Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 14 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[5130XM] Idioci w servisie ?

Post [5130XM] Idioci w servisie ? 10 Mar 2011, o 14:56

Male - 10%  Posts/Topics11/1  Reputation point -1 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Witam!

Mam do was parę pytań , mam nadzieje ,że ktoś z was będzie potrafił udzielić mi dobrej odpowiedzi a chociażby takiej , która da mi jako tako wgląd na całą zaistniałą sytuacje.

Dnia 20 Stycznia 2011 telefon został oddany do servisu na gwarancji z powodu iż występowały w nim następujące problemy:
-Podczas wchodzenia w odtwarzacz wyświetlał się biały ekran
-Esemesy nie chciały się usunąć (nie było ani nadawcy ani treści)
-Telefon się restartował

Wychodzi ewidentnie na to ,że soft w nim padł. Oddany telefon wrócił do mnie już po paru dniach , zadowolony włączyłem go i przez pare dni działał normalnie.

Niestety ,potem problemy znowu wracały , wchodząc w odtwarzacz robił się biały ekran telefon się zawieszał i wracał do stanu takiego jaki jest zaraz po włączeniu go. Gdy bateria się rozładowała wyświetlało się tylko białe logo NOKIA (Potem nie wyświetlało się już nic zero reakcji)
Rozumiem , zj***li sprawę no trudno mówię , mam gwarancje skorzystam.

Dnia 7 Marca 2011 telefon znowu trafił do servisu , jako powód podałem reklamację dotyczącą poprzedniej naprawy telefonu. Dostałem go dzisiaj z papierkiem na ,którym napisano

Quote:
,,W dostarczonym urządzeniu stwierdziliśmy uszkodzenie związane z ingerencją cieczy. Informujemy ,że uszkodzenie bla bla gwarancja na urządzenie jest nieważna''


Quote:
,,może to powodować korozję bla bla a w konsekwencji to trwałego i nieodwracalnego uszkodzenia wewnętrznych obwodów elektronicznych.''


Sory ku*** , ale ten telefon nie miał nigdy żadnego kontaktu z cieczą :hmm: , co do kurzu to występuje on wszędzie , na ulicy , na szafkach więc chyba rzeczą normalną jest to ,że może się on tam znajdować , chociaż szczerze w to wątpię bo telefon cały czas mam przy sobie.


Moje pytanie jest takie;
Czy możliwe jest to ,że po prostu servisant nie był w stanie naprawić telefonu i podał jako przyczynę usterki czynnik wogóle nie związany z faktycznym stanem telefonu ?
Czy powinienem znowu złożyć reklamację do servisu ?
Czy mogę zarządzać szczegółowych dokumentów dotyczących naprawy ? (chodzi mi o zdjęcia tego całego kurzu i tej cieczy)
Może po prostu z powodu ten usterki przysługuje mi prawo do nowego telefonu . W końcu pada soft , więc żeby tego uniknąć telefon jest skazywany na straty ?

Last post
Reply with quote 


Post [5130XM] Re: Idioci w servisie ? 10 Mar 2011, o 16:22

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Nie prościej zrobić samemu Dead Flasha Phoenix'em? A ak na poważnie, to dziwna sprawa, może oni zalali i taki powód podali, bo serwisant pił herbatę, albo jakiś mocniejszy trunek.
Reply with quote 


Post [5130XM] Re: Idioci w servisie ? 10 Mar 2011, o 19:56

Male - 10%  Posts/Topics11/1  Reputation point -1 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Samemu próbowałem to zrobić ,ale po prostu nie dałem rade (nie na moje nerwy 50 prób i nic)
Reply with quote 


Post [5130XM] Re: Idioci w servisie ? 10 Mar 2011, o 20:44

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
oculus4fun wrote:
Czy możliwe jest to ,że po prostu servisant nie był w stanie naprawić telefonu i podał jako przyczynę usterki czynnik wogóle nie związany z faktycznym stanem telefonu ?

