[6210N] Jak wgrać i jaką nawigację?

Problemy z aplikacjami, grami, motywami i wszelkimi dodatkami.

Post by marys » 28 Jul 2010, o 17:24

Posiadam telefon Nokie 6210 Navigator okres gwarancyjny kończy mi się w lutym, i telefon oddałem na gwarancje (głośnik padł) po odbiorze telefonu z gwarancji przestała mi działać navigacja :wall: jak dzwoniłem do serwisu Nokii gdzie tel był naprawiany został powiedzieli, że został wgrany nowy soft. Teraz tak! sam wgrałem sobie jakimś cudem mapę z programu nokia maps czy jakoś tak. Po włączeniu mapy znajdzie telefon GPS i działa przez krótki okres po którym nagle przetaje pokazywać jak jadę czy idę. Głównym problemem jest to że nie mogę wybrać trasy by pokazał mi jak mam jechać ponieważ pisze brak licencji gdy robię auktualizuj po paru minutach pisze brak dostępnych licencji. Przerabiałem to 1000000% razy na 1000 sposobów nawet pan z serwisu mi tłumaczył jak mam to zrobić i nic po dwóch dniach mękania go rozłożył ręce więc zdenerwowany poszedłem do operatora sieci z tym fantem on nic innego nie robił jak to samo co kazano mi w serwisie przez telefon i powiedział tak proszę próbować dalej :lol: . Mam teraz takie pytanie jak wgrać sobie przypuśćmy navigację Garmina czy czegokolwiek byle by ona spełniała swoją funkcje i mi po prostu działała. prosił bym was podać mi to krok po kroku bo nie znam się na wgrywaniu do telefonu czegokolwiek z aplikacji i nie mam pojęcia z kąt taką navi do wgrania wziąć. Z góry dziękuje za pomoc
Nice Nokia
marys Male
20%
 
Offline
 
Telefon: N97 Mini
Operator: Play
Location: Graudenz

Joined: 4 Jan 2010
Online: 19h 40m 42s
Posts: 31Topics: 7
Reputation point: 0
    Windows XP Firefox

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Post by bastard3son » 28 Jul 2010, o 17:57

marys, Wystarczy podłączyć telefon do komputera i uruchomić program Nokia Ovi Suite, który zainstaluje Ci bezpłatną aplikację Ovi Maps. Co za tym idzie darmowa nawigacja, która jest na prawdę całkiem dobra. ;) Przy okazji będziesz miał od razu możliwość pobrania wybranych map.

bastard3son otrzymał za ten post 1 punkty reputacji od 1 użytkowników:
+marys.
bastard3son Male
żywa legenda.
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Sony Xperia M4 Aqua
Soft: 5.0 Lollipop
Operator: Play
Age: 33
Location: Warszawa

Joined: 28 Apr 2009
Online: 22d 5h 6m 34s
Posts: 565Topics: 40
Reputation point: 641
    Windows XP Chrome

Post by marys » 28 Jul 2010, o 18:40

No tak tylko że jak mi wychodzi Nokia Ovi Maps to przy wyborze modelu telefonu nie ma Mojego aparaty tylko inne są :hmm:
Nice Nokia
marys Male
20%
 
Offline
 
Telefon: N97 Mini
Operator: Play
Location: Graudenz

Joined: 4 Jan 2010
Online: 19h 40m 42s
Posts: 31Topics: 7
Reputation point: 0
    Windows XP Firefox

Post by bastard3son » 28 Jul 2010, o 18:59

marys, napisałem uruchom Nokia Ovi Suite, a nie pobieraj bezpośrednio ze strony Nokii. Na tej liście też nei ma N5530xm, a Ovi Mapy jakoś mam.
bastard3son Male
żywa legenda.
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Sony Xperia M4 Aqua
Soft: 5.0 Lollipop
Operator: Play
Age: 33
Location: Warszawa

Joined: 28 Apr 2009
Online: 22d 5h 6m 34s
Posts: 565Topics: 40
Reputation point: 641
    Windows XP Chrome

Post by marys » 28 Jul 2010, o 21:21

Ok pobrałem ze strony Ovi maps 3.0 poszukałem mój telefon i ściągnąłem plik następnie zainstalowałem go na kom... i mam ovi map tylko jest mały problem ponieważ jak wejdę w mapy to mam tylko czerwoną kropkę na mapie i nie ma pokazanych żadnych drug tylko jest zielone pole. Licencja jakaś jest na 193 dni mi pisało , ale jak chce pobrać z netu przewodnik głosowy to nie idzie nie chce telefon pobrać online, a przecież w telefonie też w internecie mogę sobie siedzieć. Powiedzcie co teraz mam zrobić?

[ Dodano: 28 lip 2010, o 21:21 ]
Dziękuje za pomoc. Navigacja działa jak należy ;)
Nice Nokia
marys Male
20%
 
Offline
 
Telefon: N97 Mini
Operator: Play
Location: Graudenz

Joined: 4 Jan 2010
Online: 19h 40m 42s
Posts: 31Topics: 7
Reputation point: 0
    Windows XP Firefox


Return to [S60] Software

 


  • Related topics
    Replies
    Views
    Last post

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests