Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 2 [ 19 posts ]
Go to page Previous  1, 2
Print view
Write comments Post new topic


[X3-02] Host nie odpowiada

Post [X3-02] Re: Host nie odpowiada 6 Aug 2011, o 14:27

Male - 50%  Posts/Topics150/11  Reputation point 78 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Telefon pojechał wczoraj do serwisu, w ciągu 2-3 dni mam mieć odpowiedź więc zobaczymy co i jak.

[ Dodano: 6 sie 2011, o 14:26 ]
Odebrałem telefon z serwisu. Działa, ale! :

- niby wgrano nowego softa, dziwne. content z playa w wersji 6.0 jak był wgrany przeze mnie ze zmienionym PC tak pozostał.
- wymieniono wyświetlacz ;o

Wgrałem softa v.6.02 z Orange, dalej brak społeczności czyli "Czekanie" na środku ekranu
Wersja 6.05 EURO-B nie chce się zainstalować...

Nokia laduje w szafie...

Last post
Reply with quote 


Post [X3-02] Re: Host nie odpowiada 6 Aug 2011, o 21:02

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
ale działa normalnie usb czy dalej zdechnięte? jak dalej padaka to reklamuj naprawe.
dm1991 wrote:
- niby wgrano nowego softa, dziwne. content z playa w wersji 6.0 jak był wgrany przeze mnie ze zmienionym PC tak pozostał.
zawsze wgrywają dla pc z telefonu a nie z pod baterii, jak oddasz ze zmienionym i nie zauważą to wgrają taki jaki był.
Reply with quote 


Post [X3-02] Re: Host nie odpowiada 6 Aug 2011, o 21:17

Male - 50%  Posts/Topics150/11  Reputation point 78 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
USB działa o dziwo. Więc padł soft ? Bo wątpie by przez wyświetlacz który wg mnie byl 100% sprawny nie łączyło się z kompem...
Telefon jak dla mnie dyskwalifikuje soft Orange ktory wgrałem.. Euro-B 6.05 nie chce się wgrać. "Unable to flash mode". 6.02 Orange wgrał się bez problemu, telefon łączy się z kompem i działą ok, tylko jest napis "Czekanie" w miejscu gdzie powinny byc społęczności, które głupawe orange wycięło ze swojego softu ;/

Co do nie zauważenia to chyba trzeba być ślepym, żeby na telefon z naklejkami Orange wgrac soft z Contentem Playa. :hihi:
Reply with quote 


Post [X3-02] Re: Host nie odpowiada 6 Aug 2011, o 21:29

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
przeflashowali, sprawdzili i oddali, ekran wpisali bo ktoś potrzebował do swojego telefonu i sobie go podprowadził :) A co do naklejek orange to co za problem zmienić klapke, oni na to nie patrzą bo jak ktoś sobie zmienił klapke to wgraja mu soft od orange i będzie awantura :P

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2
Page 2 of 2 [ 19 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 7 guests





cron