Tak, kiedyś i to niektórzy tak właśnie robili...
Reply with quote 


Post [5130XM] Re: Idioci w servisie ? 11 Mar 2011, o 14:19

Male - Friend  Posts/Topics937/52  Reputation point 762 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
Postrasz ich sądem.
Reply with quote 


Post [5130XM] Re: Idioci w servisie ? 14 Mar 2011, o 22:42

Male - 10%  Posts/Topics11/1  Reputation point -1 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Czy któs jest w stanie odpowiedzieć na wyżej postawione pytania czy udzielić mi jakiejść sensownej rady oprócz wizyty w sądzie :thumbdown:
Reply with quote 


Post [5130XM] Re: Idioci w servisie ? 14 Mar 2011, o 23:42

Male - 30%  Posts/Topics75/9  Reputation point 28 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Opera
odp1 byc moze nie byl w stanie naprawic telefonu ale w to watpie albo nie mial czasu.
odp2 Tak powinienes zlozyc znow reklamacje do serwisu bo z tego co wiem to 3 razy zgoszona usterka na ta samą usterke masz prawo do nowego telefonu.
odp3 Mozesz żądac ale jedynie co dostaniesz to tylko papierek co bylo zrobione w telefonie zadnych zdjec to chyba nie dostaniesz.
Reply with quote 


Post [5130XM] Re: Idioci w servisie ? 15 Mar 2011, o 01:23

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
krzysztof wrote:
z tego co wiem to 3 razy zgoszona usterka na ta samą usterke masz prawo do nowego telefonu.

Gdzie tak jest napisane?
Reply with quote 


Post [5130XM] Re: Idioci w servisie ? 15 Mar 2011, o 11:15

Male - Friend  Posts/Topics824/56  Reputation point 501 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
krzysztof wrote:
odp2 Tak powinienes zlozyc znow reklamacje do serwisu bo z tego co wiem to 3 razy zgoszona usterka na ta samą usterke masz prawo do nowego telefonu.


skoro tak to wgrywam czystego softa do e52, zanoszę do NC i mam nową E52 :E.

A tak na serio jest z tym, że po trzeciej naprawie (na tą samą usterkę) dają nowy tel???
Reply with quote 


Post [5130XM] Re: Idioci w servisie ? 15 Mar 2011, o 15:29

Male - 30%  Posts/Topics75/9  Reputation point 28 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Opera
nie ma napisane ale serwisant w noki tak powiedzial

[ Komentarz dodany przez: Wodnik Szuwarek: 15 marca 2011, o 15:25 ]
To ja mówię, że jutro będzie koniec świata.

[ Komentarz dodany przez: adrian219: 18 marca 2011, o 19:05 ]
Dzięki, rodzina się martwiła i miała rację, jadę pakować walizki, może tylko Ziemia jest zagrożona, a na Marsie tańszy cukier pewnie będzie.
Reply with quote 


Post [5130XM] Re: Idioci w servisie ? 1 Apr 2011, o 16:58

Male - 10%  Posts/Topics11/1  Reputation point -1 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Dostałem z servisu to zdjęcie zalania:

Image

Uploaded with ImageShack.us
Czy w ,,normalnym'' servisie mi to zrobią i za ile ?

PS: Unieważnili mi gwarancję :/

[ Dodano: 1 kwi 2011, o 16:58 ]
ku*** jestem pewien ,że nigdy go nie zalałem , te zasrańce polecieli w ch***
Reply with quote 


Post [5130XM] Re: Idioci w servisie ? 1 Apr 2011, o 21:41

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
hahaha, jakie zalanie, przecie tam żadnego zalania nie ma xD niewielka wilgoć, może nawet spocona ręka wkładała baterie i takie mikroskopijne zawilgocenie zrobili. nie chce im się naprawiać fona, u mnie w motoroli powiedzieli to samo, muszę w niedziele iść do punku orange jak będzie znajomy i pogadamy co z tym dalej będę robił, jak nie zrobią po dobroci to poślę wniosek do sądu, pewnie znajdzie się więcej osób oszukanych przez ten serwis
Reply with quote 


Post [5130XM] Re: Idioci w servisie ? 8 Apr 2011, o 13:20

Male - 10%  Posts/Topics11/1  Reputation point -1 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Odświeżam czy ktoś może się wypowiedzieć jeszcze na ten temat ?
Reply with quote 


Post [5130XM] Re: Idioci w servisie ? 8 Apr 2011, o 14:13

Male - Sponsor  Posts/Topics643/227  Reputation point 817 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
No, ale o czym tutaj się więcej wypowiadać. Jak jesteś pewny swojego, masz czas i nerwy to bij się o swoje i tyle.
Masz jeszcze Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, możesz tam spytać co z tym fantem, ale nie wiem czy Ci pomogą :O

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 14 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: Google [Bot] and 5 guests