Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 3 [ 41 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Print view
Write comments Post new topic


HTC One X - klapa roku znowu przez Androida

Post Re: HTC One X - klapa roku znowu przez Androida 3 Mar 2012, o 22:37

Male - Friend  Posts/Topics625/62  Reputation point 771 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
hoppek wrote:
tak samo z W8.

Mowa o Sony Ericsson W8??

Last post
Reply with quote 


Post Re: HTC One X - klapa roku znowu przez Androida 3 Mar 2012, o 22:53

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
O winDOSie OSiem. :P
Reply with quote 


Post Re: HTC One X - klapa roku znowu przez Androida 3 Mar 2012, o 22:54

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
Qubi wrote:
Moim zdaniem to Sense, psuje wszystko. Jak by był czysty na obecną chwile 2.3.7, lub puszczony na nim ICS, było by o niebo lepiej.

Tu jedna prawda. Mój acze działa sprawnie, jedynie czasem Angry Birds się przycina, jeżeli poziom jest zbudowany z ogromu elementów (wtedy one lekko opadają na dół i to zamula). :D

Zapytaj się programistów Androida i każdy ci powie, że ten system jest zj***ny od początku i już nic go nie naprawi.

Zobaczcie to:
http://tech.wp.pl/kat,130054,title,Byly ... omosc.html
W sumie może jest z wp.pl, więc może śmierdzieć fake'm, ale dla mnie jest w miarę wiarygodne.

pawelooss wrote:
Wersja czwarta była w sporej części właśnie przepisywana.

Ale wedle powyższego artykułu to i tak wiele nie zmieni. W skrócie, trzeba by od nowa napisać rdzeń systemu, ale to spowodowało by, że aplikacje mogłyby po prostu nie działać. :P Ale nie wiem czy wp nie wali jakiś ściem tymi artykułami. :E
Reply with quote 


Post Re: HTC One X - klapa roku znowu przez Androida 3 Mar 2012, o 23:06

Male - Friend  Posts/Topics824/56  Reputation point 501 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
ZiomalMarcin, nie możliwe, że ci angry birds tnie sie na FAT, sam go używam i nie ma żadnej zacinki. Wgrywałeś może LagFree lub Adrenaline? Co do Andka, to zaraz pewnie wodnik mnie zminusuje, ale to WP jest do kitu, już mówie dlaczego, tak ciężkiego do ogranięcia menu to ja nigdy nie widziałem, te kafelki to konkretna pomyłka, a Android w ogóle się nie tnie, nawet org 2.3.5. Tak to jest jak ktoś poużywa Xperii X8 i poczyta "pewne" informacje w necie i później się wypowiada na temat Androida. Wyprzedze kolejnego posta i napiszę, tak bawiłem się WP7, iii nie wypowiem się o codziennym użytkowaniu, ale wygląd który oblukałem przez 15min jest porażką i dlatego Android miecie konkurencje razem z iOS.
Reply with quote 


Post Re: HTC One X - klapa roku znowu przez Androida 3 Mar 2012, o 23:28

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Android Safari
Wodnikowi M$ płaci.
Reply with quote 


Post Re: HTC One X - klapa roku znowu przez Androida 3 Mar 2012, o 23:31

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
hoppek wrote:
Oprogramowanie nie jest wersją finalną, dlatego tak może chodzić, tak samo z W8.

Ciekawe, że beta WP7 działa tak samo szybko jak RTM WP7, więc to nie jest tłumaczenie.
Zobaczcie to:
http://tech.wp.pl/kat,130054,title,Byly ... omosc.html
W sumie może jest z wp.pl, więc może śmierdzieć fake'm, ale dla mnie jest w miarę wiarygodne :E

To nie jest fake i było chyba na każdym portalu swego czasu.
born2die wrote:
WP jest do kitu, już mówie dlaczego, tak ciężkiego do ogranięcia menu to ja nigdy nie widziałem, te kafelki to konkretna pomyłka, a Android w ogóle się nie tnie, nawet org 2.3.5. Tak to jest jak ktoś poużywa Xperii X8 i poczyta "pewne" informacje w necie i później się wypowiada na temat Androida. Wyprzedze kolejnego posta i napiszę, tak bawiłem się WP7, iii nie wypowiem się o codziennym użytkowaniu, ale wygląd który oblukałem przez 15min jest porażką i dlatego Android miecie konkurencje razem z iOS.

Jeszcze mały jesteś i może ci się nie podobać WP, to zrozumiałe w twoim wieku.
Miałem także Xperia Arc, więc mi tu nie gadaj, że nie wiem co piszę.
Wiesz dlaczego w tej chwili Android i iOS tak dobrze się sprzedają? Ponieważ obecnie wszystko co wsiurskie bardzo dobrze się sprzedaje. Zobacz na modę, wieśniackie ubranka biją rekordy sprzedaży i chołota w tym chodzi. Podobnie jest z systemami, wszystko co kolorowe i się świeci jest natychmiast rozchwytywane. Skąd przyszedł ten debilizm? Oczywiście z po***anego USA.
Reply with quote 


Post Re: HTC One X - klapa roku znowu przez Androida 3 Mar 2012, o 23:32

Male - Friend  Posts/Topics631/42  Reputation point 430 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
adam wrote:
W8 jest strasznie szybkie. W8 było takie już od Developer Preview.

