Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 13 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Jaka oferta Internetu jest teraz najkorzystniejsza i dlaczego ?

Post Jaka oferta Internetu jest teraz najkorzystniejsza i dlaczego ? 3 Apr 2010, o 11:52

Male - Friend  Posts/Topics1113/192  Reputation point 2644 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Jak w temacie.
W grę nie wchodzi radiówka, osiedlówka, internet z limitami...

Dzięki.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Jaka oferta Internetu jest teraz najkorzystniejsza i dlaczego ? 3 Apr 2010, o 21:07

Male - 70%  Posts/Topics291/50  Reputation point 303 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Neostrada TP 1mb. Płace 60zł za miesiąc.
+zmienne ip
+niskie pingi
-przelogowywanie co 24h

Więcej nie pamiętam, ale jak coś jeszcze mi się przypomni to dopisze
Reply with quote 


Post Re: Jaka oferta Internetu jest teraz najkorzystniejsza i dlaczego ? 3 Apr 2010, o 21:17

Male - Redaktor  Posts/Topics1184/276  Reputation point 668 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
Ja również korzystam z Neo 1mb + 03mb :P czyli mam 1,3mb za 60zł . Chodzi bardzo dobrze zawsze na maxa, zmienne IP się przydaje, nigdy nie ma kłopotów z połączeniem. Szczerze polecam. :)
Reply with quote 


Post Re: Jaka oferta Internetu jest teraz najkorzystniejsza i dlaczego ? 3 Apr 2010, o 21:19

Male - Redaktor  Posts/Topics736/109  Reputation point 1589 
Offline  Profile  WWW 
Macintosh Firefox
Neostrada jest korzystna ? To chhyba żart. Najkorzystniejszą oferte ma UPC. Za 150zł dostajesz telefon, telewizje i ineternet 30mb. Nie ma problemów z osiąganiem wysokich transferów, czasami występuje problemy z pingami. UPC ma dość ograniczony zasięg, przyłączenie do ich sieci jest stosunkowo drogie i czasochłonne. Jeśli nie jesteś w zasięgu UPC to nie ma wielkich szans na doprowadzenie ich usług do Ciebie.
Reply with quote 


Post Re: Jaka oferta Internetu jest teraz najkorzystniejsza i dlaczego ? 3 Apr 2010, o 21:25

Male - Redaktor  Posts/Topics1184/276  Reputation point 668 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
Pytanie po co komu od razu telefon i tv ? Załóżmy, żekurupt, ma telefon i np. Cyfralski Polsacior [:D] więc po co mu to inne za 150zł? Bardziej w tej sytuacji opłaca się Neo.
Reply with quote 


Post Re: Jaka oferta Internetu jest teraz najkorzystniejsza i dlaczego ? 3 Apr 2010, o 21:29

Male - Redaktor  Posts/Topics736/109  Reputation point 1589 
Offline  Profile  WWW 
Macintosh Firefox
To nikt nie każe Ci wtedy kupować takiego pakietu. Wtedy odpowiednio internet sam jest również tańszy. I do tego dodam, że TP jest najmniej opłacalny providerem w Polsce.
Reply with quote 


Post Re: Jaka oferta Internetu jest teraz najkorzystniejsza i dlaczego ? 3 Apr 2010, o 23:27

Male - 70%  Posts/Topics291/50  Reputation point 303 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
kamil_amil wrote:
Neo 1mb + 03m

Dokładnie tak samo ja mam i bardzo sobie chwale nestre. A zwłaszcza że mieszkam na wsi i żadne UPC nie podejdzie do mnie. Neo jest ogólna dostępna wiec jest to następny plus dla niej :]
Reply with quote 


Post Re: Jaka oferta Internetu jest teraz najkorzystniejsza i dlaczego ? 4 Apr 2010, o 16:02

Male - 80%  Posts/Topics318/7  Reputation point 322 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
ryba wrote:
TP jest najmniej opłacalny providerem w Polsce.


tak ja mieszkam w wiosce to netia rozwiązała umowę bo "brak możliwości technicznych" a TP załatwiło gościa co centralkę zrobił i teraz śmigam, chociaż w netii miałem nieć to samo za 45zł a nie za 60zł
Reply with quote 


Post Re: Jaka oferta Internetu jest teraz najkorzystniejsza i dlaczego ? 4 Apr 2010, o 19:16

Male - Expert  Posts/Topics264/3  Reputation point 1050 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
nie idźcie na studia!!!

od momentu gdy wymeldowałem się z akademika(~1000Mb) zrozumiałem, że to nie mój HDD jest najsłabszym ogniwem w stadzie :/
Reply with quote 


Post Re: Jaka oferta Internetu jest teraz najkorzystniejsza i dlaczego ? 12 Apr 2010, o 15:47

Male - Friend  Posts/Topics1113/192  Reputation point 2644 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
ryba, UPC w moim miejscu zamieszkania jest niestety nieosiągalne...
Neostrada? No cóż zostanę przy niej, jeżeli nie będzie jakiejś alternatywy...
Myślałem nad Orange Freedom, aczkolwiek dokładnie ich oferty nie patrzyłem.
Reply with quote 


Post Re: Jaka oferta Internetu jest teraz najkorzystniejsza i dlaczego ? 12 Apr 2010, o 17:02

Male - Friend  Posts/Topics1002/268  Reputation point 2559 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Ja posiadam właśną sieć internetu radiowego.
Cennik
Code:
Please Login or Register, to see this Content

U mnie w regionie nie ma lepszego internetu od mojego :)
1mb odemnie działa lepiej niż z neti czy tp. :)
Ceny też są niskie :)
Jeżeli ktos jest z woj. Kuj-Pom i regionu bachorza to zapraszam :) Z czasem się internet pociągnie dalej xP
Reply with quote 


Post Re: Jaka oferta Internetu jest teraz najkorzystniejsza i dlaczego ? 12 Apr 2010, o 20:05

Male - Friend  Posts/Topics473/17  Reputation point 1117 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Jeśli mieszkasz na jakiejś wsi, daleko od jakiegoś miasteczka (~10km) to daruj sobie kablówkę, ja mam neostadę, mieszkam 10km od Gdowa (Małopolska, 20km od Krk) i internet to masakra, linie były już nie raz kradzione, zaniedbane, tragedia...
PS: post nr. 400
Last edited by Tomi1134 on 12 Apr 2010, o 20:06, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Jaka oferta Internetu jest teraz najkorzystniejsza i dlaczego ? 12 Apr 2010, o 21:46

Male - Friend  Posts/Topics1002/268  Reputation point 2559 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
i dlatego lepsza radiówka bo dostawca wtedy dba bardziej o klientów. :letssin:

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 13 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 16 guests





cron