Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 6 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


I ty możesz przetesować SGS III !

Post I ty możesz przetesować SGS III ! 28 May 2012, o 15:29

Male - Friend  Posts/Topics1111/56  Reputation point 688 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
T-Mobile informuje, że już 30 maja rozpocznie sprzedaż nowego Galaxy S III, a każdy klient będzie miał szansę na zapoznanie się z urządzeniem w salonach operatora.

Image

Dzięki międzynarodowej współpracy T-Mobile i Samsunga, klienci zyskają możliwość zapoznania się z możliwościami najbardziej oczekiwanego smartfona tego roku - Galaxy S III.

30 maja 2012 roku, a więc już pojutrze, T-Mobile rozpocznie sprzedaż Samsunga Galaxy S III, a już od 1 czerwca wszyscy będą mogli osobiście sprawdzić jego możliwości w jednym z blisko 850 sklepów i salonów T-Mobile. Równocześnie z szeroką prezentacją wystartuje kampania promocyjna prowadzona w całej sieci sprzedaży T-Mobile. Na specjalnie przygotowanych stanowiskach ekspozycyjnych klienci będą mogli zapoznać się ze wszystkimi funkcjami tego flagowego modelu Samsunga. W tym celu w punktach sprzedaży zostaną udostępnione klientom smartfony Samsung Galaxy S III z oprogramowaniem demonstracyjnym i testowym. Dodatkowo w wybranych salonach będą udostępnione klientom specjalnie wyposażone stanowiska multimedialne z telewizorami Samsung Smart TV.

Nowy Galaxy S III został wyposażony w 4,8-calowy wyświetlacz HD Super AMOLED o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, pokryty warstwą niezniszczalnego Gorilla Glass 2. Czterordzeniowy procesor z zegarem 1,4 GHz zapewni płynne działanie systemu Android 4 Ice Cream sandwich i najbardziej wymagających aplikacji, a kamera o rozdzielczości 8 MPix pozwala na kręcenie filmów Full HD, robienie zdjęć w trybie HDR oraz seryjnych.

O ceny oraz plany taryfowe zapytaliśmy operatora. Jak tylko otrzymamy odpowiedź, podzielimy się nią z wami.

Aktualizacja:

Ceny smartfona Galaxy S III w poszczególnych planach taryfowych w T-Mobile będą znane jutro.

Źródło:
chip.pl

Last post
Reply with quote 


Post Re: I ty możesz przetesować SGS III ! 28 May 2012, o 16:13

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Eeee?
No i?
Ostatnio w T-Mobile bawiłem się Xperią S, Neo V i jeszcze kilkoma innymi.
Nic nowego że telefony z dużym zainteresowaniem są wystawione dla każdego do obejrzenia...
Reply with quote 


Post Re: I ty możesz przetesować SGS III ! 28 May 2012, o 16:35

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Android Opera
to przeciez powinno byc normalne. zamiast atrap rodem z chin w salonach powinny byc normalne telefony do zapoznania.
Reply with quote 


Post Re: I ty możesz przetesować SGS III ! 28 May 2012, o 16:44

Male - Friend  Posts/Topics1517/98  Reputation point 733 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Powinno tak być. Plus ma telefony za szybą ale na życzenie włączą Ci telefon jaki chcesz. W t-mobile niektóre to atrapy( te z górnej półki) a cała reszta ( mniej zaawansowane-niższa półka) są włączone. Play to ma tylko atrapy które się rozpadają :D:D
Reply with quote 


Post Re: I ty możesz przetesować SGS III ! 28 May 2012, o 17:01

Male - Friend  Posts/Topics1111/56  Reputation point 688 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
majsterbdg wrote:
W t-mobile niektóre to atrapy( te z górnej półki) a cała reszta ( mniej zaawansowane-niższa półka) są włączone.



U mnie w rejonie wszystkie działają :) zaczynając na Nokii 500 kończąć na Iphonie 4S. Nie wiem czy jescze jest coś nowego bo dawno nie byłem ;P
Reply with quote 


Post Re: I ty możesz przetesować SGS III ! 28 May 2012, o 17:25

Male - Friend  Posts/Topics1517/98  Reputation point 733 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
rybak wrote:
majsterbdg wrote:
W t-mobile niektóre to atrapy( te z górnej półki) a cała reszta ( mniej zaawansowane-niższa półka) są włączone.



U mnie w rejonie wszystkie działają :) zaczynając na Nokii 500 kończąć na Iphonie 4S. Nie wiem czy jescze jest coś nowego bo dawno nie byłem ;P


No to może tylko u mnie taj jest :) Ale w Play wszystkie to atrapy hahaha :D

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 6 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 11 guests