Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 2 [ 21 posts ]
Go to page Previous  1, 2
Print view
Write comments Post new topic


[<500] Jakiś Symbian z WiFi, najlepiej nowy (czy nie starczy mi S40?)

Post [<500] Re: Jakiś Symbian z WiFi, najlepiej nowy (czy nie starczy mi S40?) 31 Mar 2012, o 13:55

Male - Patcher  Posts/Topics2810/173  Reputation point 1827 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Może nokia e66. Ja za 380 kupiłem prawie nowa. Ma wifi, gps, aparat 3.2 mpx z autofocusem. Niestety slider ale ja nie mam z nim problemu. Bateria wytrzymuje mi dwa dni co mnie bardzo cieszy.

Last post
Reply with quote 


Post [<500] Re: Jakiś Symbian z WiFi, najlepiej nowy (czy nie starczy mi S40?) 31 Mar 2012, o 14:08

Male - Friend  Posts/Topics1517/98  Reputation point 733 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Tak jak Ziomal Marcin pisał z dotykowych to Nokia 5800. Symbian po złamaniu chodzi jak trza i na oprogramowaniu w moim przypadku V.52 nie mam z nią żadnych problemów. Aparat 3.2 Mpx robi naprawdę dobre fotki dzięki obiektywowi Carl Zaiss. AF bardzo pomaga przy robieniu zdjęć. Muzyka to bajka czy to z głośnika czy z słuchawek. Jest bardzo głośna lecz wyraźnie gra. Dotyk działa bardzo dobrze. Znajdziesz na nią bardzo wiele aplikacji czy też modyfikacji, gdyby oryginalny wygląd Ci się znudził.Bateria mi (nieoryginalna of Firmy GT) trzyma spokojnie bez większego użytkowania 6 dni a przy częstszym to tak spokojnie 3 dni bez ładowania. Następnym telefonem jaki Ci polecam to Nokia C5 tylko że te kolejne wersje które posiadały już wifi. Wygodna klawiatura alfanumeryczna. Szybki system. Aparat też nie jest najgorszy. Jedyne co mi się w tej Nokii nie podoba to bateria która dość krótko trzyma.
Reply with quote 


Post [<500] Re: Jakiś Symbian z WiFi, najlepiej nowy (czy nie starczy mi S40?) 31 Mar 2012, o 14:11

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
majsterbdg wrote:
Znajdziesz na nią bardzo wiele aplikacji czy też modyfikacji, gdyby oryginalny wygląd Ci się znudził.

Wiesz, do Androida to się nawet nie umywa :D

majsterbdg wrote:
Muzyka to bajka czy to z głośnika czy z słuchawek.

Nie.
Reply with quote 


Post [<500] Re: Jakiś Symbian z WiFi, najlepiej nowy (czy nie starczy mi S40?) 7 Apr 2012, o 11:41

Male - 10%  Posts/Topics20/6  Reputation point 3 
Offline  Profile 
Linux Opera
Dzięki za wszyskie odpowiedzi.
W obecnej chwili (zanim na miejscu nie pojawi mi się okazja zakupu) używam Communicatora 9300 i nawet mi się podoba jego GUI - no, brak wifi i aparatu, ale muszę to przeżyć ;) Szkoda, że w późniejszych Communicatorach Nokia wpakowała im już standardowe S60 i odeszła od rozwijania wersji S80 :(
A właśnie - co powiecie na kolejny Communicator, Nokię E90? Też już można obecnie nabyć w umiarkowanych cenach, ma wifi, aparat 3.2MPx, i wg opinii w sieci całkiem z niego ładne zdjęcia wychodzą... No, trochę słaby procesor, więc Youtube odpada (jak próbowałem wejść z 9300 to mi wyświetliło, że moja przeglądarka już nie jest obsługiwana :( )... Ewentualnie coś nowszego z Communicatorów?