Każda świeża instalacja systemu jest szybka. :)
Reply with quote 


Post Re: HTC One X - klapa roku znowu przez Androida 3 Mar 2012, o 23:36

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
Podobnie jest z systemami, wszystko co kolorowe i się świeci jest natychmiast rozchwytywane.

Ja wziąłem Androida z takich powodów:
- wygodne przeglądanie internetu
- możliwość modyfikacji
- cena

Zapłaciłem 450 i jestem zadowolony. Na WP stać mnie nie było. :) WP jest dla mnie za prostym systemem, wolę coś nad czym trzeba pokombinować. :D
Reply with quote 


Post Re: HTC One X - klapa roku znowu przez Androida 3 Mar 2012, o 23:56

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
jonny wrote:
Tutaj wideo, która obala materiał z pierwszego posta.
http://www.youtube.com/watch?v=y20_h1Kk6Q0#t=2m3s

No nie gadaj, że się na ten trick nabrałeś. BezPrzyciskow to serwis fanbojów Androida. Koleś strzelił formata, a po tym nawet Android potrafi być szybki przez kilka minut. Potem zaczyna się katorga. Także materiał nie obala filmiku z pierwszego posta.

[ Dodano: 3 mar 2012, o 22:56 ]
jonny wrote:
Poza tym nie wiem jaki ma sens ta ciekawostka. Nie ma to nic wspólnego z Nokią, ani z WP7 czy Symbianem.

Quote:
Nowości & Ciekawostki
Najnowsze doniesienia z branży GSM, recenzje nowości aplikacji i gier.

Jest to doniesienie z branży GSM.
Reply with quote 


Post Re: HTC One X - klapa roku znowu przez Androida 3 Mar 2012, o 23:56

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
born2die wrote:
ZiomalMarcin, nie możliwe, że ci angry birds tnie sie na FAT, sam go używam i nie ma żadnej zacinki. Wgrywałeś może LagFree lub Adrenaline?

To jest tylko chwilowa zacinka góra na 3 sekundy. Jak poziom jest zbudowany z naprawdę wielu desek. Jak się załaduje to cała konstrukcja jest te 2 piksele uniesiona i potem opada i dla każdego elementu masz już przeliczanie przez układ danych. Potem już wszystko się normuje. :) Aż tak mocno mnie to nie wkurza. :E

[ Komentarz dodany przez: Adam: 3 marca 2012, o 23:08 ]
FruitNinja lepsze! :puppyeyes:
Reply with quote 


Post Re: HTC One X - klapa roku znowu przez Androida 4 Mar 2012, o 00:28

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Linux Chrome
No nie gadaj, że się na ten trick nabrałeś. BezPrzyciskow to serwis fanbojów Androida. Koleś strzelił formata, a po tym nawet Android potrafi być szybki przez kilka minut. Potem zaczyna się katorga. Także materiał nie obala filmiku z pierwszego posta.

Typowa odpowiedź fanboja, wręcz fanatyka Microsoftu. xD
Materiał jest z warszawskiej premiery serii One, więc nie on jeden trzymał ten telefon w dłoniach.
Poza tym autor używał Titana na przemian z SGSII i raczej wie co to szybkość w smartfonie.

Jeśli Bez Przycisków jest serwisem fanbojów Androida, to niestety każdy serwis, na którym Ty się udzielasz jest fanbojów Microsoftu, z tą różnicą, że Mieszko zawsze potrafi racjonalnie wymienić wady poszczególnych systemów, a Ty nigdy nie zauważasz wad tworów MS, a jedynie ciągle powtarzasz jak to ten Windows Phone jest szybki i mało kolorowy w porównaniu z Androidem i iOS. :S A dodatkowo, że oczywiście w końcu przyjdzie jego pora i zdominuje rynek. To wszystko staje się już męczące, naprawdę.
Last edited by jonny on 4 Mar 2012, o 00:29, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: HTC One X - klapa roku znowu przez Androida 4 Mar 2012, o 00:48

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
jonny wrote:
No nie gadaj, że się na ten trick nabrałeś. BezPrzyciskow to serwis fanbojów Androida. Koleś strzelił formata, a po tym nawet Android potrafi być szybki przez kilka minut. Potem zaczyna się katorga. Także materiał nie obala filmiku z pierwszego posta.

Typowa odpowiedź fanboja, wręcz fanatyka Microsoftu. xD
Materiał jest z warszawskiej premiery serii One, więc nie on jeden trzymał ten telefon w dłoniach.
Poza tym autor używał Titana na przemian z SGSII i raczej wie co to szybkość w smartfonie.

