Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 2 [ 17 posts ]
Go to page Previous  1, 2
Print view
Write comments Post new topic


[6210N] Gubi zasieg - operator widoczny nokia 6210 navi

Post [6210N] Re: Gubi zasieg - operator widoczny nokia 6210 navi 14 Oct 2010, o 18:01

Male - 10%  Posts/Topics10/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
hmmmmm 3G było włączone, teraz ustawiłem tylko i wyłacznie GSM i obserwuje co sie bedzie działo. w między czasie odkręciłem antenke i przykręciłem na nowo, wiec jak narazie obserwuje co sie bedzie działo.
Poza tym pomyślałem jeszcze czy pzypadkiem nie ma opcji w Phoenix lub w netmonitor - opcji do sprawdzania siły zasiegu lub czegod podobnego ?? z tego co zauważyłem to dość dużo opcji jest w Phoenix

[ Dodano: 14 paź 2010, o 18:01 ]
i jak sie okazało nic nie pomaga. na ten moment mam najnowszy soft w wersji angielskiej bo nie podmieniłem product code i wyskakuje tekst " no network coverage " - co to oznacza?? aha i jeszcze chciałem zapytac o takie coś jak literka "e" na wyswietlaczu, e jak edge. mozna to jakos wyłączyc i po co mi to potrzebne? Bywa tak ze nie ma zasiegu a literka e i taki dziwny znaczek jest przekreslone a po chwuli juz nie jest przekreslone. z góry przepraszam za dziwne pytanie ;D
Wydaje mi sie, ze bez serwisu sie nie obejdzie.
i na koniec mojej wypowiedzi chcialem jeszcze zadac 2 pytania.
czy jest mozliwosc ze to wina anteny ?? zakladajac ze raz jest zasieg a raz nie ma? moga to byc objawy uszkodzenia anteny??
oraz drugie pytanie czy ma cos do rzeczy jesli probuje sie polaczyc z kims a w tym momencie nie ma zasiegi i jak wlaczam od razu po wybraniu numeru glosnik telefonu to dziwny głos sygnału jest, tzn. sygnału nie ma są tylko 3 sygnały - ale chodzi o głos tych sygnałow, jest wtedy dosc mocno "znuntowany" i tak jakby skrzeczacy. gdy zasieg jest tych objawów nie ma - czy to normalne ??

Last post
Reply with quote 


Post [6210N] Re: Gubi zasieg - operator widoczny nokia 6210 navi 14 Oct 2010, o 18:18

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Komunikat oznacza, że jesteś poza zasięgiem. Odnośnie samej usterki, być może od strony software pomoże wgranie PM z naprawą Imei z innej 6210n, bo w PM też są ustawienia zasięgu. Jeśli to nie pomoże, to może być uwalona jedna częstotliwość. Krótko mówiąc, daj komu trzeba do naprawy.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2
Page 2 of 2 [ 17 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

gubi zasięg

Author: 1szymon4 (4 Aug 2011, o 20:21)

Views: 1284  •  Replies: 2

Last post: _NeedSpeed_ (6 Aug 2011, o 17:20) View the latest post



[mini] Gubi zasięg.

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: Suchy95 (26 Jul 2012, o 18:01)

Views: 3613  •  Replies: 15

Last post: Suchy95 (27 Jul 2012, o 11:57) View the latest post



Czasem gubi zasięg korzystając z turbo sim i sim Orange

Author: Pan Waldek (2 Jun 2012, o 19:26)

Views: 1120  •  Replies: 1

Last post: HitFan (2 Jun 2012, o 19:26) View the latest post



Po aktualizacji softa przez phoenix gubi zasięg

Author: bajdoch (24 Dec 2011, o 14:13)

Views: 1102  •  Replies: 3

Last post: bajdoch (24 Dec 2011, o 16:55) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 16 guests