Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 4 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Gra po instalacji nie działa

Post Gra po instalacji nie działa 2 May 2010, o 15:14

Male - Moderator  Posts/Topics4661/415  Reputation point 3242 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Witam.

Moja koleżanka ma problem z Simsami 2 Double Deluxe, ponieważ usunęła cały folder z grą, bo jej coś nie działało, więc podłączyłem się przez TeamViewer, przez Revo Uninstaller wywaliłem wszystko to co ze Simsami związane i zainstalowałem ponownie. Po uruchomieniu gry od razu wywala komunikat "wysyłaj, nie wysyłaj". Dodam, że gra jest oryginalna, próbowałem wrzucić cracka, ale to samo się działo. Już nie mam do tego sił, co należy zrobić żeby ta gra się uruchomiła?

Last post
Reply with quote 


Post Re: Gra po instalacji nie działa 2 May 2010, o 15:39

Male - Friend  Posts/Topics631/42  Reputation point 430 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Wyczyściłeś rejestr? Szukaj wpisów o nazwie gry, wydawcy gry. Wyczyść dokładnie wszystkie pozostałości po grze. Jak nie zadziała to spróbuj uruchamiania ze zgodnością. Jeśli to Win7 to możesz kill'nąć explorera przed uruchomieniem, wtedy pomoże.
Reply with quote 


Post Re: Gra po instalacji nie działa 2 May 2010, o 15:46

Male - Moderator  Posts/Topics4661/415  Reputation point 3242 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Chris91, wszystko czyściłem, rejestr, pozostałe pliki, które Revo Uninstaller znalazł, a system to Win XP. Przy okazji w cmd wpisałem systeminfo i tam pisało, że oryginalna data instalacji systemu to 2008.05.01, więc obstawiam, że wina tego, że nie był robiony format od dwóch lat. :P
Reply with quote 


Post Re: Gra po instalacji nie działa 2 May 2010, o 16:24

Male - Friend  Posts/Topics631/42  Reputation point 430 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
hoppek, To na co czekasz? Śmigaj do koleżanki i zrób jej "formata" :D Jeśli użytkuje kompa sama to pewnie jest na nim niezły syf ;)

Powodzenia :E

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 4 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 13 guests





cron