHIBA Satellite A500 1-C0 Intel Core 2 Duo 2.2 GHz, 4GB RAM DDR3, nVidia Geforce GT230m 1GB Windows 7 Home Premium 64bitSamsung Galaxy ACE & Nokia 5530XM
No właśnie o tym gdzieś tu dziś pisałem, szrot się tnie - nic dziwnego. Jeśli chodzi o gry Java, to możesz grać jedynie w wersje obcięte (z małymi wyjątkami), przy których jest napisane 'Retail N73', radziłbym poszukać na innych stronach z javą, bo tu macie dość mało rozbudowany dział Download pod względem ilości wersji (najczęściej są na N95 i k800i jeśli chodzi o 240x320, a to na N73 w 90% nie ruszy). Co do gier .sis należy szukać gier FP1 na OS 9.2. Innych nawet nie próbujcie odpalać.
Wyjątkowy blog o SPORCIE - Zawsze obiektywni - zawsze rzetelni - i zawsze szczerzy do bólu!