I takie pytanie - 9300 to DCT-L, więc flash wykonuje się tak samo jak dla innych DCT - prosto, łatwo i przyjemnie? Bo mam dość starą wersję i należałoby to zmienić ;)
Reply with quote 


Post [<500] Re: Jakiś Symbian z WiFi, najlepiej nowy (czy nie starczy mi S40?) 4 May 2012, o 19:03

Male - 10%  Posts/Topics21/4  Reputation point 8 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Firefox
Z E90 nie miałem, więc się nie wypowiem merytorycznie. Natomiast oceniając wygląd- sprawia wrażenie dinozaura podrzędnej kategorii.. Nie chciałbym mieć czegoś takiego w kieszeni. (Chyba, że byłby to rok 2007...)

Jeżeli chodzi o serię xpressmusic, to nie żartujcie proszę. Pisałem już w temacie: http://nokiahacking.pl/jaki-telefon-wybrac-do-ok-3000zl-moze-flagowa-nokie-vt24305.htm
że ekran dotykowy w tej technologii+ "rysik" są dramatyczne. Zresztą jak można zrobić tak malutki ekran? Pisałem też, że ma ją kilku moich znajomych i jest w perfekcyjnym stanie po paru latach używania. Także ciężko jednoznacznie się określić. Ja bym w każdym razie nigdy nie dał żadnych pieniędzy na ten telefon.

Niemal w każdym poście zachwalam moją Nokię E72. Staje się to nieco nudne, ale prawda jest taka, że z czystym sumieniem każdego na nią polecam i namawiam. ;D
Reply with quote 


Post [<500] Re: Jakiś Symbian z WiFi, najlepiej nowy (czy nie starczy mi S40?) 4 May 2012, o 22:27

Female - Moderator  Posts/Topics821/35  Reputation point 2414 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
saranis wrote:
Dzięki za wszyskie odpowiedzi.
W obecnej chwili (zanim na miejscu nie pojawi mi się okazja zakupu) używam Communicatora 9300 i nawet mi się podoba jego GUI - no, brak wifi i aparatu, ale muszę to przeżyć ;) Szkoda, że w późniejszych Communicatorach Nokia wpakowała im już standardowe S60 i odeszła od rozwijania wersji S80 :(
A właśnie - co powiecie na kolejny Communicator, Nokię E90? Też już można obecnie nabyć w umiarkowanych cenach, ma wifi, aparat 3.2MPx, i wg opinii w sieci całkiem z niego ładne zdjęcia wychodzą... No, trochę słaby procesor, więc Youtube odpada (jak próbowałem wejść z 9300 to mi wyświetliło, że moja przeglądarka już nie jest obsługiwana :( )... Ewentualnie coś nowszego z Communicatorów?

I takie pytanie - 9300 to DCT-L, więc flash wykonuje się tak samo jak dla innych DCT - prosto, łatwo i przyjemnie? Bo mam dość starą wersję i należałoby to zmienić ;)


Co do YouTube się nie zgodzę. Jeśli masz Operę mini, YT działa jak należy (na Safari nie testowałam). Btw z Nokia Ovi możesz pobrać aplikację YouTube.
Wiem, że złożony nie wygląda imponująco, ale rozłożony jest jak mini laptop. Telefon fajny, polecam. :)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2
Page 2 of 2 [ 21 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Jakiś nowy smartphone

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: Ryan (21 May 2012, o 08:57)

Views: 2402  •  Replies: 16

Last post: hoppek (21 May 2012, o 22:51) View the latest post



Nowy telefon - muzyczny dotykowiec z WiFi i GPS.

Author: sobol6803 (25 Feb 2010, o 23:21)

Views: 2865  •  Replies: 13

Last post: bastard3son (27 Feb 2010, o 13:22) View the latest post



Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix.

[ Go to pageGo to page: 1 ... 9, 10, 11 ]

Author: adrian219 (31 Mar 2012, o 18:04)

Views: 13397  •  Replies: 164

Last post: TakToJa (22 Aug 2012, o 22:57) View the latest post



telefon jakis do 300zł

Author: adrianus931 (3 Aug 2009, o 11:01)

Views: 1498  •  Replies: 8

Last post: boczkens (3 Aug 2009, o 19:01) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 24 guests