Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 11 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[Pomysł] Integracja z serwisami społecznościowymi

Post [Pomysł] Integracja z serwisami społecznościowymi 6 Mar 2011, o 20:09

Male - Moderator  Posts/Topics4661/415  Reputation point 3242 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Witam,

Teraz wpadł mi taki pomysł do głowy, żeby zrobić integrację z serwisami społecznościowymi. Tzn. coś takiego, aby móc się logować do NH danymi z konta np. na FB. Jest to możliwe do wykonania? I co wy na to?

Last post
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Integracja z serwisami społecznościowymi 6 Mar 2011, o 20:15

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
Niepotrzebne.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 6 marca 2011, o 19:43 ]
J/w.
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Integracja z serwisami społecznościowymi 6 Mar 2011, o 20:42

Male - Friend  Posts/Topics1113/192  Reputation point 2644 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
Dobry pomysł, zawsze to większy fejm na tych portalach. A tak to NH ma konto na Twarzoksiążce, aby można bezmyślnie klikać w "Lubie to!" ?
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Integracja z serwisami społecznościowymi 6 Mar 2011, o 21:32

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Chrome
hoppek wrote:
Tzn. coś takiego, aby móc się logować do NH danymi z konta np. na FB.

To ogólnie dobry pomysł, ale raczej nie w takiej formie.
Widziałbym za to nad każdym tematem lub obok belkę szybkiego udostępniania linku na nk, FB, Twitterze, czy innym Blipie.
Coś w tej deseń:

Image Image

Myślę, że portale społecznościowe to idealne narzędzie do dzielenia się linkami do ciekawych tematów w sieci, dlaczego nie ułatwić tego na NH. ;)
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Integracja z serwisami społecznościowymi 6 Mar 2011, o 22:44

Male - Sponsor  Posts/Topics643/227  Reputation point 817 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Mnie osobiście zaczyna to już wszystko wkurzać, a dokładnie ta mania serwisów społecznościowych. Co byś nie chciał ostatnio zrobić, to musisz odwiedzić czyjś profil na "fejsie". Może niedługo firmy i inne tego typu serwisy w ogóle nie będą miały stron internetowych, bo łatwiej jest zrobić profil na FB.. Najnowsze informacje i konkursy tylko na naszym profilu na FB. Dla przykładu firma Cenega i ich program lojalnościowy czy coś takiego, Kompania Graczy. Za zakupione gry zbierasz punkty i wymieniasz na jakieś fanty, ale żeby być na bieżąco musisz ich lubić na fejsie..

A ja się pytam co z ludźmi, którzy nie czują potrzeby rejestrowania się na jakiś g*** fejsbuku? :D Co to kogo obchodzi co ja lubię i czego słucham, itp. Dla mnie to np. nie ma żadnego sensu i już mnie do tego nikt nie przekona. Nie miałem konta na NK to i na FB nie zamierzam mieć. Znajomych swoich mam i wiem co lubią, nie muszę sprawdzać na ich profilu.
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Integracja z serwisami społecznościowymi 6 Mar 2011, o 22:53

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Chrome
Jasne, wiesz jaka strona się im dzisiaj spodobała, gdzie znaleźli fajny artykuł... Zresztą co to ma wspólnego, że nie lubisz takich stron? :) Tylko prowokujesz do bezcelowej dyskusji o sensie użytkowania portali społecznościowych.
Najważniejsze, że są to doskonałe narzędzia do dzielenia się m.in. swoimi znaleziskami w internecie, z których duża część społeczeństwa jednak korzysta i takie ułatwienia na NH na pewno by nie zaszkodziły.
Last edited by jonny on 6 Mar 2011, o 22:59, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Integracja z serwisami społecznościowymi 6 Mar 2011, o 23:02

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Opera
akatsuki wrote:
A ja się pytam co z ludźmi, którzy nie czują potrzeby rejestrowania się na jakiś g*** fejsbuku? Co to kogo obchodzi co ja lubię i czego słucham, itp. Dla mnie to np. nie ma żadnego sensu i już mnie do tego nikt nie przekona. Nie miałem konta na NK to i na FB nie zamierzam mieć. Znajomych swoich mam i wiem co lubią, nie muszę sprawdzać na ich profilu.


Ja odczuwam wygodę przy fejsbuku ;d Na przykład nie wiem co było zadane, albo kiedy jest jakiś test - piszę pytanie i po czasie mam odpowiedź, zamiast pytania x osób na gadu.
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Integracja z serwisami społecznościowymi 6 Mar 2011, o 23:17

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
W sumie można by, ale mi się nie chce. :P Bo do czego można lajkować? Do downloadu? Proszę. :D
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Integracja z serwisami społecznościowymi 6 Mar 2011, o 23:46

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Chrome
Są tutaj chyba ciekawsze tematy niż te z Dwonloadu. :P Ale jak nie chce się, to i tak lipa... Może kiedyś. ;)
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Integracja z serwisami społecznościowymi 7 Mar 2011, o 12:06

Male - 50%  Posts/Topics159/11  Reputation point 119 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Firefox
akatsuki, w 200% procentach się z Tobą zgadzam i podpisuję się pod tym obiema rękami. Mam identyczne podejście do tego czegoś.
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Integracja z serwisami społecznościowymi 7 Mar 2011, o 22:38

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Jestem na nie. :thumbdown:
Moim zdaniem forum i tak sie dobrze trzyma i bez tego kiczowatego portalu spolecznosciowego ( FB ).Poza tym jak ktos bedzie czegos szukal, jakiegos artykulu to poszuka przez google,a w google to NH nie kiepsko stoi. ;)
Poza tym co ma wspolnego chociazby taki portal jak Nasza Klasa do forum o nokiach?Juz dawno mozna to zauwazyc, ze idea tego portalu jak nk juz troche poszla w las.Jakies aukcje allegro, prezenty i ch*j wie co jeszcze, a chyba ten serwis mial sluzyc odnowieniu dawnej znajomosci ze szkoly...

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 11 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 3 guests