Jeśli Bez Przycisków jest serwisem fanbojów Androida, to niestety każdy serwis, na którym Ty się udzielasz jest fanbojów Microsoftu, z tą różnicą, że Mieszko zawsze potrafi racjonalnie wymienić wady poszczególnych systemów, a Ty nigdy nie zauważasz wad tworów MS, a jedynie ciągle powtarzasz jak to ten Windows Phone jest szybki i mało kolorowy w porównaniu z Androidem i iOS. :S A dodatkowo, że oczywiście w końcu przyjdzie jego pora i zdominuje rynek. To wszystko staje się już męczące, naprawdę.

Ta, właśnie widziałem idiotyczne recenzje systemów w ich serwisie, a szczególnie "7 x 7 powodów, by nie kochać Windows Phone 7". Koleś jest dzieciakiem, który nie ma zielonego pojęcia o systemach, a także o polityce poszczególnych dostawców systemów. Widać jest na to za głupi.

[ Dodano: 3 mar 2012, o 23:48 ]
Poza tym, ile uruchomił aplikacji w tle? Jedną, dwie? Mógł uruchomić 20 i wtedy pokazać działanie :lol:
Reply with quote 


Post Re: HTC One X - klapa roku znowu przez Androida 4 Mar 2012, o 01:05

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Linux Chrome
Zastępca redaktora naczelnego Mobility jest głupi, no cóż, na szczęście Tobie to nie grozi.
Jeśli on nie ma pojęcia o systemach to my nie powinniśmy się w ogóle wypowiadać w takich tematach jak ten.
Co do powodów, by nie kochać Windows Phone 7. Trudno, by fanboj WP spojrzał na te punkty w sposób zrównoważony. Oczywiście nie wszystkie punkty muszą mieć ogromne znaczenie dla szerokiego grona użytkowników, ale jednak duża część to ogromne niedogodności, niedopracowania.
Poza tym, ile uruchomił aplikacji w tle? Jedną, dwie? Mógł uruchomić 20 i wtedy pokazać działanie

Zależy jakie aplikacje. :> Tylko nawet nie ma co porównywać multitaskingu w Androidzie z tym w WP. Zamrażanie aplikacji dla wielu to nawet nie jest wielozadaniowość.
Reply with quote 


Post Re: HTC One X - klapa roku znowu przez Androida 4 Mar 2012, o 02:13

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
Nowe winDOSy nie są w ogóle kolorowe, wcale - tylko mają pstrokate kafelki. :D

Najlepszą "wielozadaniowość" pokazała software'owa klapa roku, czyli Skype na WP7. :D

Chyba że za wielozadaniowy trzeba uznać każdy najprostszy telefon, który sygnalizuje nadchodzące połączenie mając uruchomioną już jakąś aplikację. ;]
Reply with quote 


Post Re: HTC One X - klapa roku znowu przez Androida 4 Mar 2012, o 10:57

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
jonny wrote:
Zastępca redaktora naczelnego Mobility jest głupi, no cóż, na szczęście Tobie to nie grozi.
Jeśli on nie ma pojęcia o systemach to my nie powinniśmy się w ogóle wypowiadać w takich tematach jak ten.
Co do powodów, by nie kochać Windows Phone 7. Trudno, by fanboj WP spojrzał na te punkty w sposób zrównoważony. Oczywiście nie wszystkie punkty muszą mieć ogromne znaczenie dla szerokiego grona użytkowników, ale jednak duża część to ogromne niedogodności, niedopracowania.
Poza tym, ile uruchomił aplikacji w tle? Jedną, dwie? Mógł uruchomić 20 i wtedy pokazać działanie

Zależy jakie aplikacje. :> Tylko nawet nie ma co porównywać multitaskingu w Androidzie z tym w WP. Zamrażanie aplikacji dla wielu to nawet nie jest wielozadaniowość.

Co z tego, że jest redaktorem Mobility? Mogę ci wskazać redaktorów np. w Chipie, KomputerSwiecie....itp. którzy nie wiedzą o czym piszą.
Jak ktoś pisze o wszystkich systemach, to powinien być obiektywny, inaczej wygląda to na zwykłą amatorkę i tak jest w przypadku strony BezPrzycisków. Nawet ta pożal się Komorkomania lepiej recenzuje systemy.
pawelooss wrote:
Nowe winDOSy nie są w ogóle kolorowe, wcale - tylko mają pstrokate kafelki. :D

Najlepszą "wielozadaniowość" pokazała software'owa klapa roku, czyli Skype na WP7. :D

Chyba że za wielozadaniowy trzeba uznać każdy najprostszy telefon, który sygnalizuje nadchodzące połączenie mając uruchomioną już jakąś aplikację. ;]

Przecież ten Skype to beta, a ty go oceniasz jak wersję końcową.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3 [ 41 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 21 guests