Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 6 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Hardkorowa strona jak Hardkorowy Koksu - Strona WWW jako praca domowa z infy

Post Hardkorowa strona jak Hardkorowy Koksu - Strona WWW jako praca domowa z infy 13 Mar 2011, o 20:57

Male - Friend  Posts/Topics1113/192  Reputation point 2644 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
Utwórz stronę WWW, spełniającą poniższe założenia:
1. strona dotyczy dowolnie wybranego tematu (informacje na wybrany temat - min. 250 słów),
2. kod html jest poprawny,
3. do formatowania elementów strony wykorzystano style css (wbudowane lub w pliku css),
4. strona zawiera formularz z następującymi typami pól: tekstowe, hasło, textarea, przycisk,
5. do poukładania elementów formularza na stronie wykorzystano tabelę,
6. dane zebrane przez formularz będą zapisywane w pliku tekstowym baza.txt, znajdującym się w lokalizacji tej samej co plik index.html,
7. do przetworzenia danych wykorzystano skrypt w języku VBScript dla ASP albo w języku PHP.

No i tu jest pytanie: ktoś może coś podobnego robił i mógłby się podzielić taką banalną pracą lub przynajmniej częścią?
Niegłupim rozwiązaniem byłby "generator" stron www, czy coś w ten deseń (może jakieś gotowce-schematy?).

Z góry dzięki!

Last post
Reply with quote 


Post Re: Hardkorowa strona jak Hardkorowy Koksu - Strona WWW jako praca domowa z infy 13 Mar 2011, o 21:08

Male - 40%  Posts/Topics108/1  Reputation point 30 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Jak Ja robiłem stronkę na lekcje to (nawet cała klasa) korzystala z pomocy http://www.kurshtml.boo.pl/ .
Gotowe tabele na których bazowalismy . Tez robiłem taką jak ty musisz i zajęło mi to trochę ;P
Reply with quote 


Post Re: Hardkorowa strona jak Hardkorowy Koksu - Strona WWW jako praca domowa z infy 13 Mar 2011, o 21:14

Male - Friend  Posts/Topics1113/192  Reputation point 2644 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
Quote:
Tez robiłem taką jak ty musisz i zajęło mi to trochę

No to co Ty jeszcze robisz? Masa plusów oraz moje błogosławieństwo na forum czeka :)

[ Komentarz dodany przez: IuDeX: 13 marca 2011, o 20:28 ]
Szukasz jeleni?;x
Reply with quote 


Post Re: Hardkorowa strona jak Hardkorowy Koksu - Strona WWW jako praca domowa z infy 13 Mar 2011, o 23:44

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Opera
Najwygodniej byłoby zrobić na tabelach. Wtedy każdą sekcję robisz tak jak chcesz. :) Według mnie najlepiej pracuje się w jakimś edytorze tekstowym, albo programie wspomagającym pisanie strony (Pajączek <3). Na bieżąco lecisz z kursem i wygrywasz. I w html niestety trochę czasu to zajmuje. :/
A jak gotowca - PHP Fusion! xD
Reply with quote 


Post Re: Hardkorowa strona jak Hardkorowy Koksu - Strona WWW jako praca domowa z infy 17 Mar 2011, o 17:55

Male - Friend  Posts/Topics1113/192  Reputation point 2644 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
Jakieś generatory/szablony możecie polecić ?
Reply with quote 


Post Re: Hardkorowa strona jak Hardkorowy Koksu - Strona WWW jako praca domowa z infy 17 Mar 2011, o 19:13

Male - 40%  Posts/Topics122/10  Reputation point 44 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
No przeca pisał ktoś, że Pajączek jest gitez, sam go używałem i jest w pytkę.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 6 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 3 guests





cron